Казанова – всім відомий «герой-коханець». Про кількість його любовних пригод і мистецтво кохання написано багато книг і створено бабочка-стимулятор клиторавеличезну кількість фільмів.

Але питання, в чому ж його секрет, хвилює «розуми» людства до цього часу.  

Одним із «секретів Казанови» було те, що, він знав, як і де пестити жінку таким чином, щоб вона отримала незабутні почуття і хотіла продовження сексу ще і ще.

Таких «пристрастних місць» у милих дам багато. Але найбільша чуттєва до ласк та дотиків - клітор. В цій маленькій точці зосереджено більш ніж вісім тисяч нервових закінчень. Тому дотики до клітора розпалюють в жінці пристрастне сексуальне бажання.

Клітор як маленький ключик відчиняє замок жіночого збудження і оргазму. А чоловік, який вміє керувати цим ключиком завжди бажаний для своєї жінки і ніколи не отримає відмову.

Сучасні чоловіки, звичайно ж,  не поступаються Казанові. І його «секретами»  давно користуються. Тим паче, що у них є своя «секретна» зброя - сексуальні іграшки: вібратори, ерекційні кільця, різноманітні стимулятори і т.д. Їх використання під час сексу надає перевагу чоловікам навіть перед таким коханцем, як Казанова.  

Саме для ласки і збудження клітора  був спецально розроблений унікальний «» метелик- стимулятор.

Використання такого стимулятора має безліч «плюсів»:бабочка-стимулятор клитора

  • Перший плюс і, мабуть, один з найважливіших, - можливість урізноманітнити сексуальне життя і пережити нові і яскраві відчуття для обох партнерів. Таким стимулятором можна (треба) користуватись під час сексу.
  • Завдяки спеціальним ремінцям – кріпленням «метелик»  щільно прилягає до клітора і тому вона не зміщується під час сексу. Довжину ремінців можна регулювати.
  • Метелик вироблений з м'якого медичного гелю і не подразнює шкіру і не викликає алергію.
  • Виносний пульт дає жінці можливість  регулювати силу і швидкість вібрації за власним бажанням.
  • Жінка може використовувати такий стимулятор і самостійно. Іноді милим дамам  хочеться «попустувати».
  • Використання стимулятора – «метелика»  під час сексу допомогає жінці швидше збудитися і отримати глибший і яскравіший оргазм.

Підіб'ємо підсумки:

Так, Казанова був майстерним коханцем. Але у сучасних чоловіків теж є свої «секрети», які Казанові навіть не снились. Один из них стимулятор клітора – «метелик», який допомогає чоловікові перетворити кожну жінку в пристрастну і хтиву коханку. А секс з таким чоловіком стає незабутнім любовним романом з тривалим продовженням. Чого вам і бажаємо!