У Барселоні закінчився 13-й міжнародний фестиваль
еротичного кіно.
Росію на ньому другий рік поспіль представляла кінокомпанія відомого  режисера, голови профспілки акторів порнографічного кіно Боба ДЖЕКА «Tanya Tanya Film». І другий раз його дружині, зірці російського порно Тані Тані, дісталася золота «Німфа» - приз фестивалю в номинації «Найкраща актриса - надія Східної Європи».
Фестиваль вдався на славу. На двадцяти сценах найкращі актриси й актори десятків порнографічних кінокомпаній невпинно демонстрували достоїнства чоловічих і можливості жіночих організмів. Куди не поглянь, всюди ереговані члени і розкриті їм назустріч вагіни. У житті, прямо як в кіно, перед збудженими глядачами злягалися довгоногі блондинки і карлики, негритянки й індуси. Жага штовхала цікавих то до подіуму з лесбіянками, то до геїв. У садомазохістів стогони акторів і збудженої публіки взагалі злились в якийсь один загальний - протяжністю з відкриття до закриття фестивалю - стогін. Сексуальні фантазії реалізовувались прямо на очах.
ПОРНОГРАФІЧНИЙ «ОСКАР»: статуетку голенької німфи, Тані Тані вручив метр європейської еротики Марк Дорсель
- Шайбу, шайбу, - підбадьорювала публіка рослого німця,який старанно запихав у зад своїй усміхненій партнерці кулак. Фістингіста, коли його кисть зникла всередині дами, нагородили шквалом оплисків.
Як завсідники фестивалю, Таня Таня і Боб Джек легко вгадували, що зараз покажуть. Вибравши з натовпу десятка два добровольців і вишикувавши їх навколо себе півколом, цицькаста брюнетка лягла на підлогу і зайнялась самовдоволенням. Словами і жестами показуючи, щоб до неї приєднувались всі бажаючі.
- Це називається генк-бенг, - підказав Боб Джек.
Довго вмовляти збуджених до межі мужиків дамочці не довелось. Через хвилину я наживо побачив момент, яким часто закінчують безліч порнографчних фільмів, коли натовп мужиків самостійно і з допомогою актриси еякулюють їй на груди і обличчя.
 
- Хлопці, а мене зараз згвалтують, - смикнула Боба Джека за плече Таня Таня. Вона, як і належить учасниці фестивалю, ходила по залу в одних трусиках. Ось туди-то, поки ми з Бобом Джеком слідкували за генг-бенгом, і запустили лапи чоловік п'ять.
- Три пальчики встигли засунути спереду і два ззаду, - підраховувала Таня Таня.
- Нічого, - втішав дружину Боб Джек. - Тобі ж краще. Розробили все перед виступом.
Номер у Тані Тані дійсно був не з простих. І тренування їй явно не завадило.
Під пісню групи «Любе» про берізки Таня Таня і ще одна зваблива блондинка дістали з сумочок десяток вражаючого розміру фалоімітаторів і зайнялись на сцені таким, про що й розповідати непристойно. Дівчата спочатку роздражнили публіку кунілінгусом, а потім по черзі надягали здоровенний страпон і ритмічно втикали його в плоть одна одній.
Закінчивши, Таня Таня влаштувала аукціон, на якому продала свої рожеві трусики за 130 євро. Пізніше актриса зізналась, що купила їх в підземному переході в Пітері за 15 рублів.
Карл наслідив
Знаменитий дизайнер Карл Лагерфельд, імпозантний сивочолий чоловік у білій краватці і чорних окулярах, з'явився біля російської сцени в той момент, коли Таня Таня починала другий номер.
На очах у здивованих глядачів Таня Таня цілком заковтувала пластмасовий страпон подруги
Скинувши з себе пікантний халатик медсестри, вона спритно сідала на фалоімітатор, вставлений в штани випадково вибраного з натовпу молодого чоловіка, який зображав її щасливого пацієнта. Лагерфельд спостерігав за тим,що відбувається, хтиво роззявивши рот. Коли ж, вильнувши ідеальною попкою, російська порноактриса зникла за кулісами, Карл теж кудись зник.
Ми думали, що він покинув виставку, але кутюр'є неочікувано з'явився біля стенду «Tanya Tanya Film». Таня Таня саме знімалася з усіма бажаючими. Фото топлес - два євро, без трусиків - десять.
- Я, на жаль, не бачив номер зі страпоном, але мені сказали, що це було щось приголомшливе. Повторіть його спеціально для мене, - попросив голова модного дому «Chanel» і сунув Бобу Джеку 500 євро.
КАРЛ ЛАГЕРФЕЛЬД: спостерігав за російською актрисою, затамувавши подих
Таня Таня швидко знайшла свою партнерку, і трійця усамітнилася в малесенькій кімнатці за стендом. Через деякий час дівчата вийшли. А ще через декілька хвилин, поправляючи чорні окуляри, з'явився Карл.
- Я завжди кажу, що російські жінки найгарніші. Ви отримаєте тут перший приз, - пообіцяв Лагерфельд і попросив візитку.
На ковроліні в кімнатці я помітив характерні плями, які метр старанно розтер ногою... 

 
Довідка

 * ТАНЯ ТАНЯ (справжнє ім'я - Тетяна Скоморохова) народилась 27 серпня 1977 року в райцентрі Узлова Тульської області.
*Закінчила музичну школу і Міжнародну академію холода в Санкт-Петербурзі за спеціальністю «технолог морозива».
* Кар'єру порноактриси почала в 2000 році. Знялась в 30 фільмах.
* При зрості 173 см має об'єми: 92-62-92 і силіконові груди четвертого розміру.