За всіх часів людство страшенно цікавилося виступаючими частинами свого тіла. І якщо для чоловіків важливим питанням є розмір статевого органу, то жінок, безперечно, хвилює розмір грудей.

У світі не існує жінки, яка б не хотіла мати красиві та здорові груди. І якщо щодо здоров'я зрозуміло, то з красою виникає багато питань. І головний серед них – розмір.

Наприклад, до послуг пластичної хірургії звертаються жінки як з маленькими грудьми, так і з великими. І, незважаючи на те, що більшість чоловіків захоплено реагують на груди 4-5 розмірів, жити з цим "багатством" доводиться таки жінці. І ніяке захоплення не полегшить біль у спині, лямки бюстгальтера, що врізалися, і, до речі, підвищений ризик низки захворювань.

Крім цього, їхня володарка часто отримує під час статевої зрілості купу комплексів із цього приводу. В результаті в майбутньому вона не тільки не пишається своїм розміром, але всіляко намагається його приховати. Виникає сутулість та додаткові проблеми зі здоров'ям. Під час занять спортом теж з'являється багато проблем. Спробуйте побігати з таким баластом!

Ще одним цікавим спостереженням є те, що жінка з великими грудьми ніколи не зможе виглядати тендітною та худенькою.

Інша крайність - володарки м'яко кажучи маленьких грудей. Маючи нульовий або, у кращому разі, перший розмір, вони страждають на комплекс жіночої неповноцінності, піком якої є літній купальний сезон. Проблеми виникають і з гардеробом. Улюблена більшістю людей форма одягу джинси-майка-кросівки такому типу жінок прямо протипоказана. Існує велика небезпека бути прийнятою за особу чоловічої статі.

Психологічні проблеми у них виникають у молодості, коли у більшості осіб жіночої статі груди вже сформувалися. Із гіркотою ці жінки констатують факт, що дива вже не станеться. На жаль, відсутність яскраво виражених грудей часто є предметом жартів і навіть глузувань.

На втіху можна сказати насамперед те, що головне призначення жіночих грудей - це годування немовляти. І ось тут природа не помилилася, тож розмір грудей не має жодного значення. Крім цього, жінок з маленькими грудьми може очікувати після народження дитини "звичайне диво". Дуже часто груди збільшуються на один розмір і не "худнуть" після закінчення годування. Іншим приємним подарунком матінки-природи є наявність в області погруддя ерогенних зон.

Груди - це одна суцільна зона збудження. У цьому випадку розмір теж не важливий, важливий ваш настрій на сексуальні стосунки.

Інші питання є відносною та змінною величиною. У процесі життя статус жінки часто змінюється, змінюється розмір її грудей. Від моменту дозрівання до моменту "усихання". Оскільки в молодості в основному є позитивне сприйняття життя, то жінка своїми грудьми задоволена. Та й яке може виникнути невдоволення від молодих пружних грудей, яким найчастіше не потрібен і бюстгальтер? Тривожніший період настає для середньостатистичної жінки під час і після вагітності. Одні радіють збільшенню грудей, але бояться їх зменшенню найближчим часом. Інші побоюються, що "все так і залишиться".

Наприклад, до хірургів часто звертаються жінки, у яких в результаті вагітності сильно збільшилися груди, які і до цього були далеко не маленькими. Вони починають відчувати не тільки фізичний дискомфорт (неможливість спати або лежати на животі, болі в хребті, що не звикли до таких навантажень і т.д.), але і величезний психологічний тиск. Одна пацієнтка зізналася лікареві, що почувається "дійною коровою", інша не могла позбутися відчуття, що їй повісили важкий рюкзак і забули зняти. У подібних випадках рятує, звичайно, лише пластика.

Але які б груди не виявилися, найголовніше, щоб вони були здорові. А для цього потрібно їх берегти та доглядати за ними. І не лише під час підготовки та періоду годування, а все життя.

У цьому вам допоможуть п'ять правил для красивих і здорових грудей:

Тренування грудних м'язів

Груди, незалежно від розміру, повинні бути пружними. Тому постійно робіть комплекс вправ для грудних, спинних та міжлопаткових м'язів.

Масаж грудей з кремом

Залежно від пори року та стану вашого здоров'я підбирайте крем для тіла. Після прийняття ванни або душу обов'язково нанесіть крем на груди та масажуйте круговими рухами від периферії до центру.

Правильний вибір бюстгальтера

Насамперед – це відчуття комфорту. Простіше сказати, хороший той ліфчик, який: не тисне, не тре, не бовтається, груди з нього не вивалюються і не губляться. Бретельки не звалюються і не врізаються.

Зверніть увагу на матеріал. Не прагніть моди і нових технологій, вибирайте приємні відчуття. Вибір, слава Богу, зараз величезний.

І останнє. Якщо ви не змогли встояти перед "такою красою" і купили зовсім не підходящий вам ліфчик, то в кращому випадку милуйтеся ним час від часу, але не носіть. Зрештою, він вам сподобався, коли ви на нього дивилися!

Асоціація розміру грудей із симпатіями чоловіків

Ви ж не вибираєте супутника життя за розміром опуклості у штанах. Чоловіки теж люди та критерії у них різні. А розмір грудей не на першому місці. На думку жінок теж не слід звертати увагу. Ми істоти мінливі і постійно прагнемо досконалості, звідки і виникає безліч протиріч.

Досить бути жінкою

У тому сенсі, що з грудьми чи "без" ви народилися жінкою і єю є. Чоловіки ж, за статистикою, поділяються на дві рівні групи. Одні люблять пишні форми, інші – дитячу "недозрілість".