Незважаючи на сексуальне вільнодумство і більш лояльне ставлення до теми інтиму, ніж кілька десятків років тому, у більшості сучасних людей тема БДСМ досі викликає неоднозначні почуття. Для багатьох, це щось заборонене, таємне, лякаюче, і навіть - задоволення, що межує із збоченнями для обраних.

 

Незвичайні сексуальні експерименти – це дуже інтимне переживання, в якому люди обмінюються своєю енергією – фізичною, еротичною, сексуальною, психологічною. У рольовій грі розігрується фантазія. Це дає людям шанс побути кимось іншим, хай навіть протягом години чи двох.

Еротична рольова гра - це шанс стати кимось іншим, випустити на волю свого внутрішнього актора, дослідити силу, яка веде вас до змін, і при цьому отримати певне задоволення. Для деяких людей рольові ігри є частиною їхніх БДСМ-відносин.

 

Таємницю завіси відкрив нещодавній художній фільм "50 відтінків сірого". В якому автор спробував розкрити секрет такого вибіркового задоволення.

 

БДСМ це що

Насправді, ця сексуальна практика, заснована на обміні владою, має давнє коріння, а причиною негативних емоцій, які може викликати це буквосполучення, є банальна істина, все невідоме лякає. Тому, давайте зробимо крок у пізнанні вишуканого для багатьох задоволення, і спробуємо розібратися, чи справді такий страшний чорт, як його малюють! І так.

БДСМ це субкультура відносин, в основі якої лежать психологічні та фізичні взаємини, що включають взаємодії, в основному сексуально-еротичного характеру і будуються на рольових іграх панування і підпорядкування. У цих БДСМ іграх завжди присутні дві ролі: "Пан/Пані" та "раб/рабиня".

Людину, яка займає роль Пана, ще називають Господарем, Домінантом чи Верхнім. Його партнера, який виконує роль підлеглого, називають - рабом/рабинею, нижнім, сабмісивом. Пан завжди спілкується з рабом "на ти", раб із Господином "на Ви".

Під час сексуальної гри «верхній» ініціює та вибирає дії, діючи як ведучий. «Нижній» підпорядковується керівництву «верхнього», приймає його стимуляцію і те, що він робить з ним/з нею. Але найголовніше в таких відносинах це згода. Згода – явне, вербально виражене схвалення після розмови. Впевнене та надійне «так!» – Ось основа сексу та стосунків, один із найістотніших елементів практики незвичайних видів сексу. Саме тут проходить кордон між нетрадиційним сексом та насильством. У відносинах партнерів неспроможна існувати насильство. Ідемо далі.

 

Сама абревіатура BDSM розшифровується не чотирма, а шістьма словами:

  • BD - Bondage&Discepline / Бондаж і Дисципліна
  • DS - Domitation&Submission / Домінування та Підпорядкування
  • SM - Sadism&Masochism / Садизм і Мазохізм

 

Основних причин, які спонукають людей практикувати БДСМ у своєму сексуальному житті, дві – психологічне фізичне задоволення. Тому варто детальніше розглянути кожну з них. Отже.

Психологічні складові:

БДСМ Пані та раб

- Різноманітність. Багато людей, які знаються на тонкощах сексу і часто його практикують, знайомляться з БДСМ як черговий сексуальний експеримент, в пошуках нових, незвіданих відчуттів. До того ж, величезний вибір аксесуарів та іграшок, який пропонують виробники секс індустрії, значно спрощує перші кроки в цьому напрямку.

При цьому використовуються: практично всі БДСМ іграшки «на смак», а особливо в моді тематичні БДСМ набори.

 

- У рольовій грі розігрується фантазія. Це дає людям шанс побути кимось іншим, хай навіть протягом години чи двох. Ви можете позбутися суворої реальності повсякденного життя, ролі владного шкільного керівника, і стати розпещеною принцесою з нянею, що шалено любить. Рольова гра забезпечує простір для фантазії, де ви можете випустити на волю свого внутрішнього зухвалого спортсмена, неслухняну школярку або нудьгуючу, але сексуально стурбовану домогосподарку. Це може зробити ваше сексуальне життя набагато різноманітнішим, дозволити вам досліджувати різні аспекти власної особистості, незвичайні форми взаємодії з партнером, сексуальні табу. При цьому сценарії будуть обмежені лише вашою уявою. Сексуальні фантазії у жінок бути зґвалтованою»  незнайомцем або повністю підкоритися чоловікові під час сексу, тим самим випробувавши нові емоції та враження.

- Для деяких чоловіків, домінація над жінкою під час сексу - це привід реалізувати свої амбіції, що часто вони не можуть зробити в повсякденному житті. А для інших представників сильної статі, це можливість побути покірним рабом своєї Пані та випробувати ті емоції, які відчуває жінка при чоловічому домінуванні або просто отримати задоволення від втілення своїх таємних фантазій. При цьому із інтимних іграшок використовують: кляпи, плетки, затискачі для сосків, нашийники, наручники або кайдани.

все про БДСМ

- Інтерес. Деяких людей тягне за собою звичайна сексуальна цікавість: темні фантазії пробуджують їхню допитливість, і вони йдуть на все, щоб задовольнити її. В інших живуть демони, яких вони хочуть вигнати, страхи, які кореняться у цілком реальній ситуації. Вони прагнуть програти її знову і знову, щоб нарешті здобути владу над нею. Цей тип рольової гри – засіб, за допомогою якого вони могли б отримати доступ до минулого. Є й інші, яких збуджує заборонена природа такої гри. Чим гостріша і небезпечніша гра, тим сильніше вони прагнуть взяти в ній участь. Хтось чув про це і просто хотів спробувати, а можливо піддався вмовлянням партнера і згодом знайшов у цьому себе.

Відповідно, БДСМ це найкращий і безпечний спосіб реалізувати свої таємні бажання, та отримати задоволення, про яке раніше можна було лише мріяти.

Фізичні складові:

БДСМ Пан і рабиня

- Коли люди відчувають біль, їхня нервова система піддається потужному впливу адреналіну, ендорфінів та інших природних болезаспокійливих. При впливі цих хімічних сполук люди приходять у сильне збудження, яке багато хто описує як відчуття наелектризованості, затоплення енергією, політ, піднесення вгору. У деяких людей досить високий больовий поріг, а відповідно знижена чутливість до ласкавостей і дотиків під час сексу. Тому, для таких людей, це, мабуть, чи не єдина можливість, щоб надати своєму інтимному життю яскравості та додати сили відчуттям, які воно приносить

- Фізіологічна особливість досягти оргазму у лише знерухомленому стані. Це зустрічається досить рідко, проте це факт. Для таких людей це можливість сконцентруватися на сексі та провести весь статевий акт виключно у певній позі.

Фетіш. Деколи буває так, що людині для того, щоб випробувати найвище задоволення в сексі, потрібен якийсь предмет-маркер. Найчастіше це взуття
Садомазохім у відносинах

Так само можуть бути предмети нижньої білизни або прикраси, що акцентують увагу на статевих органах. А практика БДСМ, дає простір фантазії та можливість використовувати ці предмети у рольових іграх та отримувати насолоду від їх безпосереднього застосування.

Для того щоб остаточно розвіяти всі негативні міфи навколо цієї практики, можна як аргумент навести те, що її витоки лежать у стародавній японській практиці Сібарі (шибарі), де професійно навчені люди пов'язували партнера таким чином, що вузли надавали цілеспрямований вплив на його найерогенніші зони. Така стимуляція могла, як сама по собі викликати оргазм, так і збільшити його силу при статевому розвитку; акті! До речі, в Японії, консервативної країні, з багатими традиціями, Сібарі все так само популярно, і особливо у чоловіків, які можуть зазнати такої насолоди у численних тематичних салонах.

 

Одне з найважливіших придбань БДСМ-відносин полягає в тому, що пари створюють місце і організують свою територію, де можна без побоювань дослідити найглибші прагнення своєї душі, де партнер як завгодно довго може бути ніжною дівчиною або рабом, піратом, Пані чи леді.

 

Головне, - не забувати, що БДСМ це лише рольова сексуальна гра, і задоволення від неї повинні отримувати обидва партнери!

 

P.S. – у наступних статтях ми докладніше зупинимося на видах BDSM іграшок та можливостях їх застосування.