Секс із одним статевим партнером це, по-перше, дуже зручно. Адже механізм у цьому випадку працює налагоджено: кожен знає, чим задовольнити іншого, і загалом питань на шляху до оргазму ні в кого не виникає. Але, так чи інакше, секс, у тривалих відносинах кожної пари можна назвати переважно ніжним або переважно грубим.

Думаю, що ваша пара також не є винятком. Такі сексуальні стосунки можуть існувати досить довго та гармонійно, якщо обидва повністю задоволені таким сексуальним сценарієм. Але що якщо ваш хлопець занадто ніжний, коли вам хочеться досить жорсткого сексу? Коли потай ви мрієте про те, щоб вами грубо опанували? А може навпаки, жорсткий секс порядком набрид і хочеться різноманітності. Як підвести партнера під «інакший» секс?

Хочу жорстко!
«Мені іноді дуже хочеться грубості, щоб мене "взяли",
і прямо так владно, вибачте, займели»
Олена, 27 років.
якщо жінка хоче грубий секс

Не всі чоловіки готові рішуче взяти вас за зад і мати прямо на кухні, скажімо так, без попередньої домовленості. Якщо одного разу ви вже озвучили прохання зайнятися грубим сексом партнеру, але зіштовхнулися зі страхом і розгубленістю чоловіка, не впадайте у відчай, ще не все втрачено.

Справді, деяким чоловікам важко уявити, що він робить боляче коханій людині. У такому разі слід діяти дуже делікатно.

По-перше, поясніть, що грубий секс це не зовсім як БДСМ. По-друге, розкажіть, що хотіли б відчути його чоловічу силу, переважання та владу над вашим тілом та душею. Поясніть почуття, яких вам не вистачає.

Третій етап – це справа техніки. Підводьте партнера до грубих пестощів поступово. Спочатку можна ввести в сексуальні відносини грубі слова. Потім жорстку хватку, різкіші рухи та незвичайні пози. Попросіть, щоб чоловік діяв впевненіше, сильніше, грубіше. Як тільки чоловік сам почне отримувати задоволення від усіх цих нововведень, можна йти далі. І навіть якщо ви дівчина, від вас залежить не менше. Чому б вам не подати приклад і самої грубо і безцеремонно не мати чоловіка? Може, власним прикладом ви вирішите табу його сексуального життя.

Хочу ніжно!

«Наш секс із самого початку стосунків такий різкий і грубий, що обом відразу зносить дах. Але іноді хочеться різноманітності та ніжності, але мій партнер каже, що інакше його вже не збуджує. Тетяна, 29 років.

Якщо від ніжного сексу до грубого сексу відразу перейти вдається, як мінімум половині пар, то від грубого до ніжного шлях довший. Але подолати його варто.

Адже що ж це виходить, секс весь час відбувається за одним сценарієм, а все тіло вже підлаштоване лише під одні й ті ж дотики та ласки. Тому досягати задоволення від «іншого» сексу доводиться також поступово. Для того, щоб секс вийшов ніжним і чуттєвим, спробуйте знову стати загадковою та непередбачуваною для свого партнера. Найкраще показати яким ще може бути секс на власному прикладі. Поза, коли дівчина зверху допоможе у демонстрації своєї ніжності, чуттєвості та еротизму.

Чим ближче стають сексуальні партнери, тим більше однаковий секс очікує на них сьогоднішньої ночі. Але кожен із пари повинен пам'ятати про те, що секс може бути різний і повинен зміцнювати шлюб, а отже, хоча б рідкісні нововведення тільки підвищать інтерес до вже рідного тіла та звичних рухів тіла.