Якщо ви гурман сексу, важко знайти собі жінку під стать

Як вмовити дівчину на сексВік, комплекси, помилкові переконання – весь цей набір може завадити дівчині розкритися і довіритися вам та своїм відчуттям.

 

Дівчата та секс – поняття чоловічі та нероздільні. І для справжнього чоловіка задоволення своїх сексуальних та духовних потреб є запорукою його щасливої та успішної життєдіяльності.

 

Але незадоволеність у сексі, як жіноча, так і чоловіча може перерости у постійний стрес. Яким же неприємним може виявитися постійне почуття незавершеності, сексуальної недомовленості і неповноти почуттів. Про це наша стаття. Про те, як розкріпачити дівчину і показати їй світ високих почуттів та шалених фантазій.

 

Щоб дівчина погодилася на сексуальний експеримент, можна підготувати ґрунт вдень, задовго до моменту сексу. Намагайтеся викликати у другої половинки сексуальні фантазії. Наприклад, можна відправити їй у меседжер невелику еротичну розповідь. Ні, не про кого то… Про вашу пару. Опишіть її красиве тіло, почуття, які вона відчуває під час ласки. І хай зараз ваша фантазія у вигляді символів на моніторі. Щойно дівчина прочитає написане, вона обов'язково уявить усе, що ви описали. А якщо це вийшло чуттєво і до того ж переконливо, дівчина неодмінно захоче втілити приємні фантазії в життя.

 

«Я знаю жіночу натуру: коли ти хочеш, вони не хочуть, коли ж ти не хочеш, їх охоплює жагуче бажання» Квінт Енній

До другого методу варто поставитися з обережністю. Він підходить чоловікам, яких жінки рідко дорікають за недостатню увагу. І до тих, хто певною мірою вже вивів жінку сексуальними проханнями. Якщо ви один із тих, хто ніколи не відмовиться від сексу і всього, що з ним пов'язано, змініть свою лінію поведінки на деякий час. Станьте холоднішим і менш уважним. Не наполягайте на сексі, можете навіть кілька разів відмовити дівчині. Адже секс – це найсильніша жіноча маніпуляція. А якщо ви візьмете зброю маніпуляцій у свої руки, сексуальність та бажання дівчини має збільшитися. Таким чином, ви недбало, практично послужливо погоджуєтесь на той секс і з тими сексуальними фантазіями, про які давно мріяли.

 

Робіть дівчині компліменти вдень. Ласкаві слова і нагадування про почуття ніколи не залишаться поза увагою, якщо ними не розкидатися і водночас не скупитися. Підтверджуйте в словах сексуальність та привабливість коханої дівчини. Наділіть вдень її чином секс-богині, і тоді як мінімум частину цієї ролі дівчина зіграє сьогодні вночі.

 

Спокусити жінку, завоювати і опанувати її душею і тілом можна і потрібно, також як ви зробили це одного разу. Подаруйте жінці сплеск емоцій, за допомогою наших порад і тоді вона погодиться на кожний сексуальний експеримент.

 

Стаття є авторською, будь-який передрук лише з обов'язковим посиланням на наш сайт www.intim-fantasia.com.ua