Існує багато причин, через які під час місячних, сексу хочеться більше, ніж зазвичай

Чи гормони «грають», чи так хочеться того, що під забороною, але у багатьох жінок, у яких місячні протікають безболісно, статеве бажання тільки зростає.

Такі дівчата не просто хочуть сексу, а знемагають від бажання зняти сексуальну напругу. Але заняття любов'ю в дні менструації не рекомендується, оскільки канал шийки матки в цей період відкритий і ризик заразитися запальними інфекціями більший.

І навіть при усвідомленні ризику та бажанні обох партнерів займатися сексом під час місячних, доводиться вигадувати, як сам статевий акт здійснити. Тоді з'являються ідеї зайнятися сексом у ванній, у душі, підстилати рушники на ліжку та інші ноу хау, які не фарбують спільне проведення часу.

Але компроміси у сексі, навіть під час місячних існували здавна. І не секрет, що, крім вагіни, у жінки є ще багато цікавих місць.

Анальний секс під час місячних

Цей вихід уперше краще практикувати не під час місячних. Але коли цей вид сексу дівчині полюбитися вона сама запропонує розважитись її задком під час менструації. Не забувайте бути до дівчини надто уважним у цей період, а значить влаштуйте їй передусім прелюдію краще і довше, ніж зазвичай.

Оральний секс під час місячних

Усім відомо, що мінет під час місячних, користується підвищеною популярністю. Але не ставайте егоїстами – дівчині хочеться сексуальної розрядки не менше за ваше, а тут її просто подразнили і забули. Якщо дівчина користується тампонами та ретельно вимиється з ароматизованим милом, то жодних причин, щоб не зробити їй кунілінгус не залишиться.

Мастурбація під час місячних

Дівчина може мастурбувати вам, поки ви також пестите її клітор. Знову ж таки, якщо дівчина користується тампонами, то немає жодних причин відмовляти собі в такому задоволенні.

Секс під час менструації не завжди допустимий обома партнерами. Жінка може бентежитися або відчувати неприємні відчуття, чоловіка може відштовхнути запах і вид крові. Але якщо ви обидва в цьому питанні дійшли згоди, тоді немає жодних перешкод, щоб займатися сексом під час менструації та відчувати при цьому насолоду.

Стаття є авторською, будь-який передрук лише з обов'язковим активним посиланням на наш сайт www.intim-fantasia.com.ua