Британські соціологи з центру соціологічних досліджень Policy Exchange, присвятили дев'ять років масштабному дослідженню, яке проводилося в дев'яти країнах: Англії, Голландії, Америки, Франції, Канади, Індії, Нідерландів, Малайзії і Швеції.

Опитування, які проводились вченими, були присвячені шлюбу, а також всім аспектам інтимного життя, у шлюбі і поза ним. Результати цього дослідження виявилися вельми цікавими.

Як з'ясувалося, раніше за всіх стають заміжніми жінками індіанки - це відбувається приблизно у віці двадцяти років. А довше за всіх залишаються у дівоцтві німкені– вони укладають шлюб до тридцяти років.

При цьому, інтимним життям німкені і німці саме починають жити приблизно у віці шістнадцяти-п'ятнадцати років, а от індійські чоловіки і жінки пізнають радості сексу у вісімнадцяти- двадцятирічному віці, тобто, частіше за все, у законному шлюбі.

Людей нетрадиційної орієнтації виявилося найбільше у Франції і в США. Причому, у країні трьох мушкетерів переважають гомосексуалісти - 4.9% французів зізнались в анонімних опитуваннях, що у них були гомосексуальні контакти хоча б один раз.

А ось в Америці більше схильні до кохання «рожевого» - лесбіянок серед жительок США виявилося 3.6.% . А найбільш гетеросексуальними країнами дослідники визнали Швецію і Голландію.

Що стосується інших видів нетрадиційного сексу, то найбільше захоплюються садомазохізмом британці – 38% з них зізнались в любові до наручників і батогів. Однак американці люблять такі забави ненабагато менше,про що повідомили 33% з опитуваних. А ось в Індії і Малайзії ці іграшки не знайшли великої кількості шанувальників – любителів садо-мазохістських розваг в обох країнах виявилося менше десяти відсотків.

Частіше за все вступають в шлюб жителі Туманного Альбіону – на одну тисячу британців доводиться 10.6 шлюбів. На відміну від них, жителі Малайзії надають перевагу свободі. Вони найрідше зв'язують себе подружніми узами – укладається лише 3.1 шлюбів на десять сотень жителів Малайзії. При цьому, розлучаються найчастіше в Америці - 4.6% американців за один рік. Французи ж і голландці бережуть цілісність шлюбу ревніше за всіх інших.

Найбільш вірними подружніми парами виявилися канадці. Зраджували своїм «половинкам» лише 34% з них, в той час як в Америці це число дорівнює 50%. Найкраща можливість робити це із «жрицями кохання» була у індійців – саме в Індії виявилося найбільша кількість нічних метеликів – більше ніж два мільйони. Втім в Америці їх знайшлося приблизно півмільйона.

Ну а найбільш необережними в сексі, чи з повіями, чи просто з випадковими знайомими, стали шведи – 57% з них, вступаючи в інтимний контакт з незнайомцями, не користуються презервативами.

Аборти найчастіше роблять американки, втім вони і більше за інших стають матерями у віці до вісімнадцяти років. Порнофільми і порножурнали теж найбільше люблять американці і канадці – в цьому зізналось більше 50-ти відсотків населення. А в Німеччині, як виявилося, таку продукцію чит о не поважають, чи то вона не потрібна, але захоплюються нею тільки 21% німців.

Британський центр соцілогічних дсоліджень Policy Exchange