У сучасному світі технології дозволяють виробляти фалоімітатори що точно повторюють статеві органи конкретних чоловіків - порнозірок та інших відомих у світі секс-бізнесу особистостей (колір, розмір, форма, консистенція). Ці вироби отримали назву «реалістік». Великий вибір матеріалів, з яких виготовляються фалоімітатори, а також різноманітність форм і розмірів дозволяють підібрати виріб, що задовольняє найвишуканіші потреби. Дослідження американських вчених у цій галузі красномовно показують, що жінки, які мають можливість використовувати різні фалоімітатори, не налаштовані змінювати свого постійного статевого партнера, т.я. у багатьох випадків на зраду жінок штовхає новизна відчуттів від тієї чи іншої форми статевого органу.

Це знахідка для чоловіка, який страждає на передчасне сім'явипорскування, т.к. при його використанні відбувається гармонізація інтимних відносин і жінка не почувається ущемленою в отриманні насолоди від близькості. Це особливо важливо, т.к. відомо, що жінці завжди потрібно більше часу для досягнення оргазму, ніж чоловікові. Також слід пам'ятати, що постійне незадоволення жінки може призвести до виникнення у неї всіляких гінекологічних та психічних захворювань.

При статевому акті із застосуванням фалоімітатора відбувається глибокий і, водночас, ніжний масаж внутрішніх органів жінки. Це пов'язано з тим, що тиск фалоімітатора регулюється рукою, і його рух можна розрахувати з точністю до міліметра.

Правильне застосування фалоімітаторів супроводжується вкрай корисними для організму (особливо у разі масажу передміхурової залози у чоловіків) припливами та відливами крові до органів малого тазу, що запобігає застійним явищам і захворюванням, що викликаються ними.

Покращується фізичний тонус м'язів, у тому числі й тих, які не беруть участь у повсякденному житті. Також покращується загальний та локальний крово- та лімфообіг.

Від використання фалоімітатора неможливо завагітніти або заразитися якоюсь хворобою (звісно, при дотриманні гігієнічних норм).

Якщо ви підбираєте фалоімітатор за допомогою досвідченого консультанта-сексолога, він повністю відповідатиме розмірам Вашої піхви.

Жінка чи чоловік не відчувають жодних хвилювань щодо відсутності чи дуже швидкого оргазму. Коли людина не боїться завдати незручності своєму партнерові, вона здатна повністю розслабитися і зосередитися на своїх відчуттях.

Фалоімітатор здатний допомогти жінкам, які страждають на опущення матки, як своєрідний тренажер м'язів піхви.

І, нарешті, фалоімітатор, який би він не був, - це лише іграшка, і він ніколи не витіснить теплих людських взаємин, але допомогти вирішити багато сексуальних проблем він може. Тому не варто собі відмовляти в тому, щоб зміцнить або налагодить зв'язок між двома людьми, що колись виник. Адже все це вигадано в ім'я кохання.

Різновиди фалоімітаторів

які бувають фалоімітатори

Випускаються фалоімітатори різних типорозмірів, що дозволяє Вам підібрати пристрій відповідної довжини і діаметра, що відповідає Вашим сексуальним пристрастям, потребам і анатомічним особливостям.

Фалоімітатор-реалістичний. "Реалістики" називають вироби, отримані шляхом зняття зліпків з реальних людей, як правило, відомих порнозірок. Вони є точною копією статевих органів конкретно взятої людини і тому особливо цінуються любителями сексуальних іграшок.

Фалоімітатор на присосці. Цей фалоімітатор оснащений присоскою, за допомогою якої Ви зможете закріпити його на твердій плоскій поверхні, і таким чином, звільнити собі руки.

Двосторонній фалоімітатор. Цей довгий фалоімітатор у якого з двох боків розташовані головки пеніса і спочатку призначався для лесбійського кохання. Його гнучкий стовбур дозволяє згинати фалоімітатор настільки, наскільки це необхідно, тому він може бути використаний для анально-вагінальної стимуляції.

двосторонній подвійний фалоімітатор

Фалоімітатор - насадка "Harness". Цей фалоімітатор має плоску основу, завдяки якій його зручно використовувати і як фалопротез.

Фаллоімітатор анальний. Цей фалоімітатор може бути використаний для стимуляції вагінальної зони, але розроблений спеціально для стимуляції анальної зони, чому відповідають його розмір і гладка, обтічна форма. Виріб служить для підвищення чутливості при статевому акті за рахунок зближення (дотику) стінок ануса та піхви у жінок, а також стимуляції ерогенних зон анальної області (як у жінок, так і у чоловіків).

Анально-вагінальний фалоімітатор. Виріб, призначений для одночасного анально-вагінального сексу, що є фалоімітатором з двома фалосами, розташованими в однієї основи. Цей фалоімітатор гарантує подвійне задоволення глибин вагіни та ануса, при одночасному анально-вагінальному збудженні партнерка відчуває незабутній оргазм.

Великий вибір матеріалів, з яких виготовляються фалоімітатори, а також різноманітність форм та розмірів дозволяють підібрати виріб, що задовольняє найвишуканіші потреби. Виготовляються вони з гнучкого латексу, а деякі моделі міститься м'яка мідна дріт, що дозволяє надавати такому дилдо необхідну форму. Також в даний час широкого поширення набули фалоімітатори з силікону через стало приємною на дотик текстури та невисокої ціни

двосторонній фалоімітатор

Також останнім часом усе більш популярнішими стають матеріали, невідмінні на дотик від живої шкіри – Cyberskin, Ultra-skin, New Futurotic Material тощо.

Рекомендації щодо застосування фалоімітатора

Для забезпечення гігієнічних норм рекомендується обробити поверхню щойно придбаного фалоімітатора гарячою водою (але не окропом) з бактерицидним милом або розчином мірамістину. Обробка спиртом підходить не для всіх моделей, це залежить від матеріалу, з якого виготовлено фалоімітатор.

Перед використанням фалоімітатора не забудьте ретельно змастити статеві органи спеціальним інтимним мастилом на водній основі. Змастіть великі та малі статеві губи, клітор, вхід у піхву і навіть трішки всередині. Змастіть промежину — область шкіри між нижнім краєм губ та анусом. Подібна велика кількість мастила вбереже Вашу ніжну слизову оболонку від потертостей та мікротравм при інтенсивному використанні фалоімітатора. Якщо Ви використовуєте фалоімітатор спільно з партнером — ще краще. Це буде справді чудовим доповненням до традиційного сексу. Правильно підібраний розмір дає можливість змінювати кут нахилу фалоімітатора, а також розгортати його по осі, що дає можливість заповнити їм всю піхву і забезпечити щільний контакт з частиною шийки матки, що практично неможливо досягти при введенні члена. Якщо ж використовуються моделі з відводами для стимуляції ануса або з яєчками (дотик яких багато жінок(інстинктивно очікують), то задоволення, що доставляється жінці, по інтенсивності не може зрівнятися зі звичайним статевим актом.

Найбільш гігієнічно використовувати виріб із презервативом. Не ошпарюйте і не кип'ятіть виріб. Тільки неодноразово випробувавши секс з використанням різного роду іграшок для дорослих, жінка раптом помічає, що її статеві відчуття, навіть при звичайному зляганні, стають яскравішими і приємнішими.