Напевно немає у світі чоловіка, який не хотів би збільшити свій пеніс на пару сантиметрів більше.

       Цю проблему вирішили західні вчені, винайшовши апарат, який без медичного втручання, шляхом розтягування м'яких тканин,  збільшити член на 3-5 см. Ідея була запозичена у бірманських племен, жінки яких розтягували шию до 20см !!!   Дія цієї техніки заснована на здатності м'яких тканин при тривалому впливі на них розтягуючого зусилля, викликати в цих тканинах збільшення кількості клітин. Даний метод також застосовується в пластичній хірургії і для подовження діафізу кінцівок і фаланг.

      Апарат складається з кільця, виробленого з медичного пластику, яке з'єднане з двома рухомими металевими стрижнями, в які вбудована опора з силіконовим пристосуванням для закріплення голівки статевого органу.

      Апарат не потребує особливих знань і простий в установці. Ви самі можете його встановити або зняти. Завдяки маленькому розміру і зручності апарата, його можна носити при ходьбі, сидячи, стоячи і т.д.

 

Андро-пенис

    Андро-пеніс встановлюється на чоловічий статевий орган в розслабленому стані і залишається встановленим від 4 до 10 годин на день. При цьому досягається подовження на 0.5 см кожного місяця. Застосування цього апарату повинно здійснюватися протягом 4 - 6 місяців, в залежності від бажаного подовження.

       У період носіння препарата чиниться розтягуюче зусилля на чоловічий статевий орган. Маса цього зусилля складає від 600 до 1.500 грам, і його вектор збігається з віссю статевого органу. Така розтягуюча дія викликає реакцію адаптації структурного рівня всіх тканинних компонентів статевого органу, зі збільшенням утворення клітин.

У результаті:

- збільшення загальної довжини чоловічого статевого органу при ерекції і в розслабленому стані на 3-5см.

 

-  збільшення товщини стовбура статевого органу при ерекції і в розслабленому стані на 1-5см.

 

-  корекція викривлень статевого члена, лікування хвороби Пейроні (якщо вони є).

      І найголовніше. Описані результати не чинять негативний вплив на ерекцію й оргазм і залишаються назавжди.