Щоб секс йшов «за планом» потрібно бути або «котрий рік…» у шлюбі, або мати до цього процесу досить байдуже ставлення. І якщо перше цілком імовірно, то у другому випадку слід замислитися і як мінімум обговорити ситуацію із сексологом.

У хорошому ж сексі немає місця передбачуваності, але навіть наймолодший коханець не повинен розгубитися, ні просто побачивши оголену дівчину, ні в разі здавалося б повної постільної «катастрофи», про різновиди яких ми і поговоримо нижче.

Якщо порвався презерватив

Можливі причини: прострочений презерватив, неправильно одягнений презерватив, недостатня кількість мастила.

Можливі загрози: небажана вагітність, високий ризик зараження ЗПСШ.

Термінові заходи

Насамперед треба бігти до найближчої аптеки за мирамистином та екстреними контрацептивами. Розчин «мірамістин» використовується для лікування та профілактики ЗПСШ, тому обробивши член і вагіну в найближчі дві години ви можете значно знизити ризик захворювань, що передаються статевим шляхом. З вагітністю справи трохи складніші. Якщо дівчина не має порушень менструального циклу, запитуйте в аптеці екстрені контрацептиви для жінки. Вони діють лише найближчі 72 години після статевого акту. Причому, чим раніше дівчина прийме "чудо-таблетку", тим менша ймовірність завагітніти. Попередньо дівчині не завадило б отримати консультацію гінеколога щодо прийому екстрених контрацептивів, якими не слід зловживати дівчині частіше, ніж двічі на рік.

Якщо не встав член

Можливі причини: алкоголь, втома, хвилювання, стрес.

Можливі загрози: розчарування партнера в собі, розчарування партнерки у партнері.

Термінові заходи

Якщо ви давно перевтомлюєтеся, прийняли алкоголь або просто дуже хвилюєтеся, то нічого дивного, що найкращий «друг» підводить вас у найвідважніший момент. Найголовніше не впадати в паніку. Швидше за все, партнерка буде делікатною і не дорікатиме в незадовільної ночі, яка до речі ще не закінчилася. До того ж дівчина, може хвилюватися і з приводу себе «я його не приваблюю», «я недостатньо сексуальна». Тому найкращий вихід відключити мозок і переключитися з цього дивного непорозуміння на продовження прелюдії. Якщо упертий «друг» так і не хоче вставати, цілуйте дівчину у вушко і лягайте спати. А вранці, добре відіспавшись і на тверезу «головку», починайте сеанс реабілітації.

Якщо швидко кінчив

Можливі причини: молодий вік партнера, нова статева партнерка.

Можливі погрози: засмучена, незадоволена дівчина.

Термінові заходи

Можна спробувати кілька способів продовжити статевий акт. По-перше, це може бути спеціальний крем, що затримує сім'явипорскування і подовжує статевий акт. Другий варіант - довести дівчину до оргазму можна руками або оральними ласками вже після сім'явипорскування або добре розігріти кохану безпосередньо перед входженням. Спеціальні презервативи також користуються великою популярністю серед чоловіків та жінок з високими вимогами до тривалості статевого акту. Також можна спробувати випити трохи вина, хоча алкоголь може викликати зворотний ефект. А іноді буває і так, що дівчата, що випили, часом стають настільки розпаленими, що ще швидше доставляють чоловіків на сьоме небо насолоди.

Якщо дівчина не хоче орального сексу

Можливі причини: страх заразитися ЗПСШ, недостатньо довірчі відносини.

Можливі загрози: різке припинення відносин.

Термінові заходи

Не вживати термінових заходів. Насправді, дівчина може соромитися вас. Так, так є ще дівчата, які не мислять про оральний секс на першому і навіть третьому побаченні. І якщо ви опускаєтеся нижче за її пупок під час вашого першого сексу, не дивуйтеся грубій відмові. І мінет дівчата не роблять відразу після першого поцілунку, принаймні переважна більшість представниць цієї прекрасної статі. І здається мені, що це все ж таки на краще, інакше лікування від ЗПСШ було б для кожного звичайною щомісячною процедурою. Не квапте дівчину, і самі не поспішайте перейти до більш відвертих пестощів. Спочатку закріпіть стосунки традиційним бурхливим сексом без надмірностей.

Сподіваємося, що така ґрунтовна теоретична підготовка лише додасть сміливості на практиці. І тепер вас, як справжнього аса не застати зненацька в будь-якій непередбаченій ситуації.