Каталог ▾ RU
Пошук товарів

Секс іграшки для пар

Внесіть нові фарби у відносини з партнером. Тут ви знайдете багато цікавого

ТОП продажів цього тижня Дізнайтесь, що зараз популярно
Рекомендуємо наші поради Це вам точно сподобається

TOП продаж на цьому тижні

Рекомендуємо звернути увагу

Новинки цього місяця

Інтимні іграшки для дорослих – частина сексуального життя сотень та тисяч людей. Вони давно стали звичною частиною побуту, яка робить сексуальне життя яскравішим і приємнішим.

Такі пристрої купують не лише самотні люди, а й сімейні пари.

Інтимні іграшки – чудовий інструмент для покращення сексуальних стосунків. Їх використовують люди різного віку та уподобань. Завдяки величезному вибору завжди можна знайти те, що потрібно. Але як вибирати? І яка користь від секс-іграшок?

Де купити іграшки для сексу?

Купити іграшки для сексу можна в різних інтим-магазинах та секс-шопах. Такі вироби купують не тільки для особистого користування, але і як подарунки для друзів і близьких. Саме тому вибір магазинів дуже великий.

Купити іграшки для дорослих можна в онлайн-і офлайн-магазинах. Перший варіант зручніший і простіший, оскільки в такому випадку вибір більший. До того ж можна оформити доставку прямо до дверей свого будинку.

Іграшки для дорослих онлайн: як вибрати?

Онлайн-магазини інтимних іграшок – чудове рішення для всіх бажаючих урізноманітнити свої сексуальні стосунки. По-перше, у такому форматі можна довго і ретельно вибирати продукцію, не переймаючись часом роботи магазину. Замовити іграшки для дорослих онлайн можна в будь-який час доби.

По-друге, купити секс-іграшки в Україні у форматі онлайн можна абсолютно анонімно. Замовлення приходить ретельно упаковане в коробку. Ніхто не знає, хто і що замовив у магазині. Усі, хто соромляться покупок в інтим-магазинах, можуть більше не перейматися анонімністю.

При виборі інтим-іграшок варто звернути увагу на такі параметри:

  • Призначення. Різні вироби дозволяють досягти різного ефекту. Деякі стимулюють клітор, інші призначені для анального сексу. Загалом є моделі для будь-яких цілей.
  • Матеріал. Від матеріалу залежить не лише зовнішній вигляд виробу, а й тактильні відчуття користувача. Кібершкіра, наприклад, дуже м'яка та реалістична. Силікон швидко набуває температури тіла. Пластик підходить для більш жорстких цілей.
  • Габарити. Секс іграшки для дорослих можуть мати різні розміри і форми. Вибирати такі моделі необхідно в залежності від індивідуальних параметрів.

Також варто звернути увагу на виробника. Відомі бренди стежать за своєю репутацією, тому їхня продукція точно безпечна та якісна.

Іграшки для пар із секс-шопу

Іграшки для пар із секс-шопу – це щось особливе та захоплююче, оповите таємницею та пеленою фантазій. Невеликі набори особливих речей необхідні всім, хто хоче зберегти пристрасть та вогник у своїх відносинах. Вони допоможуть розважитися та відкрити одне в одному щось нове.

Отже, навіщо ж потрібні секс іграшки для двох? Причин дуже багато, але головні з них такі:

  • урізноманітнити сексуальні стосунки і зробити їх яскравішими;
  • вивчити тіло партнера, його найпотаємніші ерогенні зони, знайти нові джерела насолод;
  • експериментувати з новими виробами.

Секс іграшки для пар допомагають людям розкритися один перед одним, стати ближче. Вони допомагають втілити в реальність найсміливіші фантазії, перебороти сором і страх. Для рольових ігор необхідно підбирати кращі вироби, які б допомогли зробити сексуальне життя не лише яскравим, а й приємним.

Секс іграшки для сімейних пар можуть бути різними. Універсальним варіантом буде набір таких складових:

  • Вібратори. Такі вироби допомагають стимулювати клітор та піхву, а також пестити соски, чутливі точки на тілі, різні потаємні місця. Ця річ потрібна для секс-ігор.
  • Анальні пробки. Анальні та вагінальні пробки – чудове рішення для експериментів у сексі. Вони допомагають звузити отвори, надати відчуття наповненості. Також пробки підходять для регулярних тренувань.
  • Насадки на член. Різні насадки, що збільшують або стимулюють, допомагають продовжити статевий акт. Також вони приносять особливі відчуття обом учасникам процесу.

Не зайвими будуть різні рольові деталі – наручники, мотузки, маски та інше. Декілька особливих костюмів теж не будуть зайвими. З такими «помічниками» секс у сімейних парах ніколи не перетвориться на рутину.

Силіконові іграшки для дорослих: види та переваги

Силіконові іграшки для дорослих – це чудове рішення для будь-якого користувача. Цей матеріал дуже гнучкий, пластичний, м'який. Він швидко набуває температури тіла, тому використовувати такі вироби дуже приємно. До того ж, за умови правильної експлуатації ці моделі дуже довговічні.

Купити секс-іграшки в Україні з силіконових матеріалів можна в будь-якому інтим-магазині. З таких матеріалів виготовляють такі вироби:

Купити секс-іграшки з силікону можна в комплекті зі спеціальними лубрикантами. Також у секс-шопах є спеціальні засоби для миття таких іграшок.

Як доглядати інтимні іграшки?

Правильний догляд та експлуатація інтим-іграшок дозволяє продовжити життя таких речей. До того ж вони допомагають досягти максимум приємних відчуттів у процесі використання.

Еротичні іграшки вимагають правильного очищення та дезінфекції. Перед використанням та після нього кожну з них необхідно ретельно промити. Для цього використовують мильний розчин або спеціальний засіб для чищення.

Також завжди варто використовувати правильний лубрикант. Він потрібний не тільки для покращення відчуттів. Мастило захищає матеріал іграшки від пошкоджень. За умови, що її підібрано правильно. Для кожного виробу підходить певний тип лубриканта – на водній, силіконовій або масляній основі.

Статті про секс

Перейти нагору