Будні повсякденного життя своєю рутиною і монотонністю «вбивають» пристрасть і чуттєвість інтимного життя. Секс стає одноманітним і звичним, без «взрывов» пристрасті і романтики.

рольові ігри для пар

Особливо це стосується партнерів «зі стажем». Здавалось б, все добре – є кохання, взаєморозуміння, повага. Але є одне «але» - партнери так досконало, до найдрібніших подробиць вивчили тіла один одного, запахи, сексуальні звички, що перестали збуджувати і хвилювати один одного як раніше.

Під час рольової гри не потрібно обмежуватися лише атрибутами, обов'язково спробуйте щось нове в ліжку(нові сексуальні пози, нові види ласки, нові секс-іграшки), що відповідає вашій рольовій грі. Дайте повну свободу своїм бажанням і фантазіям.

Звичайно, кожна гра потребує відповідного одягу і аксесуарів.

В спеціалізованих магазинах (секс-шопах) зараз продається все, що необхідно для втілення найсміливіших і найбільш незвичних сценаріїв рольових ігор. Потрібно просто продумати сценарій рольової игры, прийти і купити все необхідне.

Костюми: поліцейского, покоївки, школярки, медсестри, стюардеси і т.д.

Латексне і вінілове вбрання для «пані» («господина») і «раба» («рабині»).

Сексуальні аксесуари:  рукавички, панчохи, маски, кляпи, наручники, батоги, пірї'нки для масажу і т.д.

Секс – іграшки: страпони, стимулятори клітора, вібратори, фалоімітатори, анальні намиста і пробки.

Професійні консультанти обов'язково допоможуть вибрати все що треба для втілення вашого сценарію в життя.

Пам'ятайте про те, що рольова гра це не тільки прелюдія до самого статевого акту. Під час всього сексуального «процесу» необхідно відповідати своїй вибраній ролі. Адже роль «пані» і «професора» кардинально відрізняються не лише одягом, але й манерою розмовляти, мімікою і жестами.

Варіантів для рольових ігор може бути безліч:

  • Сценарії з підкоренням.
  • Спонтанні сценарії
  • Ігри з їжею
  • Сценарії зваблення
  • Сюжет якого-небудь відомого фільму

Але який би сценарій для вашої рольової ігри ви б не обрали, пам'ятайте. Найголовніше в будь-якій рольовій грі – інтерес, задоволення і насолода всім процесом для обох партнерів. Чого Вам щиро бажаємо!