На Землі обітованій відкривається перший фестиваль еротики
 
В Ізраїлі секс є. Це стало достовірно відомо після того, як в тель-авівському порту в приміщенні "Ангара 11" відкрився перший в Ізраїлі фестиваль сексу. Десятки секс-шопів, стриптиз-клубів, клубів "садо-мазо" і самих різних компаній, чия діяльність, так чи інакше, пов'язана з сексом, виставили на загальний огляд свій "товар". Все це – "Секстиваль". найбільш солодкою «полуничкою» заходу став конкурс стриптизу. Організатори порадували своїх співгромадян, дозволивши брати участь у ньому всім бажаючим.
Якщо вам вже стукнуло 18 - ласкаво просимо роздягнутися у прямому телеефірі в форматі реаліті-шоу. Переможницю, крім титулу «Стриптизерка Ізраїлю», очікують поїздки в Париж і Лас-Вегас в знаменитий заклад порнографа Ларрі Флінта «Le Hustler Club». На думку більшості місцевих знавців, явними фаворитками конкурсу є екс-росіянки - красиві, розкуті і сексуальні.
 
На території величезного "Ангара" розташувались кіоски, в яких переливалась всіма кольорами веселки продукція секс-індустрії. У невеликих наметах, де головним предметом меблів було, звісно, двуспальне ліжко, красиві дівчата запрошували прийти в клуб свінгерів, в клуб BDSM, розповідали про переваги вільного кохання і пропонували спробувати свої сили в костюмі пані або раба. На великих екранах демонструвались уривки з порно-фільмів, а біля спеціально встановлених стовбів танцювали еротичні танці найкращі стриптизерки Ізраїлю. На другому поверсі "Ангара" був відкритий (для обраних) клуб "Секстиваль-VIP", де за певну плату гості могли насолодитися приватним танцем будь-якої стриптизерки, яка їм сподобалася.