навіщо потрібен анальний секс

Анальний секс... Ще у багатьох це словосполучення викликає суперечливі почуття. Для когось це незвичайні та дуже приємні відчуття, що часто дарують оргазм, а для когось – непристойне та брудне заняття. Негативне ставлення до нетрадиційних видів сексу, яким, зокрема, є анальний контакт, ґрунтується на упередженні того, що цим займаються люди з певними аномаліями.

Навіщо потрібен анальний секс?

По-перше, анальна стимуляція приносить задоволення більшості чоловіків незалежно від їх сексуальної орієнтації через особливості анатомічного розташування органів статевої системи (під час анального контакту стимулюється простата). Багато чоловіків, не зізнаються про бажання, що виникають у них, боячись нерозуміння з боку партнерки.

По-друге, анальні стимулятори можуть вирішити проблему анатомічної невідповідності статевих органів партнерів. Якщо у партнерки, наприклад, після пологів, ослабла м'язова стінка піхви і під час близькості воно вже не так щільно охоплює статевий член чоловіка, то і жінка і чоловік уже не набувають усієї повноти відчуттів від сексу. Ця проблема легко вирішується, якщо партнери використовують під час статевого контакту невелику анальну пробку. Стимулятор, введений в анус, розширює його, тим самим значно звужуючи піхву.

І по-третє, використання анальних стимуляторів просто необхідне, якщо партнери вирішили зайнятися анальним сексом, тому що введення статевого члена в анус без попередньої підготовки (розслаблення) цієї зони до такого роду контакту може призвести до дуже болючих відчуттів і навіть до травм.

Аанальний стимулятор

Це виріб, призначений спеціально для анального сексу. Служить для підвищення чутливості при статевому акті за допомогою зближення (дотику) стінок ануса і піхви в жінок, і навіть стимуляції ерогенних зон анальної області (як і жінок, так і в мужчин). Усі анальні стимулятори мають в основі пристосування, які допоможуть Вам утримати виріб зовні. Незалежно від складності виробу та точності відтворення ним чоловічого статевого органу, всі стимулятори виконують роль своєрідних тренажерів, маніпуляції з якими дозволяють вивчити власні сексуальні реакції, реалізувати найнеймовірніші сексуальні фантазії, використовувати їх у сексуальних іграх із партнером.

Поради щодо застосування анальних стимуляторів: Виріб, виготовлений з будь-якого матеріалу при першому використанні або передачі його іншій особі, необхідно обробити антисептиком (наприклад, мірамістином, хлоргексидином або мастилом, що містить ці речовини) і промити теплою водою з милом. Перед першим застосуванням переконайтеся в тому, що виріб, виготовлений з пластмаси, не має непередбачених нерівностей або зазубрин, у разі, якщо вони є, постарайтеся їх усунути (використовуючи, наприклад, пилочку для нігтів). Найбільш гігієнічно використовувати виріб із презервативом, якщо це дозволяє його обʼєм.

Перед використанням необхідно обробити виріб будь-якого інтимним мастилом на водній або < a href="/ua/shop/preparati-lubrikanti-kosmetika/lubrikanti/?filter=na-silikonovoy-osnove" target="_blank">силіконової основі, що дозволить уникнути дискомфорту при використанні, а також знизить ймовірність травмування (виникнення потертостей та мікротравм слизової оболонки). Найбільш підходящими для анального сексу є спеціальні анальні мастила, а також мастила на силіконовій основі. Використовуючи будь-яку річ для анальної стимуляції, слідкуйте за тим, щоб її частина залишалася зовні тіла, інакше існує велика ймовірність того, що Ви не зможете витягти його без медичної допомоги. Всі спеціальні анальні іграшки мають пристрої, що дозволяють утримати виріб зовні. Не слід використовувати виріб одночасно для анальної та вагінальної стимуляції. Це може призвести до інфікування. Не використовуйте як мастило речовини на жировій основі (вазелін, рослинні олії, креми) та інші, не призначені спеціально для цієї речовини, це може пошкодити як матеріалу, з якого виріб виготовлено, так і Вашому здоров'ю.

У нашому магазині Ви знайдете широкий асортимент інтимних мастил, у тому числі мастил, призначених спеціально для анального сексу. Після використання виріб необхідно обробити теплою водою з милом. Не ошпарюйте і не кип'ятіть виріб.

УВАГА!! Друзі! при використанні будь-якого виробу як стимулятор анальної зони будьте обережні! Слідкуйте за тим, щоб виріб міцно утримувався зовні тіла, щоб його легко можна було витягти. Не забувайте про те, що існують спеціальні анальні мастила, призначені для безпечного та безболісного анального сексу.