Найцікавіша група сексуальних іграшок, тому що дозволяє урізноманітнити та продовжити сексуальне життя за активної участі обох партнерів. А для багатьох чоловіків після 50 років це незамінні пристрої, які дозволяють мати можливість вести повноцінне статеве життя у разі часткової або повної відсутності ерекції.

Фалопротези

фалоімітатор з порожниною всередині

По суті це фалоімітатори, або фаллопротези, є пристроями, що заповнюють дефіцит певних функцій організму. Жінки, які бажають відчути себе чоловіками, можуть використовувати будь-який чоловічий фаллопротез без порожнини, а також для них є вироби зроблені з урахуванням особливостей будови жіночих статевих органів: з додатковою кліторальною, вагінальною та анальною стимуляцією. Такі фаллопротези називаються - страпонами.

Сексуальні протези дозволяють хоча б частково відтворити відсутні статеві функції: відсутність ерекції внаслідок часткової або повної імпотенції, а також дають можливість зробити подібність статевого акту, наприклад, при травматичній ампутації статевого члена. Це вироби з латексу, кіберскіну або ультра-скіну. Фаллопротези призначені для чоловіків бувають двох типів: зі спеціальною порожниною всередині виробу і без такої. Для чоловіків, які страждають на імпотенцію, спеціально розроблені пустотілі страпони - вироби з порожниною всередині, куди на час статевого акту поміщається статевий член у спокійному стані. Такі вироби кріпляться навколо талії за допомогою еластичних ремінців і, залежно від моделі, мають додаткові елементи кріплення у вигляді м'яких прокладок біля основи фаллопротезу або ремінців на стегнах.

Для чоловіків бажаючих стати «статевими гігантами» і придбати другу статеву гідність пропонують протези без порожнини, які одягаються на тіло за допомогою спеціальних трусиків з натуральної або штучної шкіри, а трусики, у свою чергу, мають спеціальний отвір для власного статевого члена. Такими виробами можуть також користуватися чоловіки, які страждають на відсутність ерекції. Для досвідчених чоловіків існують фаллопротези, у яких із внутрішньої сторони трусиків є анальна пробка.

Фалопротези є пристосуванням, що заповнює дефіцит певних функцій організму або доповнює їх.

Сексуальні фаллопротези дозволяють хоча б частково відтворити відсутні статеві функції партнера (у випадку з чоловіками це часткова або повна відсутність ерекції, у випадку з жінками це лесбійське кохання).

Зовнішньо фаллопротези можуть виглядати вкрай різноманітно, але в будь-якому випадку, це вироби, що складаються з двох основних елементів: фалоімітатора, що виконує роль самого протеза і так званих "трусиків" - пристосування, що кріпить і утримує цей імітатор на тілі.

Фалопротез жіночий (страпон)

Фалопротез призначений для лесбійського кохання. Закріплюється на тілі жінки за допомогою ремінців, що імітують трусики або спеціальних трусиків, залежно від моделі. Трусики можуть бути виготовлені з латексу, бути певного або розміру, що регулюється. Може мати додаткові вагінальні та (або) анальні відростки, призначені для введення у піхву або анус тієї жінки, яка фалопротез одягає на себе.