Перечасна еякуляція – дуже поширена проблема у чоловічого населення планети, особливо у молодих. Погіршується, іноді вона тим, що чоловік перебуваючи на межі, не може контролювати свою еякуляцію і при сексі, як правило, досягає оргазму трохи раніше за свою партнерку і раніше того часу, коли він сам хотів би досягти оргазму. Кожен чоловік, який поважає себе, повинен навчитися справлятися з цим завданням. Молоді чоловіки збуджуються так швидко, що можуть досягти оргазму майже миттєво за однієї думки про предмет свого кохання або тільки від присутності коханої.

Передчасна еякуляція, що робити?

Це теж передчасна еякуляція. Деякі чоловіки з досвіду знають, що при статевому акті вони у середньому досягають оргазму за 15 - 20 хвилин, тоді як їх партнерка досягає стану оргазму за 25 - 30 хвилин за нормальної сексуальної стимуляції. У цьому випадку чоловік теж страждає на передчасну еякуляцію. І в тому, і в іншому випадку головна проблема - проблема контролю. Якщо причина передчасної еякуляції не криється в якомусь захворюванні, тобто кілька варіантів, які допоможуть чоловікам контролювати передчасну еякуляцію, а саме:

  • Чоловік може відтягнути момент еякуляції, якщо зможе не надовго відволіктися від сексу і подумати про щось інше. Це нечесно навіть по відношенню до партнерки, яка до цього моменту статевого акту тільки-но почала входити в ритм і відповідати на кожен рух його тіла.
  • Чоловік може надіти презерватив для того, щоб знизити чутливість. Презерватив також є бар'єрним контрацептивом і захищає від зараження інфекційними захворюваннями, що передаються статевим шляхом.

Найкращим методом контролю за передчасною еякуляцією є методика, розроблена американськими сексологами. Методика дістала назву "старт-стоп". Вона вчить розпізнавати свої відчуття до настання "точки незворотності", тобто моменту, коли чоловік уже не здатний контролювати себе і не може утриматися від оргазму. Незадовго до настання "критичного" моменту чоловік зазвичай відчуває наростаюче сексуальне збудження, яке супроводжується трепетним почуттям десь в області попереку. Якщо цієї миті припинити будь-яку сексуальну стимуляцію (згадати свій улюблений мультик), то сексуальне збудження дещо спадає, і чоловік може знову кохатися до тих пір, поки знову не досягне "критичного" моменту. Досягши цієї точки, чоловік може знову призупинитися, а потім знову продовжувати статевий акт. Таким чином, заняття любов'ю можна розтягнути на той термін, який знадобиться чоловікові для задоволення партнерки. Метод вимагає терпіння та практики, тому що без них методика не спрацьовуватиме доти, доки чоловік не навчиться розпізнавати свої відчуття при сексуальному збудженні. Якщо чоловік захоче перестрахуватися, він може призупинити стимуляцію трохи раніше точки збудження. Чоловік може також вивчати цю методику самостійно під час занять мастурбацією, а потім застосовувати отриманий досвід у час занять любов'ю зі своєю партнеркою (яка, звичайно, має бути в курсі того, що відбувається).

Деякі чоловіки мастурбують до зустрічі зі своєю партнеркою для того, щоб дещо придушити сексуальне бажання та знизити чутливість. Хоча краще, при сексі вибрати «незручну» позу для передчасної еякуляції, наприклад «місіонерську».

 

Альтернативою такої методики може бути спосіб, що називається "стисненням". Коли чоловік знаходиться в украй збудженому стані, він таким чином стискає свій пеніс (зрозуміло, не завдаючи собі болю), що спадає. Чоловік повинен стискати пеніс у його основі, діючи обережно, але наполегливо. Стискання припиняє доступ крові до пеніса, що і сприяє зниженню збудження. Передавити пеніс допоможуть так само ерекційні кільця. Якщо чоловік одягне на ерегований член таке колечко, статевий акт триватиме набагато довше. Кільце слід одягати на основу пеніса. Деякі автори говорять, що пеніс потрібно стискати в області його головки. Але вони помиляються, тому що такі дії швидше стимулюватимуть пеніс, ніж сприятимуть зниженню його збудження.

 

У нашому магазині у великому асортименті існують гелі та мастила, які своєю дією притуплюють чутливість пеніса.