Багато років тому, за товстими стінами палаців імператора, під найсуворішою забороною зберігалися таємні знання коханок і дружин імператора. Для нього відбирали найкрасивіших і наймудріших дівчат, але краси було замало. Потрапивши до палацу, дівчата навчались мистецтву кохання і плотського задоволення єдиного і головного чоловіка для них.вагинальные шарики

Сьогодні є думка, що цей секрет родом з Таїланду, а Китай і Японія перетягують ковдру на себе…

А я вважаю: неважливо хто і звідки, головне – про нього дізнаємось ми.

Пружні вагінальні м'язи - ось секрет, яким можуть похвалитися найбільш майстерні жриці кохання. Питання в одному: з допомогою чого ж їх можна зміцнити?

У стародавній Індії дівчата вводили в піхву камінці з слонової кості або дерева, і утримували їх протягом дня, незважаючи ні на що. Наречена, яка засвоїла цей урок, вважалась найбільш завидною нареченою для наречених, за неї давали великий викуп. В Японії і Китаї дівчата використовували камінці округлої форми. Один з секретів Гейш: завдяки силі вагінальних м'язів вони здатні довести чоловіка до оргазму, а Тайські дівчата навчаються цьому мистецтву з 6 років і так володіють своїми м'язами, що можуть скорочувати їх в трьох площинах. Теперь зрозуміло, чому чоловіки приїжджають з Таїланду з палаючими очима…

А що ж ми, красиві, вмілі слов'янські жінки? На сьогоднішній день ринок інтим- товарів дуже різноманітний і, можна сказати, нам пощастило, так як в допомогу всім жінкам в продажу є ВАГІНАЛЬНІ КУЛЬКИ. Ця інтим іграшка надійний друг і помічник , а ще і тренажер, який завжди з тобою.

ВАГІНАЛЬНІ КУЛЬКИ - це одна або дві кульки, з'єднані або вільні між собою. є багато різновидів: зі зміщеним центром ваги, обважені, так звані майстер клас … Спеціальна програма тренувань допоможе досягнути потрібного результату, про неї можна дізнатись у консультантів нашого магазину.

Як вони працюють? Знаходячись всередині жінки, за рахунок зміщеного центру ваги (всередині кожної кульки знаходиться менша, що й призводить до вібрації) кульки вібрують, тим самим масажуючи внутрішню частину піхви, торкаючись всіх зон. Це сприятлива профілактика від багатьох гінекологічних захворювань. Так само з допомогою кульок можна відновити пружність вагінальних м'язів після пологів або втрачену пружність внаслідок перенесеного захворювання. І не тільки м'язів піхви, а й підтягнути м'язи нижньої частини черевного пресу. В результаті ваша гінекологія скаже вам "дякую". Тренуючись з допомогою кульок, жінка стає набагато чуттєвішою, активізується точка G, яка відповідає за вагінальний оргазм. В результаті сексуальне життя починає змінюватися: чоловік таку жінку відчуває зовсім іншим чином - обхват пеніса піхвою стає настільки щільним, що відчуття набувають нових фарб. Переживши ці відчуття, чоловік назавжди залишиться біля ваших ніг.

Милі дівчата, жінки, давайте втремо носа гейшам, тайкам і до своєї слов'янської краси додамо ще й головний секрет коханок імператора, щоб наші чоловіки були тільки нашими, здоровими і оспівували нас, обожнювали нас, і кохали так, щоб ми були найщасливішими.