Анальне самозадоволення – чудовий спосіб отримати оргазм та підготуватися до анального сексу з партнером. Такою мастурбацією займаються дуже багато, але не всі роблять це правильно.

Щоб отримати яскраві відчуття, можна купити анальні пробки або інші іграшки. Але як досягти задоволення без болю? І які вироби із секс-шопу допоможуть урізноманітнити таку мастурбацію?

Анальна мастурбація без болю: як це правильно робити?

Для багатьох людей анальні ласки виявляються болючими та неприємними. Але це просто тому, що вони не знають, як правильно це робити. Важливо розуміти, що в анусі є кільцевий м'яз під назвою сфінктер. Він щільно закриває анус і не може розслабитись за кілька секунд. Якщо руку або ногу можна розслабити дуже швидко, зняття напруги у сфінктері вимагає часу.

Проникнути всередину можна лише в тому випадку, якщо сфінктер буде готовий. В іншому випадку відчуття будуть дуже болючими. Починати процес необхідно акуратно та поступово. Для початку можна використовувати свій палець, рясно змащений лубрикантом. Мастило відіграє велику роль в отриманні задоволення. Воно не лише прискорює процес розслаблення, а й посилює чутливість.

Поступово введений палець усередину допоможе розслабити і розширити м'язи. Кожна людина має свої особливості, тому час повного розслаблення може бути різним. Підготуватися можна за допомогою спеціальних іграшок. Якщо під час введення з'являється дискомфорт, необхідно вийняти палець і відпочити.

Після можна приступати до фрикцій. Палець починають повільно рухати назад та вперед. Робити це можна в комфортному темпі, без поспіху. Коли процес стане приємним та безболісним, можна спробувати ввести ще один палець. Теж поступово та акуратно, міліметр за міліметром. Збільшувати кількість пальців можна до необхідної товщини проникнення.

Замість пальців можна використовувати різні іграшки. Головне – поступово підготувати та розслабити сфінктер. Багато людей через страх болю використовують анестетики та знеболювальні засоби. Робити це не варто, адже такі засоби приглушують почуття. Через це можна пропустити небезпечний момент та пошкодити стінки ануса.

Як вибрати мастило для анальної мастурбації?

Лубрикант – важлива частина процесу підготовки та проведення мастурбації. Без неї уникнути неприємних відчуттів не вийде. Природних виділень у цій зоні недостатньо, щоб пом'якшити шлях пальців або іграшок анальним проходом.

Сучасні виробники пропонують три типи мастил:

  • Лубриканти з водною основою. Складається такий засіб на більшість саме з води. Він не викликає алергії чи роздратування. Також мастило на водній основі чудово підходить для використання з іграшками з латексу чи кібершкіри. Він не завдає їм шкоди. Але такі лубриканти швидко висихають, тому потребують постійного поновлення. Через це збільшується витрата. До того ж може зіпсуватись настрій через перерви на нанесення.
  • Змащення на силіконовій основі. Для анальної мастурбації такі засоби підходять чудово. Вони не висихають так швидко, як водяні. Також варто зазначити, що силікон в основі допомагає створити ніжніші та м'якіші відчуття. Лубрикант можна використовувати з різними іграшками, він не є небезпечним для латексу. Але є і мінуси. Такі засоби можуть залишати сліди на білизні.
  • Лубриканти з олійною основою. Такі мастила просихають дуже довго, тому економні у використанні. Вони м'які та шовковисті, легкі та прості у використанні. Прекрасно підходять для використання з пальцями, іграшками із пластику або металу. А ось латекс і кібершкіра від мастил псуються.

Будь-який лубрикант варто обирати на основі власних відчуттів. Також варто звернути увагу на гіпоалергенність. Деякі компоненти можуть викликати подразнення або дискомфорт індивідуально у алергіків.

Іграшки для анальної мастурбації

У процесі анального самозадоволення можна користуватися не лише підручними засобами та своїми руками. Є маса продукції із секс-шопів, яка зробить відчуття яскравішими, а сам процес – ndash; приємніше.

Перше, на що варто звернути увагу, – анальні вібратори. Вони можуть мати різні розміри, форму, навіть вигин. Є вироби з різних матеріалів, у тому числі з приємної кібершкіри.

Ще один чудовий варіант – анальні пробки. Вони вставляють в анус і виконують відразу кілька функцій. Під час мастурбації стимулюють чутливі точки. А до неї – ndash; допомагають розтягнути м'язи сфінктера.

І останній варіант – анальний ланцюжок. Їх вводять намистина за намистиною в анальний прохід, а після – витягують. Такі ігри допомагають розслабитися та отримати задоволення від мастурбації. Можна грати навіть із температурою ланцюжка.