Чоловіки вважають, що дівчина неодмінно повинна кінчати, інакше..

     А взагалі як інакше? Тут справа навіть не в техніці та розмірах, а в чоловічій самооцінці. Так вже склалося історично, генетично і з погляду гендерних відмінностей, що секс для чоловіка – сцена на якій він повинен довести собі та тобі, що він мужик. А ти як глядач має оцінити його талант хвилюючими стогонами та парою гучних оргазмів! Дебютантів на арені сексу це точно стосується, інша справа чоловіки більш досвідченіші. Але про це далі.

Імітувати чи не імітувати оргазм?

Імітація оргазму: за і протиДавайте розберемося докладніше в причинах імітації. Адже, як писав класик «…якщо зірки запалюють, значить це комусь потрібно?» Не стане ж дівчина імітувати оргазм без явних причин. Навіщо їй розігрувати сцени вищої насолоди замість того, щоб звинуватити чоловіка в нездатності принести задоволення і грюкнути дверима на прощання? Може тому, що задоволення від близькості дівчина може отримати і без оргазму? Але чоловіки, а особливо молоді, не можуть уявити таку ситуацію, навіть суто теоретично. І справді, якби на них поскакала дівчинка, випробувала оргазм раніше, потім цмокнула в щічку, сказала "ти був нічого", а потім вирушила до холодильника за пивом, чоловік навряд чи залишився б задоволеним, швидше навіть навпаки.

Але чоловікам і на думку не спадає, що з дівчатами все інакше. І не зазнає жінка глибокого розчарування у партнері, якщо він уже 2-й, 3-й і навіть десятий, хто не доводить її до оргазму. Адже бажання отримувати вищий рівень насолоди від сексу до дівчини приходить ні з першого разу, і найчастіше ні в 18-20 років, а набагато пізніше. Складно сперечатися з гендерними відмінностями та результатами безлічі досліджень, які стверджують про піки сексуальної активності жінок і чоловіків. А ще складніше вам буде посперечатися з досвідченим сексологом, який щодня приймає десятки спальних красунь (так називають дівчат, які ніколи не відчували оргазму) переважно у віці 25-40 років. То може чоловіки кваплять події? І оргазм партнерки для них набагато важливіший, ніж для самої дівчини? Саме це понад серйозне ставлення до жіночого оргазму, як показник своєї чоловічої повноцінності і породжує в жінці думки про імітацію оргазму.

Декілька «ЗА» імітацію оргазму

  • Щоб позбутися «зайвих питань»

Якщо ви одного разу зізналися хлопцеві про те, що не зазнали з ним оргазму, то могли про це дуже пошкодувати. Адже якщо його реакція на щиросердне визнання далека від вдячності і швидше схожа з агресією, то можна дійти висновку, що імітація відмінний вихід із подібної ситуації.

Як правило, якщо жінці не потрібен оргазм на даному етапі її сексуального життя, то вона просто не бачить проблему. А проблеми справді немає, якщо дівчина після сексу з вами почувається абсолютно задоволеною.

 

  • Щоб не образити його почуттів

Ну як тут не зімітувати, коли його попередня панночка «як би» кінчала завжди і в будь-яких позах. Звичайно, не факт, що вона досягала оргазму насправді, але розбаловала хлопця так точно. І як тут зізнатися, що ви єдина не відчуваєте з ним оргазму, тоді як чоловік твердо впевнений, що попередні десять кінчали. І ви природньо в цьому числі.

Мабуть, імітація оргазму в такому разі кращий вихід, ніж ситуація, коли тебе виставляють фригідною, цитуючи захоплені слова колишніх коханок та їх підвищену чутливість до трихвилинних пестощів вашого партнера.

 

  • Секс до знемоги

Імітація оргазму часом найлегший спосіб закінчити секс, що затягнувся. Новий коханець може займатися сексом до знемоги, причому ви вже обоє давно виснажені. І лише через годину дівчині спадає на думку, що хлопець, як справжній джентльмен просто не хоче залишити її незадоволеною. І неважливо, що у вас тільки перший секс, і ви вже сто разів задовольнилися просто від статевого акту та його неймовірної тривалості. І як тут не імітувати?

 

Одне «ПРОТИ» імітації оргазму

імітація оргазму

   Дівчина починає замислюватися про оргазм далеко не при першому сексі, і ймовірно ні з першим статевим партнером. Коли і з ким прокинеться бажання досягати найвищого ступеня насолоди, не може сказати ніхто. Але те, що імітація оргазму може зняти безліч проблем з одними партнерами, так і принести багато неприємностей із тим єдиним. Рано чи пізно доведеться зізнатися чоловікові, що раніше ви імітували і тільки зараз разом із ним готові працювати над спільною метою. Як сприйме чоловік такий тривалий обман? Як він подивиться на те, що його дурили півроку?

 

Будувати тривалі серйозні відносини найкраще з довіри. Якщо ви імітуєте з коханим, то повинні усвідомлювати, що пізніше це виллється або в страх визнання або значно підірве до вас довіру. І в тому, і в іншому випадку, ваші шанси випробувати оргазм зведуть до мінімуму.

 

Психофізіологія жіночого оргазму набагато складніша за чоловічий. І помилково вважати, що вся відповідальність за оргазм жінки лежить на чоловікові, якщо він не сексолог і психотерапевт в одній особі. Тому щирість і довіра може зіграти з чоловіком злий жарт. Найприємніше погодиться, з тим, що вся проблема в жінках, а ви, безперечно, найкращий коханець. Але якщо на кону щасливе подружнє життя і все, що від вас вимагається трохи розуміння та увага до партнерки, то чому б не наплювати на минулий досвід і вирішити проблему раз і назавжди. Якщо обидва партнери йдуть до спільної мети, то вдвічі швидше її досягнуть.

 

Стаття є авторською, будь-яка передрук тільки з обов'язковим активним посиланням на наш сайт www.intim-fantasia.com.ua