Ерекційні кільця, та насадки на член, які мають різний ступінь рифлення поверхні застосовуються для додаткової стимуляції стінок піхви під час статевого акту і прискорюють наступ оргазму у жінок, а також для підтримки стану максимальної ерекції у чоловіків. Ефект підтримки ерекції досягається за рахунок щільного обхвату основи або тіла статевого члена і, таким чином, запобігання швидкому відтоку крові.

При використанні кілець і насадок, вони розтягуються, а потім надягаються під головку, на основу або на тіло фалоса (залежно від конструкції), що знаходиться в стані ерекції. Для усунення ефекту ковзання необхідно надіти кільце в сухому стані на сухий фалос, і після цього нанести невелику кількість інтимного мастила на водній основі для усунення дискомфорту під час використання. Однак при використанні закритих або жорстких насадок, щоб уникнути натирання статевого члена, їх можна обробити зсередини тальком. При використанні для підтримки ерекції кільце надягається на основу фалоса.

Поради щодо застосування ерекційних кілець

  • Виріб при першому використанні або передачі його іншій особі необхідно обробити антисептиком (наприклад, мірамістином, хлоргексидином або мастилом, що містить ці речовини) та/або промити теплою водою з милом.
  • До та після використання виріб необхідно обробити теплою водою з милом.
  • Не використовуйте як мастило не призначене спеціально для цієї речовини, це може пошкодити як матеріалу з якого виріб виготовлено, так і Вашому здоров'ю. У будь-якому магазині "Інтим", а також в аптеках Ви знайдете широкий асортимент інтимних мастил.
  • Будьте уважними! Не знімайте кільця та насадки відразу після закінчення статевого акту та не використовуйте їх безперервно під час тривалого статевого акту. Ефект підтримки ерекції досягається з допомогою здавлювання судин. Тривала відсутність нормального кровообігу може призвести до неприємних наслідків.
  • Не використовуйте кільця та насадки під час анального сексу, вони можуть зісковзнути та залишитися в тілі партнерки (партнера).
  • Обробка спиртовими розчинами та окропом не рекомендується.

Рельєфне ерекційне кільце. Еротичні кільця, що володіють різним ступенем рифлення поверхні, застосовуються для додаткової стимуляції кліторальної зони та пред зони піхви під час статевого акту і прискорюють настання оргазму. Кільце надягає на основу фалоса, що знаходиться в стані ерекції, рифленою поверхнею назовні, після цього наноситься невелика кількість інтимного мастила на водній основі для усунення дискомфорту при використанні виробу. Кільце може мати фіксатор (хомут) для мошонки, призначений для уповільнення настання еякуляції у чоловіка (за рахунок часткового перетискання насіннєвого каналу).

Насадка на член. Еротичні насадки, що володіють різним ступенем рифлення поверхні, застосовуються для додаткової стимуляції стінок піхви під час статевого акту і прискорюють настання оргазму у жінки. Насадки можуть бути як відкритими, так і такими, що закривають головку фалоса, а також можуть мати пластмасові або металеві кільця-намистинки для посилення дії на стінки піхви. Можливе використання насадки з фалоімітатором (вібратором), насадки невеликого розміру можуть надягати на палець руки. Насадки з товстими стінками можуть використовуватися для потовщення фалоса. Насадка надягається на тіло фалоса, що знаходиться в стані ерекції, рифленою поверхнею назовні, після цього наноситься невелика кількість інтимного мастила на водній основі для усунення дискомфорту при використанні виробу.

Кільце-хомут. Ерекційне кільце-хомут (лассо) призначене для підтримки пеніса твердим та пружно налитим за рахунок щільного обхвату та запобігання швидкому відтоку крові зі статевого члена. Кільце надівається на основу фалоса в момент максимальної ерекції. При використанні ласо необхідно після надягання на основу фалоса туго його затягнути за допомогою наявного кріплення.

Ерекційне кільце. Прямим призначенням класичних ерекційних кілець є саме підтримка ерекції за рахунок щільного обхвату та запобігання швидкому відтоку крові зі статевого члена. Такі кільця значно тугіші від звичайних силіконових кілець і насадок, за рахунок чого вони набагато ефективніші, тому можуть бути рекомендовані особам, які страждають на більш значні порушення ерекції. Дані вироби немають яскраво виражених нерівностей і не передбачають додаткової стимуляції вагінальної зони. Кільце надівається на основу фалоса в момент максимальної ерекції. Найзручніше для використання при вакуумному масажі.

Насадка-подовжувач статевого члена. Насадка-подовжувач призначена для подовження чоловічого статевого органу. Може використовуватися з фалоімітатором або вібромасажером. Поверхня насадки-подовжувача може мати різного роду рифлення (пухирці, реберця, шипи і т.д.) призначені для додаткової стимуляції стінок піхви під час використання. Розмір щільної подовжувальної частини також може змінюватись в залежності від моделі насадки (додатково зазначений в описі виробу). Тонка частина насадки-подовжувача є еластичною і може розтягуватися в кілька разів.

Поради щодо застосування насадок на пеніс

  • Перед використанням для зручності можна зсередини обробити насадку-подовжувач тальком, а потім скачати її на зразок презервативу.
  • Вдягніть насадку-подовжувач на пеніс, що знаходиться в стані ерекції, аналогічно презервативу.
  • Нанесіть невелику кількість мастила на водній основі на зовнішню частину виробу для усунення дискомфорту при використанні виробу.
  • Після застосування виріб рекомендується промити теплою водою з милом, потім поверхню насадки обробити тальком.

Еректор. Призначений для полегшення введення чоловічого статевого органу, який перебуває у стані неповної ерекції у вагінальний отвір. Виріб необхідно додати знизу вздовж тіла до статевого органу. Виріб фіксується за допомогою надягненого поверх нього презервативу. Використання еректора допоможе забути про труднощі, пов'язані з недостатньою ерекцією, а також, за рахунок стінки еректора, що потовщується донизу, його можна використовувати як розширювач чоловічого статевого органу.