Група крові людини дуже сильно впливає на її життя. Навіть дієту, і ту, виявляється, можна підібрати відповідно до групи крові.

Але, як з'ясували нещодавно вчені, психологи і гематологи, група крові ще й «диктує» чоловічу сексуальну поведінку, інтимні бажання і мрії. Чотири групи крові – чотири різних темпераменти, і абсолютно різні в інтимному житті чоловіки.

Чоловіки, в чиїх жилах тече кров першої групи, це «Тарзани», «мачо». В ліжку вони здатні на справжній марафон. Думки про секс приходять до них у голову практично кожні десять хвилин, це їх збуджують стрункі жіночі ніжки або занадто обтягуюча груди кофточка. Вони здатні забажати жінку практично миттєво і до такої міри сильно, що негайно починають домагатися здійснення своїх бажань.

Проте, такий «Тарзан» байдужіє до жінки, якщо вона занадто швидко «здається». А вже якщо прекрасна дама в свою чергу вирішує пополювати на «самця», то велика вірогідність того ,що він покине «мисливські угіддя», щоб сховатися пошвидше і понадійніше. Таких чоловіків активні жінки тільки відлякують. А ще «Тарзани» рідко бувають однолюбами, та їх дружинам не потрібно ні дивуватися, ні ображатися, якщо їх суджений «погулює». У ньому просто грає кров.

Чоловіки з другою групою крові радикально відрізняються від «перших». Вони радше «інтелігенти». Такий чоловік має спокійний характер , вміє красиво залицятися, і при цьому довгі залицяння не обтяжують його, але він ніколи не насмілиться «піти напролом». Екстравагантних вчинків від нього очікувати теж не варто, але в звичайному житті він – надійний супутник. Такі чоловіки частіше за інших бувають романтиками.

Зазвичай чоловіки з другою групою крові знаходять своє щастя не в юності, а дещо пізніше, коли бажання «пристрасті бурхливої»поступаються в жіночому серці мріям про спокійне, тихе щастя.
В ліжку «інтелігент» гігантом не буде, але принести жінці задоволення цілком здатний. Саме у них часто «кохання одне на все життя».

Ті представники сильної статі, чия кров відноситься до третьої групи, аніскільки не Казанови. Для них важливо не стільки «підкорити» жінку, скільки просто поспілкуватися. Чи з жінкою, чи з чоловіком, не має значення, головне, щоб співбесідник був цікавим, щоб з ним можна було добре провести час. Такі чоловіки не надають сексу особливого значення.

Не вважаючи відсутність особистого життя якоюсь трагедією, вони часто мають багато друзів, будучи «душею компанії», процвітають на діловому терені. Як з'ясувалося, у багатьох мільйонерів група крові саме третя. При цьому, люди з цією групою крові все ж хороші чоловіки, і як правило не міняють дружин, ніби рукавички.

Чоловіки з четвертою групою крові доволі нерішучі, тяжко реагують на стресові ситуації, часто впадають в депресію. При цьому, вони володіють якимось несвідомим даром зачаровувати,проте цей дар кудись дівається, варто тільки їм по-справжньому покохати.

Такі чоловіки в інтимному житті можуть то виявитися справжніми умільцями, то розчарувати навіть самую невимогливу партнерку – все залежить від їхнього настрою. Але, як правило, дійсно серйозне почуття робить їх спокійнішими і більш врівноваженими.

За матеріалами закордонної преси