Нудьга і небажання в сексі одразу забувається, після декількох вдалих експериментів. Знову відчути себе юнаком, який летить на крилах почуттів, адреналіну і фантастичних відчуттів можливо, і ми розповімо як.

Адже хочеться, хочеться новизни почуттів, непередбачуваності і щоб кров вирувала! Один з правильних способів поставити своє сексуальне життя з ніг на голову, це зухвалі секс-експерименти.

Сильнодіючий засіб для підвищення і «оновлення» сексуального потягу – це незвичні місця для сексу. Ніщо так не заводить, як відчуття того, що ви можете бути «спіймані на гарячому»… сексі.

Секс в затишному ліжечку занадто комфортний, занадто приївся, у всіх сенсах занадто… Тому збираємо розтрачений ентузіазм в кулак і ведемо свою другу половинку в публічне місце, де можна як підлітки жадібно цілуватися, наперекір сором'язливій публіці. Це буде певною репетицією ваших наступних дій. Не можна ж ошелешувати кохану людину одразу ж, стягуючи з нього трусики на довгоочікуваній прем'єрі в кінотеатрі.

А взагалі ось такі «непристойності» з ризиком бути викритим, самі по собі можуть підстьобнути сексуальне життя партнерів. Але, щоб так би мовити «напевно», давайте планувати по максимуму, а там вже як вийде.

Цікаве місце для сексу

Ви йдете в кіно з метою подивитись фільм, але це зовсім не заважає відволіктися від нудного сюжету по  своєму власному сценарію і запустити свою руку коханій під тонку блузу, або язичок під спідницю. А якщо добряче збудити дівчину, їй не складе труднощів стати на коліна і зробити перегляд кінофільму для вас незабутнім. Не забудьте вручити дівчині «Оскар» у вигляді невеликого презента, за найкращий оральний секс на останньому ряду.

Купляючи квитки, не забудьте про те, що фільм не повинен бути довгоочікуваним і захоплюючим для другої половинки, в іншому разі дівчину буде складно відволікти. Пам'ятайте, що на ранкові і денні сеанси часто приходяти мами з дітьми. Якщо вам довелося в цьому переконатися, значить, ви купили квиток на мультфільм або казку.

Природне місце для сексу

Поклик природи ніколи не підводить. Та інстинкти розмноження поза сумнівом краще за все дають про себе знати в природних умовах для людини. Ну що може бути сильніше і природніше, ніж секс під відкритим небом? Свіже повітря і природа наситять вас надзвичайно сильною енергією, яку тут же можна примножити за рахунок немислимого сексу. Залишилось тільки вибрати найбільш підходяще місце, подалі від машин, пилу, шуму і доріг. В ідеалі сільська місцевість або ж великий парк. І нехай вас не бентежить пара корів, раптові перехожі або дідусь, який ледве не звалився з велосипеда від спостерігання за вашими бурхливими воз'єднаннями з природою.

І навіть тривала поїздка на автомобілі може стати захоплюючою і легкою. Просто зверніть в бік саду з дикими яблунями, розстеліть покривальце і підчудовий спів пташок стягуйте трусики із своєї коханої.

Не нудне місце для сексу

Раніше це здавалось романтичним і захоплюючим – повечеряти в ресторані з тим, хто такий дорогий для тебе. І якщо зараз ви вже подумки малюєте картину мовчазної і похмурої пари, то в один момент ви можете змінити майбутнє, спланувавши посиденьки трохи по-іншому. Забронюйте столик де-небудь в куточку, де поменше сторонніх очей і попросіть другу половинку не одягати під свою елегантну сукню трусики, а от панчохи з підв'язками будуть дуже доречними. Побешкетувати під столиком можна як завгодно. Дівчина може вийняти свою ніжку з тісної туфельки і ніжно провести стопою в «центрі концентрації» вашого величезногокохання. Погодувати один одного десертом і попестити ручками між ніг – хіба такий вечір може бути нудним. До того ж в хороших ресторанах дуже просторі туалети, які за чистотою і дизайном часом не поступаються Vip-румам. Напівпублічну прелюдію можна замінити швидким пристрасним сексом в одній з таких кімнат.

Легка демонстрація своїх почуттів не має жодних натяків на ексгібіціонізм або ж розбещеність. А відчуття порушення правил лише додає свою родзинку. Людина – істота соціальна. Не соромтесь хвалити, цілувати і любити один одного при друзях, знайомих і навіть просто раптових перехожих. Демонстрація почуттів лише додає значимості вашим стосункам. Місць для сексу безліч, і якщо ви нікому не заважаєте, чому б не насолодитися один одним прямо тут і зараз.