«А навіщо власне ми тут зібралися?» - таке питання не варто ставити під час закінчення статевого акту, навіть якщо закінчити хочеться не в презерватив, а в куди більш пікантне місце на тілі вашої партнерки.

І справді таке делікатне питання майже не обговорюється, адже це одна із родзинок, яка робить секс, а тим більше його завершення незабутнім, еротичним, хвилюючим до тремтіння в колінах. Дівчата, якщо хочете примножити відчуття від оргазму вашого хлопця, тоді уважно читайте нашу статтю далі.

Кінчати на груди

Жіночі груди – найбільш спокусливе місце більшості чоловіків. Грудки можна цілувати, пестити язичком, міцно стискати під стогін коханої, але сподіваюся, ми не здивуємо більшість дам, якщо скажемо, що на груди можна ще й кінчати. А якщо ви еротично розмажете сперму по сосках, що стирчать і спокусливо оближите пальчик, після такого шоу доведеться знову розсувати ніжки, адже це сексуальне видовище відразу ж збудить хлопця.

кінчити на живіт

Кінчити на животик або спинку

Зробити це на жіночий животик для чоловіка дуже зручно, якщо раніше його член знаходився в вагині, а ви надавалися втіхам віч-на-віч. А ось якщо секс відбувався в коханій чоловіками позі рачки, то жіноча спинка, спокусливо звивається так і просить, щоб сперма пролилася десь між кобчиком і лопатками.

Кінчити всередину

кінчити всередину

Щасливчик, який може кінчити у свою дівчинку або незабаром стане татом чи планує ним стати. Решта чоловіків може насолоджуватися процесом і результатом не виймаючи пеніса з вагіни тільки якщо дівчина п'є протизаплідні таблетки.

Не переривати статевий акт рекомендують багато фахівців, тому вам дуже пощастило, якщо можете кінчати в дівчину. Також такі статеві партнери мають великі шанси кінчити практично одночасно.

Кінчити на попу

Солодкі сідниці обраниці не можуть не приваблювати своєю пружністю та витонченістю. Стискаючи їх міцно в руках, так і хочеться написати своє ім'я або хоча б залишити ляпку і дивитися як струмки сперми стікають між улоговинок соковитої попи.

Головне щоб сперма не потрапила у піхву, тому через пару секунд споглядання милої картини відправляйте панночку у ванну.

Кінчати на обличчя

кінчити на обличчя

Не варто сприймати таку пропозицію статевого партнера, як якесь збочення. Скінчити на обличчя дівчині таємна фантазія не всіх чоловіків, але відносної більшості у віці. І якщо панночка при сім'явипорскуванні підставить губки або висуне язичок, то чоловічої ейфорії не буде меж.

Головне, щоб сперма не потрапила на оболонку очей, оскільки це може спричинити подразнення. Подібна інтимність не говорить про приниження, а лише про повне прийняття партнера.

Але в жодному разі не варто вмовляти на такий секс експеримент дівчину, поки вона до цього не готова.

Кінчати в рот

кінчити в рот

Ну, це просто добра справа, кінчити коханій в рот під час мінету. Правда панянки не завжди погоджуються на подібне пустощі і не відразу. І якщо про те, щоб закінчити в рот дівчини ще готові говорити, то на те, щоб проковтнути сперму, погоджуються не багато.

Насправді все це не тільки справа смаку, а й безпосередньо залежить від віку статевих партнерів та їхньої близькості.

А якщо справа тільки в смаку сперми, то посадіть чоловіка на фрукти та овочі і не дозволяйте палити.

Чоловіча сперма завжди вважалася символом родючості та величі. І нехай у сучасному світі такого культу сперми вже немає, але в коханні у вас є одна найважливіша людина і якщо ви готові приймати її повністю, то чому б не підкорити не тільки її серце, а й тіло.

Стаття є авторською, будь-який передрук лише з обов'язковим активним посиланням на наш сайт www.intim-fantasia.com.ua