Такі терміни, як «ануслінг» та «анілінгус» стали популярними досить недавно, хоча індустрія встигла зняти на цю тему цілі цикли дорослого кіно. Все, що відбувається між двома люблячими людьми і приносить їм задоволення, неможливо визначити якимись нормами. І з тих пір, як секс став більш розкутим і довірливішим, ми вчимося доставляти і отримувати задоволення по максимуму. У цьому контексті різні сексуальні ласки почали входити в наше життя легко, невимушено, певною мірою піднесено, не вульгарно і без непристойності.

Давайте ближче познайомимося з поняттям, про яке говоритимемо сьогодні.

Анілінгус (ануслінг, риммінг) – вид сексуальний ласк заднього проходу за допомогою язика, губ. Область ануса є ерогенною зоною за рахунок великої кількості скупчення нервових закінчень, що робить його дуже чутливим.

Якщо під час оральних ласок чоловічого статевого члена дівчина не гидує цілувати та облизувати яєчка коханого, то вона могла оперувати своїм язичком і нижче – у дуже чутливій зоні між анусом та мошонкою. Багато чоловіків потай мріють про те, щоб їхня коханка привнесла в оральні ласки і зону ануса, але не кожен готовий озвучити подібне бажання через якісь упередження з боку дівчини. Та й не кожна дівчина готова адекватно сприйняти таку пропозицію.

Що ж стосується ласок жіночого анусу, то під час кунілінгуса ви напевно опускалися до входу в піхву і, можливо, навіть масажували жіночий анус пальчиками. Якщо ви перенесете ласки піхви, на стимуляцію язиком ануса, то зможете довести дівчину до ейфорії на дві ерогенні зони по черзі.

сексуальні ласки заднього проходу

Такі сексуальні ласки, як ануслінг найчастіше входять у сексуальне життя пар, що вже досить довго разом, з чималим сімейним стажем. Але в будь-якому випадку вони індивідуальні і якщо ви бажаєте привнести їх у сексуальне життя, намагайтесь робити це поступово. Наприклад, ви можете стимулювати анус, злегка натискаючи на нього пальцем під час статевого акту або оральних ласок.

Приємні сексуальні відчуття від стимуляції жіночого ануса можуть підвести коханку до бажання зайнятися анальним сексом, що погодьтеся важливо, якщо ви давно мрієте проникнути в її солодку попку. Ми також хочемо вам запропонувати використовувати анальні іграшки від перевірених виробників

Насправді, на ануслінг все частіше погоджуються і чоловіки та жінки різного віку. Звичайно, такі ласки виникають не при першому сексі і щоб довіритися статевому партнеру потрібно вийти на певний етап відносин, як духовних, так і сексуальних.

І на замітку, дуже важливі приготування перед анальними ласками, так би мовити «санітарні норми»:

1. Видаліть зайву «рослинність» навколо ануса. Багато дівчат не погоджуються робити анілінгус саме через зайву волохатість навколо ніжної шкіри ануса.

2. Якщо необхідно, зробіть клізму за годину до ануслінгу.

3. Прийміть душ або ванну та ретельно вимийте анальний отвір.

Звичайно такі ласки ні всім до душі і не тільки через якусь гидливість, а й тому, що стосунки не такі міцні та серйозні. Але якщо рівень близькості та любові дозволяє пробувати в сексі все на що згодні двоє, то поспішайте наситити своє сексуальне життя всіма кольорами веселки.