Ми вже розповідали про те, що інтимне життя чоловіків багато в чому залежить від групи крові. Однак, це справедливо не тільки у відношенні представників сильної статі. Незважаючи на вплив суспільства і виховання, що багато в чому формують світогляд, жінки теж не вільні від закладки темпераменту,який проявляється в особистому житті, відповідно до своєї групи крові.

Отже, якщо у жінки перша, або нульова група крові, то це одночасно дуже пристрасна але й вольова дама. В ліжку вона буде «тигрицею», яка не знає втоми, і не дає чоловіку навіть дня відпочинку. Вона вміє і знає таке, що примушує сором'язливих чоловіків червоніти, з нею неможливо буде насититися інтимними радостями.

З іншого боку – у неї стриманий характер і сильна воля, навіть відчуваючи пристрасть, вона не дасть кому завгодно звабити себе. Вся палкість і чуттєвість цієї жінки дістається її постійному партнеру, для якого вона залишиться загадковою і бажаною навіть після двадцяти років спільного життя.

Протилежність її – це жінка з другою групою крові, або групою «А». Така дама зайнята частіше за все своїми справами, кар'єрою. Її мало хвилює секс, але вона нерідко поступається проханням і ласкам свого чоловіка– почасти й тому, що не хоче його втратити. Ця жінка розумна і розважлива, вона часто досягає успіху в бізнесі, і не любить експериментів в ліжку.

Рідко жінка з другою групою крові «від живого чоловіка» шукає зв'язки на стороні. При цьому, для люблячого чоловіка доволі складно насправді принести їй задоволення, не через «ненаситність», а саме з причини її спокійного ставлення до сексу.

Якщо у жінки третя група крові, тобто «В», то немає чого дивуватися, що секс вона в принципі любить, але особливого значення йому не надає. При цьому, вона чудово вміє імітувати оргазми, знає як і коли в ліжку похвалити чоловіка, і як задовольнити його. Така жінка часто порівнює ліжко з театром, граючи ролі то сексуальної левиці, то зляканої наївності… І ролі їй з легкістю вдаються, будь-які.

Ця жінка і по життю йде «граючи», ставлячись до всього легко, вона вільна від якихось комплексів. Не варто чекати, що вона буде однолюбкою. Навпаки, вона часто змінює партнерів «як рукавички», просто з цікавості.

Ну а якщо у представниці прекрасної статі четверта група крові, тобто «АВ», то така здатна «вилікувати» від сексуальних комплексів будь-якого чоловіка. Ця жінка чуттєва, оргазм досягає легко і секс любить. Вона може пристосуватися практично до будь-яких бажань чоловіка, сама зовсім не проти експериментів в інтимному житті.

Вона дуже серйозно ставиться до кохання, і партнерів змінює рідко, зате тому чоловіку, який зумів завоювати її серце, не просто дозволить в ліжку все, а й сама буде стимулювати найрізноманітніші варіанти сексуальних контактів, насолоджуючись тим, що подобається партнеру.

За матеріалами спеціальної преси