5 причин, з яких чоловіки відмовляються від сексу

Далеко не всі чоловіки страждають гінекоманією - посиленим статевим потягом до жінок. У той час, як більшість жінок вважає, що чоловіки постійно хочуть сексу (багато досліджень це підтверджують), представники чоловічої статі часто взагалі відмовляються від сексу зі своїми подругами і дружинами.

Опитування показують, що близько 20 млн пар в США живуть без сексу. Близько 20% - займаються коханням менше 10 разів на рік.

FOX News розглядає 5 причин, з яких чоловіки відмовляються вступати в інтимні зв'язки. Сайт посилається на книгу "Він більше не може" (He's Just Not Up for It Anymore), в якій проблема розглянута на прикладі 4000 чоловіків і жінок, які живуть у шлюбі без сексу.

З'ясувалось, що пари не тільки уникають безпосередньо статевих контактів, а й відмовляються від поцілунків, обіймів і взаємних ласк.

1. Cекс перетворився на рутину (68%) або партнер не отримує задоволення від сексу (61%).

Наслідком цього є втрата інтересу до сексу, в якому не вистачає різноманіття. Забавно, що чоловіки, які говорять про це, абсолютно не помічають, що самі навіть не намагаються хоча б якось урізноманітнити дійство, яке відбувається в спальні. Замість цього вони сварять свою партнерку за відсутність новизни і насолоди.

2. Дружина/подруга не цікавить його як сексуальний партнер (48%).

За природою здорові чоловіки є сексуальними. Більшість з них регулярно мастурбує, що саме по собі явно не вказує на відсутність бажання. Просто найчастіше сімейне життя, даруючи чоловікам стабільність, веде тим самим до нудьги.

3. Він злиться на неї (44%) Ці чоловіки вважають, що партнерки постійно їх критикують, контролюють і недооцінюють.

Крім того, вони думають, що нічого не значать для своєї дружини/подруги. Вони кричать, емоційно висловлюють зауваження, постійно чимось незадоволені. Не дивно, що у ході цієї війни немає місця прояву почуттів.

4. Дружина/подруга сильно розтовстіла (38%).

Кумедно, що коли чоловік набирає вагу, він не припиняє себе вважати сексуально привабливим, проте коли їх подруга раптом товстіє, вони припиняють вважати її красивою.

5. Йому більше подобається дивитися порно (22%).

Навіть якщо дружина/подруга часто навідується в секс-шоп, не сварить і не критикує свого чоловіка, він може надати перевагу перегляду відвертих сайтів в інтернеті замість неї. Головна проблема тут полягає в тому, що фантазії чоловіків можуть замінити їх реальне сексуальне життя.

Автори книги називають ще декілька менш популярних причин, серед яких: імпотенція, алкоголізм або наркоманія, психічні розлади, сексуальна травма, утримання від сексу з метою покарати жінку, депресія (його або її), прийом медичних препаратів, які впливають на лібідо, відсутність сексуального бажання.