любити чоловіка, значить любити секс

Чоловіки часто згадують тих дівчат, з якими вони мали найкращий секс. І навіть після сотень істерик у його пам'яті краще відкладуться ті незабутні ночі, які подарувала йому запальна дама. Хороше завжди нівелює погане, особливо коли йдеться про секс. Завоювати, прив'язати та утримати чоловіка постійно дивуючи та спокушаючи значно легше та надійніше. Здається, що такою жінкою неможливо насититися надовго. Сьогодні в ліжку вона дика кішка, а завтра вона буде ніжною та трепетною.

Любити чоловіка, отже любити секс

Виявити свою любов до чоловіка, жінка цілком може на любовному ложі. Навіть якщо у стосунках ви холодна та неприступна, міцно прив'язати до себе чоловіка можна за допомогою сексуальних хитрощів. Виявіть свою вдачу за допомогою різних секс-аксесуарів.

Секс-style

секс-style

Дівчата схильні думати про те, як вони виглядають навіть у ліжку. Тоді чому б вам не створити свій власний секс-style? Не поспішайте комбінувати стринги з бюстгальтером. Під час прелюдії дуже швидко доведеться розпрощатися з білизною. А ось що стосується різних прикрас та аксесуарів, які будуть спокусливо красуватися на вашому тілі, то жоден чоловік і не подумає позбавити себе задоволення бачити всю цю красу в самий пікантний момент. Прикраси на соски та клітор сподобаються не тільки вашому партнеру, але й вам, як найсексуальнішій дівчині, яка виявляє почуття хорошого смаку, навіть будучи оголеною.

Домінуємо

Візьміть ініціативу у свої руки, подарувавши коханому ніч насолоди. За допомогою пухнастих наручників обеззбройте чоловіка, взявши над ним владу. Доповнити образ хижачки допоможе маска кішки та шкіряний батіг. Така не властива модель поведінки дівчини викличе шквал емоцій, а значить, пристрасні ігри можуть затягнутися до ранку. Адже встояти перед грайливою та владною тигрицею з першого разу надовго не вийде навіть у найдосвідченішого чоловіка.

Насадки на пеніс. Якщо чоловік не впевнений у собі, можете презентувати йому невеликий подарунок, аргументуючи це виключно власним бажанням спробувати щось новеньке. Подарунком у цьому випадку послужать ерекційні кільця і насадки на пеніс. Кільця та насадки на статевий член чоловіка досить функціональні. Якщо ви волієте отримувати задоволення і вагінально і кліторально, виберіть насадку для одночасної стимуляції і клітора і стінок піхви. Жодних сумнівів, що ви піднімете чоловічу самооцінку і запам'ятаєтеся, як майстерна жриця кохання.

Якщо при згадці про вашу персону у чоловіка частішає серцебиття, а на його обличчі спливає хитра усмішка, значить перед його очима досі стоїть картина пристрасної ночі, подарованої вами. А значить, ви не просто чергова, а особлива жінка, яка назавжди залишає в чоловічому серці незабутні почуття.