Не завжди можна поставити запитання сексологу віч-на-віч. Іноді по банальній причині «немає часу», а часом тому, що питання дуже пікантне. Необізнаність сексуально активної людини нерідко може зіграти з нею злий жарт, так як вона не потрудилася потурбуватися про своє сексуальне здоров'я, тим самим наражаючи на небезпеку сексуальне життя своїх статевих партнерів.

Ми вже запитали у сексологів про те, що ви ще можливо не знали.

- Ми з моєю партнершкою любимо займатися спочатку анальним сексом, а потім вагінальним. Чи можливо з ануса одразу вводити член в піхву? И чим загрожують такі експерименти?

Хтиві втіхи, коли статевий партнер виймає член з ануса и одразу вводить його в піхву партнерки, ми часто можемо спостерігати в порно. Але насправді, такі секс-експерименти - це практично завжди зараження піхви дівчини від кишкової палички, яка швидше за все незабаром і чоловіку принесе масу сюрпризів.

- Чи існують венеричні захворювання, які можуть передаватися через поцілунок?

Так, це може бути сифіліс і гонорея. І хоча вірогідність невелика, все ж таки зайвий раз ризикувати не варто. А от герпес, а також безліч захворювань, які не відносяться до венеричних, з легкістю можуть знайти нове середовище проживання у вашому організмі. Тому варто бути розбірливим не тільки у виборі статевих партнерів, але й в романтичних зв'язках.

* Чи можна сказати, що чоловік має гомосексуальні схильності, якщо йому подобаються ласки в ділянці ануса і він просить дружину пр мастурбацію його анального отвору?

Такі прохання чоловіка можуть мати різні причини – з цікавості, до бажання, щоб жінка домінувала. Якщо чоловіка не приваблюють і ніколи не приваблювали чоловіки, вам немає про що хвилюватися.

- Ми з моїм чоловіком займаємось сексом два-три рази на місяць, нас обох це влаштовує, але багато хто з подруг запевняють, що так рідко займатися сексом ненормально. Чи існують норми?

Існують пари, які займаються сексом 1 раз на місяць, інші пари можуть займатися сексом 7 разів на тиждень. Насправді, безперечно немає ніяких норм. І повірте в те, що вам пощастило зустріти партнера з рівноцінними вашим сексуальними потребами. Набагато частіше зустрічаються пари, в яких будь-хто з партнерів відчуває нестачу сексуальних переживань.

- У дівчини неприємні відчуття під час статевого акту ось вже протягом року. У чому може бути проблема?

Болі під час статевого акту можуть бути викликані не тільки невідповідністю розмірів статевих органів. Наприклад, неприємні відчуття можуть бути причиною гінекологічних захворювань статевої партнерки і навіть психологічних проблем, з якими повинен працювати сексолог-психотерапевт.

- Мій чоловік постійно говорить про секс, надає перевагу фільмам з еротичними сценами і ніколи не втрачає шансу спошлити про що-небудь. У сексі у нас все нормально, але його підвищений інтерес до сексу мене лякає.

Така поведінка говорить тільки про дуже високий сексуальний темперамент і не є приводом для переживань. Ваш чоловік цілком нормальний сексуально активний чоловік.

- Як часто можна займатися анальним сексом? І мені, і чоловікові цей вид сексу дуже подобається.

Часті і тривалі заняття анальним сексом призводять до ослаблення сфінктера заднього проходу, що загрожує нетриманням калу і навіть випадінням прямої кишки. Тому частіше, ніж 2-3 рази на місяць анальний секс практикувати не варто.

- Я багато разів чув, що дівчина може завагітніти, якщо навіть введе сперму в піхву за допомогою пальця або, припустимо, піпетки. Чи є можливість завагатніти таким чином, і наскільки висока?

Завдання сперматозоїда - досягнути цілі і йому абсолютно все одно, де і як він опиниться, на статевих губах дівчини чи прямо в піхві. Особливо енергійний сперматозоїд за годину може досягати дистанції в 30 см. Тому особливо уважні коханці самі прибирають за собою використані презервативи, ніби перестраховуючись від жіночої підступності

обговорити статтю можна в нашій групі "В КОНТАКТЕ"
стаття є авторською, будь-яке передрукування тільки з обов'язковим активним посиланням на
наш сайт www.intim-fantasia.com.ua