що сказати на вушко партнеру з сексу

Еротичні оповідання, сказані з вуст коханої людини, ніколи не залишать байдужими, якщо головним героєм (героїнею) цих оповідань будете ви. Говорити про секс, збуджувати словами, зігрівати тіло та душу дуже легко. Сьогодні ми навчимося вимовляти «чарівні слова», які збуджують до сексу, під час сексу та після сексу.

Слова, що передують сексу

Виявляється слабка стать, яка любить вухами, збуджується не тільки від слів «А може нам одружитися» або «А чи не купити тобі норкову шубу». Збудити коханого чи кохану можна еротичними оповіданнями по телефону, у sms, у вашому меседжері. Все це досить просто. Розкажіть, що плануєте зробити сьогодні ввечері у ліжку з коханим, у дрібних відвертих подробицях. Це може бути всього пару-трійку трепетних пропозицій, невелика еротична розповідь, або цілий план дій жорсткого сексу.

Погодьтеся, складно не збудитися, отримавши повідомлення подібного роду: «Коли я повільно стягну трусики з твоєї апетитної попи, ти будеш вже дуже волога, але мій язичок все ще блукатиме навколо твоїх рожевих сосків і тільки виснажливий стогін змусить мого хлопчика вгамувати спрагу, пронизавши твою солодку кицьку»

Якщо сумніваєтеся чи соромитесь сказати подібне по телефону, напишіть коханому протягом робочого дня або прошепотіть на вушко за вечерею. А якщо хочете досить розкутого сексу з впевненою у собі дівчиною, зробіть пару точних комплементів перед сексом. Стягуючи з дівчини одяг, щиро захоплюйтеся її тілом. Повідомте, що без розуму від її красивих сосків або божественної попи. Ці слова не тільки збуджують, а й дарують упевненість, знімають сором'язливість. Дівчині набагато легше розкріпачитися після того, як їй проникливо повідомили, що її тіло неймовірно прекрасне.

Чоловіків, у свою чергу, еротичні оповідання заводять не менш сильно. А якщо під час прелюдії помуркотати коханому на вушко або ж прошепотіти яку-небудь "брудну" фантазію, боюся, що цей момент може шалено завести, так що готуйтеся до спекотної ночі.< /p>

Слова, що супроводжують секс

О, ця гама почуттів, яка здається зовсім невимовною! Але не тут було. Ми знаємо, наскільки іноді доречними та корисними можуть виявитися слова. Звичайно, не варто видавати цілий монолог, коли твій чоловік тільки увійшов у тебе ззаду, але невеликий вияв емоцій неодмінно збудить партнера.

Отже, що ми маємо? Короткі збуджуючі фрази, які під силу сказати навіть дуже небалакучим або сором'язливим у ліжку. Давайте їх перерахуємо.

Слова, які повідомляють партнеру про бажання: Візьми мене! Хочу тебе!

Слова, які повідомляють партнера про правильні дії: Так! О так! Ще! Давай! Не зупиняйся!

Слова, які направляють партнера: Глибше! Швидше! Повільніше! Сильніше! Жорсткіше! Різкіше!

Слова, які підтверджують ваше збудження: Як добре! Як приємно! Мені так подобається!

Ці слова не тільки збуджують, а й дають партнеру зрозуміти, що йому необхідно робити, як і коли, щоб зробити вам максимум задоволення.

Для дуже близьких партнерів, не складно бути більш багатослівним. Тут пари зазвичай поділяються на тих, яких збуджують ніжні слова та тих, хто заводиться більше від грубостей та вульгарностей. І ті, й інші можуть урізноманітнити свій лексикон за рахунок наступних фраз.

Ніжні слова: шалено хочу тебе, солодка дівчинка, моя кицька, богиня, сексуальна кішечка, тигриця, беззахисна дівчинка, мій спокусник, мій пристрасний, ніжний хижак.

Грубі та вульгарні слова: розсунь ноги, смокчи повія, брудна дівчинка, дика сучка, моя розпусна, жорсткіша, дай мені в рот, трахни мене.

Слова постфактум: після сексу можна вимовляти слова, що збудять не тіло чи уяву, а ті, що стануть гарантом того, що цей секс повториться ще не раз, причому з великим ентузіазмом. Можна зробити комплімент або похвалити кохану людину, обійняти і словами підкреслити красу її тіла. У будь-якому випадку після сексу ніжності багато не буває, а ось недомовленість може навіть зашкодити.

Наш розум, так само як і тіло, можна збудити дотиком, жестом, поглядом, але звуки і слова несуть особливу силу. Мова допомагає не лише висловити почуття, а й створити будь-яку ілюзію, в яку можна поринути з головою, взявшись за руки з коханою людиною.

Стаття є авторською, будь-який передрук тільки з обов'язковим активним посиланням на наш сайт www.intim-fantasia.com.ua