Що може бути більш хвилюючим, ніж гра в секс?

І що може бути чарівнішим, ніж еротична гра з легким, але інтригуючим сюжетом? Еротичні ігри чудово розслаблюють обох партнерів. До того ж у сексуальних іграх ви можете пережити ту гаму відчуттів, яка не підвладна звичайному сексу. Якщо ви давно мрієте скористатися будь-якими секс-іграшками, але не наважуєтеся повідомити про це партнера, еротична гра чудова нагода познайомити партнера з додатковими предметами задоволення.

Адже у формі гри ви зможете виконати всі свої заповітні фантазії та нестримні бажання. Сценарії еротичних ігор можуть бути абсолютно різними. Щоб допомогти відтворити бажаний сюжет, пропонуємо кілька сексуальних ігор, які не залишать ваших сексуальних партнерів байдужими.

 

еротична гра картковий борг

Еротична гра для новачків «Картковий борг»

Щоб вся ваша витівка пограти в «любов» не переривалася почерговим збентеженим хіхіканням, для дебюту варто вибрати хоч і заїжджену, але перевірену сексуальну гру з гральними картами. Перш ніж роздати колоду, оголосіть супернику, яке бажання доведеться виконати у разі програшу. Не поспішайте загадувати найжорсткіші пози та немислимі бажання. Плавно, від роздягань, погладжувань і пестощів переходьте до більш «гострих» бажань.

Еротична гра «Дорога штучка»

еротична гра дорога штучка

Якщо ваша дівчина досить боязка у сексі, наступний сценарій допоможе їй розкритися та прищепити любов до рольових ігор. Сценарій сексуальної гри полягає в тому, що партнеру слід спокусити дівчину, яка знаходиться в образі недоступної, елегантної, дорогої штучки. Нам знадобиться шампанське, смачна вечеря і ваше безмірне нахабство. Дівчині досить досить вишукано одягнутися, і на початку гри виявити зарозумілість і манірність.

Не сумнівайтеся, і ви та ваша партнерка отримаєте задоволення ще задовго до статевого акту. Отримати самозадоволення від спокуси такої холодної жінки приємно будь-якому чоловікові. Так само, як і будь-якій зарозумілій особі виявити слабкість та підпорядкування. До того ж після такої напруженої гри дівчині захочеться здатися, а вам добре «покарати» манерну дівчинку.

Еротична гра для гурманів сексу «Німфетка»

еротична гра німфетка

Гурманам сексу непогано було б розслабитися в образах німфетки Лоліти та спокушеного юним тілом дорослого чоловіка. Цей сценарій сексуальної гри не такий чудовий за сюжетом, як незвичний за образами. Коротка спідниця-кльош, гольфи та льодяник у роті – образ вашої партнерки. Ваше ж завдання дівчини навчити всім азам любові, навіть якщо та й дико бентежиться побачивши вашу головну гідність. Зіграти такий етюд найкраще вдасться після тривалої розлуки.

Еротична гра для досвідчених коханців «Сеанс кохання»

еротична гра для досвідчених сеанс кохання

Якщо ви і ваш сексуальний партнер досягли в сексі повного розуміння, і всі бажання партнера давно стали і вашими, сценарій наступної сексуальної гри неодмінно вважаєте щасливим. Чоловік бере на себе роль наставника сутенера, який повинен ввести в курс справи повію. Дівчині доведеться показати все, на що вона здатна. А сутенеру випробувати всі її навички на собі. Для повноти картини та збільшення відчуттів можете використовувати різні секс-іграшки, від фалоімітаторів до пухнастих наручників та шкіряних батогів.

Сексуальні ігри є одним із найкращих засобів оновити сексуальні відносини партнерів. Після таких шоу «наліво» ходити не хочеться, адже ваша друга половинка може зіграти вам будь-яку з бажаних ролей. Секс - це велика вистава, в якій тільки ви призначаєте ролі та ставите найкращі сцени. Тому грайте без фальшу, щоб ваш партнер навіть не сумнівався у справжності ваших почуттів та відчуттів.