Фалоімітатори – це найпопулярніші секс-іграшки, які вже багато десятиліть тішать як чоловіків, так і жінок. Їх виробляють майже всі світові бренди інтимних продуктів. Причина популярності – зручність, простота використання та більша ефективність.

Купити фалоімітатор треба всім, хто любить нові відчуття, вміє зробити собі приємно і часто застосовує іграшки в сексуальних іграх. Хоча б одна модель має бути в арсеналі любителя втіх. Вона завжди стане в нагоді – і в парі, і в процесі самозадоволення.

Що таке фалоімітатор?

Фалоімітатор – це секс-іграшка, яка має форму чоловічого ерегованого члена. У багатьох випадках її роблять максимально реалістичною та схожою на реальний пеніс. Фаллоіметатор може мати різні розміри, матеріал і навіть конструкцію. Є моделі з мошонкою або спеціальним кільцем на член.

Такі вироби – універсальний варіант як для досвідчених людей, так і для новачків у світі незвичайних розваг. Вони досить прості у застосуванні, не вимагають особливих зусиль для догляду. До того ж сучасні виробники пропонують величезний вибір моделей на будь-який смак та колір.

Як застосовувати фалоімітатор?

Дуже просто. Іграшка створена для стимуляції піхви та анального отвору. З її допомогою можна імітувати звичайнісінький статевий акт. Іноді штучні фалоси застосовуються для стимулювання та пестощів клітора. Також вони можуть створити приємне відчуття наповненості та використовуватися для імітації подвійного проникнення.

Разом із секс-іграшками такого типу завжди необхідно застосовувати лубрикант. Цей засіб допоможе зробити проникнення більш плавним та м'яким. Деякі лубриканти посилюють чутливість нервових закінчень і надають особливої яскравості відчуттям.

Під кожен матеріал штучних фалосів необхідно підбирати своє змащення. Часто виробники або вказують в інструкції тип лубриканта або продають іграшки в комплекті з відповідним засобом. Універсальним варіантом буде мастило на водній основі, яке не викликає алергічних реакцій і не шкодить матеріалу виробу.

Матеріал виготовлення

Для створення якісних фалоіметаторів використовуються такі матеріали:

  • Nature Skin або кібер-шкіра. Реалістичний м'який матеріал, який навпомацки нагадує реальний шкірний покрив людини. Він дуже пластичний, швидко набуває температури людського тіла і дуже приємний у використанні. Варто зазначити, що справжня кібершкіра досить крихка, тому з нею необхідно застосовувати лише спеціальні лубриканти та засоби для чищення (м'яке мило без лугу).
  • Гель. Пружний прозорий матеріал чимось схожий на кібершкіру, але менш реалістичний. Також швидко нагрівається, легко проникає та не викликає подразнення на шкірі. Простий у очищенні, але не зазнає механічних пошкоджень.
  • Силікон. Універсальна сировина для виробництва фалоімітаторів. Воно відрізняється міцністю, стійкістю та реалістичністю. Теж приємний до шкіри. Медичний силікон – це гіпоалергенний матеріал, тому підходить усім.
  • Пластик та ударостійке скло. Така сировина застосовується все рідше, але її цінителі все ще можуть купити собі такі вироби. Легко очищається, простий у догляді та досить довговічний.

Зверніть увагу, що підбір матеріалу дуже важливий при купівлі штучних фалосів. Від його якості залежить не лише довговічність виробу, а й відчуття при застосуванні, а також здоров'я користувача. Краще віддавати перевагу перевіреним виробникам, які використовують медичну сировину, що пройшла всі етапи сертифікації.