На нашому тілі існують точки, впливаючи на які можна змусити вирувати кров. Таких місць, званих ерогенними зонами, дуже багато і їх слід знати для того, щоб секс приносив обом партнерам справжнє задоволення.
У всіх нас є невеликі індивідуальні відмінності: деякі зони більш збудливі, ніж інші. Діапазон дотиків до ерогенних зон може бути дуже широкий: від ніжного укусу до поцілунку або навіть просто слабкого лоскоту кінчиком пера. Ось чому секс з незнайомою людиною може перетворитися на нескінченний чарівний годинник вивчення тіла один одного.

А коли стосунки перестають бути новими і свіжими і ви вже дізналися все про найбільш вірні способи "завести" її, їй може набриднути те, як ви відразу ж прямуєте до її заповітних місць. Так-так, саме так, хоча це саме вона колись благала вас "погладити там". Але оскільки на поверхні тіла чимало потенційно еротичних місць, ви можете оновити ритуал збудження пошуком нових зон.

 

Отже, спробуємо розкрити таємниці наших тіл і розшукати ті закутки, в яких спить пристрасть

Загальні ерогенні зони

Шкіра на голові чутлива до кожного дотику, особливо потилиця. Вухо завжди легко реагує на ласку, коли язик торкається края вуха, або забирається усередину, коли губами притискаються до вуха, коли губи, зуби або язик граються з мочкою вуха. Все це викликає величезне бажання.

Тепер розглянемо роль поцілунку. Жодна інша частина тіла так рясно не постачається кров'ю, як губи. Вони надзвичайно чутливі до будь-якого дотику. Стимуляція губами дуже збуджує обох партнерів. Поцілунками починається, ними ж і закінчується кожен любовний акт. Дуже сприйнятливою ерогенною зоною є шия. Найбільш чутлива її частина, це від плеча до вуха, до середнього горла та середини шиї ззаду. Усі ці місця не такі чутливі як місце під вухом і наявна там западина. Жінка, однак, реагує на поцілунки та легкий дотик язиком у вказаному місці, так само як на ласку вуха.

Однією з найбільш чутливих ерогенних зон є груди. Чутливість сосків часто така, що може призвести до стану непереборного бажання. Розмір грудей жінки не має жодного значення для реакції. Однак чутливість грудей для кожної жінки, як і для чоловіка, глибоко індивідуальна. Розмір сосків теж не впливає на чутливість.

Є таке місце - пахви. Стимуляція їх збуджує обох партнерів. Кровоносні судини під цибулинками волосся будять органи почуттів, а залози виділяють субстанцію з збуджуючим запахом.

Наступною ерогенною зоною є талія, яка чутлива в основному до поцілунків. Зазвичай, це простір над стегнами, поширене до половини шляху до середини живота. Якщо чоловік торкається талії, це викликає збуджуючий ефект у статевої області. Такий ефект характерний практично для будь-якої жінки.

Ще однією ерогенною зоною є пах. Він знаходиться поблизу статевої області і чутливий як до рук, так і до губ.

Внутрішня сторона стегон реагує на дотик руки та швидкий дотик язика, що пробігає від коліна до паху. Все це може збудити як чоловіка, так і жінку виключно до високого рівня.

Щодо сфери вище коліна, багато жінок отримують найвищий ступінь насолоди, коли ця сфера тривало здавлюється руками. Не можна також забувати і про дуже чутливі пальці ніг. Справа в тому, що на ступнях ніг є багато нервових закінчень. Приємний масаж пальчиків і п'ят не тільки знімає втому, а й може сильно збудити, особливо якщо робити його язичком.

Цікаво помітити, що сідниця, також пах і нога є зоною легкого збудження в тому випадку, якщо партнерка знаходиться в ліжку. Але коли обидва партнери одягнені, будь-який випадковий дотик ногами або сідницями викликає бажання.

Ерогенні зони чоловіка

Дуже важлива точка в самому низу спини. Іноді досить злегка торкнутися долонею місця вище за копчик. Деякі називають його точкою "К". Під впливом тепла руки залози працюють інтенсивніше, і бажання чоловіка зростає.

Що чоловіки воліють найбільше? Більшість із них часто нетерплячі, і тому скоріше переходять до ласкавих статевих органів, і того ж чекають від партнерки. Вони сильно реагують на оральну техніку, стимулювання статевого члена та ніжної шкірки губами або кінчиком язика, а також на ніжне збудження яєчок. Найбільш чутливі ділянки – це головка пеніса, її зовнішній задній обідок (вінець головки) та так звана "вуздечка", смужка шкіри з нижньої сторони голівки. Пеніс - наріжний камінь сексуальне задоволення чоловіків. Але є й інші цеглини в цій будівлі. Для більшості чоловіків особливим ерогенним ефектом відрізняються рот і язик, вуха, соски, простата, анус, мошонка, місце між анусом і мошонкою (промежина) і, звичайно ж, пальці ніг.

 

Ерогенні зони жінок

Жінки схильні менше концентруватися на геніталіях, і їх тіло в цілому має більший чуттєвий потенціал, ніж у чоловіків. Для більшості жінок дотик і ласки всього тіла є обов'язковою прелюдією до збудження, можливо тому, що жінкам, щоб збудитися, потрібно більше часу, ніж чоловікам.

Можна сміливо сказати, що все жіноче тіло є областю сексуального збудження, коли його ніжно пестять чоловічі руки. Вже одне відчуття на своєму тілі лагідних рук коханця викликає почуття насолоди у більшості жінок. Це почуття збільшується до краю, коли пестять деякі особливо чутливі місця, наприклад: вуха, щоки, рот, плечі, груди, талію, статеві органи, ноги. Сам дотик чоловічих рук до цих місць викликає приємну реакцію. Але ласка руками ніщо, в порівнянні з тим, чого можна досягти при ласці ротом, губами, язиком.

Жінка, що легко реагує на ласку вуха, відноситься до легко збудливого типу жінок. Швидка поява бажання є ознакою швидкозбуджуваної і пристрасної жінки, для задоволення якої потрібен тривалий період часу.

Під дією ласки у жінки з'являється бажання злитися зі своїм партнером пристрасним поцілунком. Вона забирає вухо, відразу ж повертає рота і підставляє його партнеру. Можна вважати, що такий тип жінок є повільно збудливим, хоча це не означає, що вони менш пристрасні, ніж інші. Просто їхнє бажання не проявляється так швидко.

Останній, 3-й тип жінок не завжди відгукуються на ласку вуха. Може пройти хвилина, перш ніж знайдеться чутливе місце, або відповідна манера пестіння вуха, щоб отримати бажану реакцію. У цьому випадку тепле дихання проникає глибоко у чутливу ділянку і посилює її чутливість.

Але бувають випадки, коли жінка навіть не пручається. Цей вид ласки не досягає мети, слід підкреслити т.я. більшість чоловіків очікують негайної реакції на свої дії. Якщо, наприклад, вони починають любовну гру з жіночим вухом, а їхня партнерка не реагує, то вони вважають те місце не чутливим. Чоловік намагається одразу ж шукати інше місце. Цього робити годі було т.я. відповідна гра з вухом жінки та з близькими областями є одним із варіантів любовної гри і врешті-решт веде до збудження жінки. Цим не слід нехтувати.

Верхня поверхня плеч також є чутливою, хоча все плече не вважається ерогенною зоною.

Відомо, що поцілунок є найважливішим елементом попередньої ласки, і якщо чоловік постійно його не використовує, то він поганий коханець. Поцілунок необхідний як під час попередньої ласки, так і під час статевих зносин, якщо позиція дозволяє застосувати його.

Жінки, які сильно реагують на погладжування грудей, є меншістю і відносяться до дуже пристрасних. Інша, велика група реагує на це спокійніше. Вони зазвичай заплющують очі і глибоко і повільно дихають. Відчуття насолоди у перших незмірно сильніше, хоч і в других воно може бути досить інтенсивним. Зауважимо, що обидва ці типи жінок збуджуються досить швидко, хоча з цього не випливає, що другі настільки ж чітко виражають свої емоції під час статевих зносин, як і перші. Більшість жінок відчувають лише слабке збудження від того, що чоловік гладить чи цілує їх груди. Іноді почуття поширюється і на статеві органи, що залежить від настрою жінки, але частіше цього не відбувається. Щодо цих жінок можна сказати, що жодне поводження з грудьми не може викликати в них ні всепоглинаючого бажання, ні навіть сильного збудження. Груди є лише сприятливим чинником загального збудження жінки, як і її губи та вуха. Більшість жінок цієї групи мають індивідуальний оргазм.

Ми бачимо, що сексуальна природа жінки є набір емоційних факторів, і що різні жінки являють собою різні комбінації, так що одна є дуже пристрасною, інша - помірковано, а третя - слабо пристрасною жінкою. Очевидно, що сексуальна природа певної жінки має бути досконало зрозуміла чоловіком, який тоді знатиме, як найбільш відповідним чином збудити та задовольнити її. Зрозуміло, що чоловік не може точно заздалегідь визначити емоційний рівень жінки, але якщо він знайомий з емоційними факторами, які характерні для всіх жінок, то за наявністю чи відсутністю якихось з них він може приблизно оцінити її емоційний рівень ще до любовної гри.

Чоловікові потрібно більше одного сексу, щоб точно визначити її емоційні особливості, оскільки під час перших статевих зносин чоловік, як правило, надзвичайно збуджений і не здатний відкладати свій оргазм досить довго, щоб вивчити їх. Зауважимо, що вивчити сексуальну природу жінки чоловік не може за допомогою питань до неї. Справа в тому, що вона не знає, що є звичайним і що незвичайним для неї, і вона не може правильно інформувати чоловіка.

Ми переходимо тепер до зовнішніх статевих органів. Найбільш податливі до статевого збудження: клітор, малі губи, район навколо них та піхва. Причому з усіх перелічених областей найважливішим органом для збудження пристрасті є клітор. Він найбільш важливий ще тому, що навіть якщо всі інші зони не чутливі до збудження, то лише за допомогою одного клітора можна не тільки збудити бажання жінки, але і викликати оргазм.

Бо клітор є місцем високої чутливості, то необхідно звернути особливу увагу на його роль у сексуальній активності. Коли жінка не збуджена, цей маленький орган є м'яким і нечутливим і його верхівка знаходиться майже повністю під складками шкіри. Якщо точно не знати, де він знаходиться, то палець, стимулюючи вульву, легко може його пропустити.

Щойно жінка збуджується, клітор стає твердим і пружним. Головку клітора легко виявити, оскільки клітор стає твердим і пружним і може ерекції майже повністю виступає над поверхнею вульви. Пальцевий контакт викликає відчуття насолоди, яка закінчується винятковим відчуттям - оргазмом.

Мало хто з чоловіків знає, що виключно важливою ерогенною зоною жінки є... жіночий сечівник. У стінах його знаходиться величезна кількість нервових вузлів та сплетень. Роздратування стінок жіночої уретри викликає сильне статеве збудження у жінки.

Значення точки "U". Знаходиться біля сечівника в 2,5 см нижче клітора. Навіть слабке натискання цього місця може призвести жінку до скаженого оргазму. При цьому з цього місця виділяється гормон під назвою серотонін, що діє як еліксир молодості.

Ніжні малі статеві губи, що обрамляють клітор, також дуже чутливі. Ділянка шкіри між піхвою та анусом, має високу сексуальну чутливість, тому стимуляція пальцями може викликати значне статеве збудження.

Вхід у піхву у більшості жінок також є ерогенною зоною. Проте лише зовнішня його частина багата на нервові закінчення. У глибині ж внутрішні стінки піхви мають невелику кількість нервових закінчень і не дуже чутливі до погладжування та легкого натискання.

Клітор є першою ерогенною зоною, піхва - другою. Третя ерогенна зона - блукаюча. У однієї жінки вона може бути внутрішньою поверхнею стегон, у іншої - мочкою вуха, у третьої - сосками грудей та ін. Певною ерогенною зоною є і мозок жінки. Чоловік повинен говорити їй ласкаві слова, і тоді вона швидко відчує статеве задоволення.

Є жінки що взагалі не мають різко вираженої 3-ї ерогенної зони. У деяких же "блукаюча" зона грає істотну роль у досягненні оргазму. Вершина хтивості настає у них тільки тоді, коли чоловік замикає своєю ласкою всі три "статевих електроди" - клітор - піхву - "блукаючу зону". У 80% жінок 3-ю зоною є соски грудей. Пестини сосків прискорюють у жінки настання оргазму, і посилюють його в два рази і більше. Зона виявляється легко, з перших дотиків. В інших випадках навіть досвідчені чоловіки можуть шукати їх кілька тижнів і навіть місяців, доки не знайдуть її випадково. При пошуках зони треба розташувати жінку до себе, говорити їй ласкаві слова, цілувати і гладити різні ділянки тіла, доки жінка не скаже, що дотики, наприклад, до сосків або вуха їй найбільш приємні?

 

І природно не забувати про інтимні іграшки, які як і ерогенні зони діляться на жіночі інтимні іграшки та чоловічі інтимні іграшки