Як іноді хочеться подуріти, потішитися, пообніматися чи просто провалятися в ліжку цілий день, покусуючи плече коханого і вгадуючи в його очах щастя. Тоді і секс стає проникливим як раніше, заворожливим, проникаючим не тільки в статеві органи, а і в душу.

Зробити стосунки дійсно близькими не вдається часто навіть подружжю, що відсвяткувало срібне весілля. Да і сексом проникливим і високим, в злитті і тіл, і душ похвалиться далеко не кожна пара. Але ж життя одне і воно неминуче краде у нас не тільки оптимізм, легкість і повітряність, але й часом відбиває всяке бажання радіти справжнім моментам «сьогодні і зараз».

Али ми вирішили і постарались знайти декілька ниточок, які зможуть розв'язати ті вузлики, які так заважають нам бути щасливими.

Імена, прізвиська

«Свої» прізвиська, назви, ласки створюють в парі певне відчуття інтимності, унікальності стосунків. Подивіться, як воркують пари, які разом уже не один рік і не думають розлучатися. І в сексі, як стверждують сексологи у них все добре.

Як створити відчуття інтимності та унікальності у стосунках за допомогою слів? Ви можете знайти в коханому ті унікальні риси, які зводять вас з розуму і ласкаво, по-особливому підкреслять їх. Можна називати постійно неголеного чоловіка «звір», «хижак», «їжачок», а можливо навіть перекручувати слова в слівця«звіруня», «хижуля», «їжаченятко». Кохану дружину можна називати «розумняшкою», «любимкою», «лапулькою», а можна і «секесулькою», «цілувашкою», «спокусняшкою».

І в сексі будь-які частини тіла можна іменувати своїми секретними слівцями. Трохи фантазії та уваги і відтепер кодові назви будуть зрозумілі тільки вам, а значить, відчуття інтимності вже настало. Можете спромогтися в цьому під час сексу – він дійсно буде унікальним і неповторним.

Сексуальні особливості

Це те, що відбувається тільки між вами і жоден інший не зможе подарувати те відчуття унікальної сексуальної насолоди. Погодьтесь, це не просто зближує, це об'єднує і укріплює стосунки. Нехай між вами в сексі виникнуть особливі моменти, заради яких не захочеться розлучатися. Можливо, ваша дівчина шалено любить ласки грудей і ви зможете доводити її буквально до оргазму, пестячи соски губами, язиком и ніжно покусуючи зубками.

Таким же чином ви можете стати для чоловіка особливою жінкою в сексі і це дуже легко. Можна кожен суботній ранок будити милого мінетом або же дозволити йому те, що він так давно хотів – анальний секс, глибокий мінет, але тільки в особливий день, день вашого знайомства чи весілля. Тепер кожен місяць, наприклад, 20-го числа чоловік буде гнатися до вас додому.

У будь-яких стосунків є історія. Вона може бути красивою, еротичною, надихаючою або нудною, трагічною, буденною. І які б події не відбувалися в стосунках, вони неодмінно відобразяться на сексі. Чи хочеться вам буденного сексу? А може найбільш, що не є пристрасного і божевільного? Тоді займайтесь своїми стосунками так само еротично і щиро, як і коханням.