«Якщо можлива гігієна тіла, то можлива також гігієна розуму і характеру», - сказав публіцист і критик Писарєв Д.І.

И навряд чи хтось зможе заперечувати дане твердження.

     Охайність зараз є нормою і важко знайти хоча б одну дівчину, яка б змирилась з природнім запахом свого кавалера, який не використовує антиперспірант. І жінки, і чоловіки стали більш вимогливими один до одного. Ще пару десятків років тому неголені пахви у дами були абсолютно прийнятною картиной. Зараз же кожен підліток поспішає чим швидше позбавитись від подібного «дефекту». На пляжі не знайти хоча б одну красуню з неголеними ногами чи гірше того, волоссячком,яке стирчить з-під трусиків.

Чоловіки від 18 до 40-ка запевняють, що їх влаштував би абсолютно виголений лобок дівчини або ж дуже коротка стрижка. Таке і естетично спостерігати приємно і оральному сексу сприяє. А що ж думають дівчата з приводу чоловічого волохатого тіла?

Чи потрібно це чоловікам?

Мужні груди

Молодий і категоричний Адріано Челентано не так давно підкорював своєю сексуальністю мільйони жінок. Його міцні волохаті руки і груди зводили з розуму дівчат різної національності. Але тепер на обкладинках журналу сучасному поколінню зустріти «волохатий» торс навряд чи вийде. Що ж стосовно жінок, то тут немає однозначної думки чи сформованої більшості. Як говориться, на любителя. Але що цікаво, байдужих також рідко зустрінеш до волохатості чоловіка в області грудей. Одні дівчата божеволіють, інші говорять навіть про відразу. Тому сенсу позбавлятися волосся, яке стирчить з-під сорочки практично немає. В іншому разі ви ризикуєте втратити половину своєї аудиторії и тим же привабити зовсім іншу.

Зайве під пахвами

«Рослинність» в області пахв крім того, що не естетично стирчить з-під футболки, так ще й посилює неприємний запах поту. І якщо кохана захоче прилягти на ваше міцне чоловіче плече нікому не доведеться відчувати дискомфорт, якщо ваші пахви будуть виголені, вимиті і оброблені антиперспірантом.

Між ніг

Звичайно, застати свого чоловіка з інтимною стрижкою «Голливуд» (абсолютно виголений лобок) можна не кожен день, та й дівчата не зловживають щоденним голінням своїх кицьок. Але раз на тиждень така процедура і для вас не складе труднощів і кохана буде впевнена в тому, що ви дійсно правильний вибір. А щоб здивувати партнерку, в салоні чи самостійну з допомогою бритви можна зробити пікантну інтимну стрижку. Наприклад, «улюбленця» можна прикрасити, виголивши на лобку першу літеру імені дівчини, знак «інь янь» або навіть корону. Все у ваших руках!

Навіщо це жінкам? интимные стрижки

Запам'ятайте, щоб не робили дівчата, вони роблять це на 90% для вас, кохані чоловіки. І якщо чоловік висловить на адресу нової інтимної стрижки декілька компліментів, то дівчині буде набагато приємніше виконувати не зажди приємну і для деяких щоденну 15-хвилинну процедуру епіляції ніг, пахв і линії бікіні. Старання дівчини цілком виправдані, адже навіть найбільш консервативний чоловік не буде проти бачити в своєму ліжку красуню з гладенькою кицькою.

Досить цікаво те, що інтимні стрижки навіть можуть відкоригувати форму стегон. Наприклад, якщо виголити смужку вздовж лобка, такий малюнок буде візуально зменшувати стегна, а виголена смужка поперек интимные стрижки лобка надасть жіночності і об'єму вузьким стегнам. А ще більш видовищно буде виглядати інтимна стрижка у вигляді логотипу автомобіля коханого, кішечки або губ.

Коли сексуальное белье недбало спадає з жіночого тіла слідом за красивою сукнею, хочеться насолоджуватися картиною оголеної дівчини і гідно оцінити кожен бажаний вигин її тіла. Погодьтесь, що певна «рослинність» на її чарівних ніжках чи в області пахв геть зіпсувала б враження від коханки. А якщо чоловік хоче, щоб ця ніч була не останньою в обіймах доглянутої коханки, то він також потурбується про те, щоб його «друг» показав себе в найкращому світлі зі своєю «фірмовою стрижкою».

 

интимные стрижки