Запитати будь-якого «Секс – це приємно? Відповідь, швидше за все, буде позитивною, і озвучать її, особливо не замислюючись. Дійсно – а які тут можуть бути сумніви?

Але якщо запитати «А чи корисний секс?» - тут уже на обличчях багатьох позначиться подив. Заносити постільні ласки до розряду корисних речей якось не солідно. Корисні овочі та робота. А шоколад та секс… ну, останній, хіба що для продовження роду… Чи не лише?

Ні, не тільки. У цьому одностайні цілком серйозні та професійні медики багатьох країн. Правоту свою вони підкріплюють науково обґрунтованими фактами та численними дослідженнями. Секс дійсно допомагає при певній кількості захворювань, продовжує життя і зміцнює здоров'я, так що його цілком можна визнати хорошим лікарським і косметичним засобом.

Перераховуючи переваги сексу, почати можна саме з косметологічних. Ви хочете бути молодими та красивими? Мрієте про блискуче, густе волосся і пружну, свіжу шкіру? Займайтеся сексом! Причому-будь-яким його виглядом! Три – чотири рази на тиждень буде цілком достатньо, щоб продовжити вашу молодість.

Справа частково в тому, що заняття сексом підвищують у крові жінок рівень естрогену, який позитивно впливає на стан волосся та шкіри. Крім цього, секс до певної міри краще тренажерів – ndash; за хвилину інтимних ласк втрачається чотири калорії. При цьому секс «струшує» організм, не даючи «застоюватися», зокрема, чоловічого насіння, що для чоловіків корисно.

Крім того, під час статевого акту діють м'язи тазової області, стегон, сідниць, рук, шиї та грудної клітки. При цьому у чоловіків посилено виділяється тестостерон, що зміцнює кістки та м'язи. По суті, один вечір інтимного кохання дорівнює приблизно кілометровій пробіжці Навіть частота пульсу у збудженої людини піднімається від 70 уд/м до 150 уд/м, як у спортсмена, який не шкодує себе.

Корисність сексу

Окрім цього, приділяючи рази два-три на тиждень деякий час інтимним контактам, можна позбутися:

  • Застудних захворювань. Секс є їх профілактикою і прискорює одужання вже хворої людини: він підвищує втричі рівень крові імуноглобулінів А – ці респіраторні тіла є одними з «воїнів» імунної системи людського організму і захищають його якраз від простудних захворювань.
  • Головного болю та болю в суглобах. Від головного болю дійсно секс – найкращі ліки. А якщо болять суглоби, то він теж притупить болючі відчуття. Справа в тому, що сексуальне збудження і сам оргазм викликають в організмі сплеск ендорфінів і кортикостероїдів, які знижують біль і запалення в суглобах.
  • Також секс допомагає стабілізувати менструальний цикл - у жінок, які кохаються хоча б раз на сім днів, цикл набагато регулярніший, ніж у тих, хто від сексу утримується, або займається ним від випадку до випадку. Причому знову ж таки не особливо важливо про який вид сексу йдеться.

За матеріалами спеціальної преси