Фу! - говорять багато хто щодо анального сексу. Інші ж, навпаки, вважають, що це класно. Вони захоплюються додатковими можливостями, які пропонує ерогенна зона навколо ануса для любовної гри. Любителям анального сексу приємні відчуття від погладжування, полизування та занурення в задній прохід, їх захоплюють дотик та подразнення зони біля ануса під час ласк або коїтусу.

Приблизний рівень прихильників анального сексу оцінено у 50%, проте їх кількість, мабуть, недооцінена. Точні дані існують лише за здійсненням анального коїтусу (у ці цифри не включені безпосередньо анальні ігри, які не обов'язково щоразу закінчуються коїтусом). У зв'язку з сексуальною революцією і, відповідно, розкріпаченням суспільства, анальний секс останнім часом став більш популярним.

Доктор Вернер Хабермель у 1978 році у своєму звіті про сексуальні відносини мешканців Німеччини навів такі цифри: 22% жінок та 18% чоловіків мають досвід анального сексу. У своєму пізнішому дослідженні в 1985 році він навів дані, що вдвічі перевищували попередні: 53% жінок і 38% чоловіків мали відповідний досвід. У 2013 році Інститут Кінсі виявив, що анальний секс пробували 23% жінок віком 20-24 роки. І 27% чоловіків віком 25-29 років.

 

     Однак, незважаючи на вище наведені дані, анальний секс є рідкісною практикою, свого роду родзинкою в особливих сексуальних відносинах. Для анального сексу потрібен час і готовність, щоб принести радість партнеру. До анальних відносин слід готуватися так само, як і до вагінального коїтусу. Цьому має передувати особлива підготовка, що складається з усіляких ласок (анілінгус – це ласкава стимуляція язиком області навколо анусу партнерки чи партнера). Знаменита цитата "Поцілуй мене в дупу!" до епохи середньовіччя сприймалася цілком серйозно. Це було своєрідним спонуканням до відповідного акту.

    Область ануса є вираженою ерогенною зоною. Вона безпосередньо пов'язана з нервовою системою, що передає почуття сексуальної насолоди в мозок і викликає фізичну реакцію. Під час сексуального збудження можна, наприклад, спостерігати почервоніння долонь, коливання крил носа, зволоження піхви та ритмічне скорочення м'язів заднього проходу (констрикція). Сексопатологи Вільям Х. Мастерс та Віржинія Е. Джонсон найкращим чином довели цей факт. Під час оргазму вони встановили факт ритмічного скорочення м'язів заднього проходу, від двох до п'яти за 0,8 секунд. Чим вираженішим був оргазм, тим сильнішими були скорочення. І навпаки, збудження заднього проходу впливає на піхву чи пеніс. М'язи промежини з'єднують обидві області і спонукають одну з них залежно від роду сексуального акту брати участь у хтивих відчуттях. Навіть якщо під час анального коїтусу клітор та піхва додатково не стимулюються, вони, проте, отримують приємні відчуття від хтивих маніпуляцій у задньому проході.

    У деяких людей думка про анальний секс викликає неприємні емоції, пов'язані з деякими питаннями гігієни, з острахом різного роду пошкоджень, а також зараження СНІДом. Перше побоювання можна усунути шляхом ґрунтовного промивання зовнішніх статевих органів та області ануса або, можливо, клізми. Добре також безпосередньо перед майбутнім актом удвох прийняти ванну. По-перше, це приносить приємні емоції, а по-друге, створює враження абсолютної чистоти.

Щодо побоювань щодо того факту, що анус здається занадто вузьким для введення в нього статевого члена, то радимо після спорожнення подивитися в унітаз на продукт своєї життєдіяльності. Те, що Ви там побачите, щонайменше такого ж обсягу може поміститися назад. Крім того, еротичні анальні ігри не обов'язково мають завершуватись коїтусом. Стимуляція зони області ануса язиком або введення пальця мають свою дію.

Ризик зараження на СНІД під час анального сексу, звичайно ж, значно вищий ніж при вагінальному статевому акті, оскільки контакт органів тісніший, а подразнення сильніше. Внаслідок цього можуть утворитися крихітні рани на сфінктері та пенісі. Однак на постійних партнерів ця небезпека навряд чи очікує, так само, як і у разі застосування презервативів під час акту. Займаючись анальним сексом без презервативу, активний партнер має високу ймовірність "підчепити" всі корисні, які є у пасивного партнера. Хоча урологи з міста Мельбурн стверджують, що заразитися шкідливими організмами можна і за вагінального коїтусу, і навіть за орального. Була б схильність.

Але! Обійти всілякі ризики та страхи можливо шляхом застосування допоміжних засобів – інтимних іграшок. Пропозиції щодо придатних для анальних розваг засобів великі. На будь-який смак і для будь-яких вимог знайдеться щось потрібне. Вся програма подібної продукції підходить однаково як для чоловіків, так і для жінок. Велика гамма засобів пропонується для проведення самостійних ігор, а також для партнерських взаємин.

 

    Почнемо ж опис з класичного вібратора, який і без насадок підходить для анальної стимуляції. Сам вібратор має невеликий розмір і тонкий діаметр. Стандартний вібратор легко можна доповнити спеціальними насадками, наприклад ніжно лоскоченими щіточками з м'якої гуми або довгими, рифленими або спіралеподібними наконечниками. Ці моделі є кращими для початківців, оскільки їх введення не складає труднощів, а також тому, що вони створюють чутливість і об'ємні відчуття в області заднього проходу.

Існує ряд спеціальних анальних вібраторів, при вигляді яких легко можна вгадати їхнє призначення.

Знаючи той факт, що при початковому введенні вібратора можуть виникнути неприємні, а часом болючі відчуття, творці анальних вібраторів сконструювали багатоступінчасті прилади. Якщо при введенні гладкий довгий наконечник проникнув всередину, наступний товстий ребристий відрізок входить автоматично. А коли це приносить задоволення і повне розслаблення, то виникає потреба і готовність для введення найтовстішої частини вібратора. Для систематичного тренування та дилатації (розширення) кільцеподібної мускулатури заднього проходу передбачені спеціальні анальні розширювачі та анальні пробки. Найпростіші та найменші моделі виконані з м'якого та гладкого латексу, їх розмір становить 10 сантиметрів у довжину та 2 сантиметри у діаметрі. Потовщена основа запобігає можливому попаданню розширювача в глибші відділи ануса і одночасно служить рукояткою для мануального введення. Багато анальних насадок одягаються на таку потовщену основу і можуть супроводжувати Вас під час роботи вдома за письмовим столом або в домашній майстерні. Деякі після введення тренажера в анус одягають штани, що щільно обтягують, що дозволяє їм виходити на вулицю, їздити за кермом автомобіля і безперешкодно виконувати домашню роботу. Це спонукає здійснювати тренувальні рухи за допомогою скорочення та розслаблення м'язів тазового дна. Такі вправи сприяють готовності та прихильності до анального сексу, виникає невгамовне бажання до здійснення реального акту.

 

Фантастичним ефектом володіють тренажери, які надуваються за допомогою гумової груші. Їхній вихідний розмір невеликий, тому при введенні в анус розширювач навряд чи може доставити неприємні або болючі відчуття. Усередині розширювач приймає потрібний обсяг, а при необхідності видалити тренажер можна також напрочуд просто, як і ввести. Подібні прилади пристосовані до фізіологічних особливостей сфінктера, який охоче та безперешкодно виводить із організму шлаки, а точніше кал. Деякі такі пневматичні розширювачі додатково забезпечені вібромотором: Після введення в анус розширювач за допомогою невеликого насоса надується до необхідного об'єму, і тільки потім виникають хвилюючі вібрації.

Засоби, призначені для анального сексу, можна легко визначити за їх широкою основою або поперечним клапаном на рукоятці. Завдяки цьому не відбувається небажаного попадання окремих частин або всього пристрою до ануса.

 

Справа в тому, що кишечник людини дуже довгий, пряма кишка насправді не є прямою, а утворює кілька згинів, розташованих в області крижів і промежини. Внаслідок цього предмети можуть повністю провалюватися всередину і без медичного втручання не обійтися.

У гетеросексуальних відносинах засоби для анального сексу пропонують нові можливості: тепер

анальний стимулятор

Жінка може сама увійти в задній прохід свого партнера, або перлина під час вагінального коїтусу може додатково стимулювати область ануса своїй коханці. Для цього призначені спеціальні анальні стимулятори, які кріпляться за допомогою манжетки на статевий член чоловіка.

У той момент, коли його орган із плоті та крові здійснює активні рухи у піхву, у задньому проході жінки в тому ж темпі ритмічно рухається вузький анальний стимулятор. Ще кілька століть тому жителі Азії вигадали такий стрижень, що кріпиться за допомогою кільця і шнура, який зберігся в такому ж вигляді, але з приємного для шкіри матеріалу, і донині. Сучасною супер-розробкою в галузі технологій є електричний анальний вібростимулятор, що кріпиться так само.

 

Анальне намисто

          Із Середньої Азії також було завезено намисто, що є ниткою, на яку нанизані різні кульки. Намиста вводяться в задній прохід, що вже саме по собі приносить задоволення. Почуття екстазу, однак, поступово зростає, коли намисто витягаються із заднього проходу або акуратно, поступово кулька за кулькою або поштовхами або всю нитку на одному диханні. Найбільш хтиві відчуття виникають, коли намисто витягуються із заднього проходу в момент настання оргазму. "Абсолютно незвідані відчуття", як то кажуть в одному рекламному проспекті. П'ять або більше кульок, виготовлених із супер-гладкого гігієнічного матеріалу, мають різний розмір та щільність. Це завдає найвищого почуття задоволення при анальній стимуляції. Подібну функцію має любовне намисто, чиї кульки та нитка виготовлені з литого латексу.

  На відміну від піхви задній прохід не може виділяти мастило - секрет, що сприяє легшому введенню члена або вібратора. Тому любителям анального сексу необхідно заздалегідь купити анальне мастило, яке їм у повному обсязі може запропонувати наш секс-шоп. Нежирні креми, деякі з добавками ароматичних та розігрівальних речовин, створюють приємні еротичні відчуття. Пропоновані креми та гелі можна застосовувати при незначному виділенні секрету піхви. І, звичайно ж, не варто забувати про класичний засіб для змащування – вазелін. Цей надійний засіб можна придбати скрізь, крім того, він має відмінні мастильні властивості. Щоправда, вазелін має кілька недоліків. По-перше, він занадто жирний і видалити його можна тільки з милом, а по-друге, від вазеліну можуть залишатися плями на білизні.