Один із найцікавіших і, водночас, інтригуючих розділів нашого магазину, оскільки дані вироби повторюють частини жіночого тіла в натуральну величину і, найчастіше, виконані з дуже реалістичного матеріалу, що дає повне відчуття реальності. Чоловік відчуває воістину яскраві відчуття при використанні виробів даного розділу, які доводять його до безодні насолоди і потужного оргазму, адже пеніс піддається активному масажному впливу, а за наявності всіляких м'яких шишечок-збудників, розташованих по всій внутрішній довжині, а також спеціального механізму, що вібрує (в деяких моделях), отримує додаткову, ні з чим не порівнянну стимуляцію. Однак будь-яка штучна вагіна, не дивлячись на наявність додаткових ефектів стимуляції, щільно охоплює статевий член, тому відчуття, що виникають, можна порівняти зі зносинами з молоденькою дівчиною, що, погодьтеся, збуджуюче-приємно.

Яку ж користь несуть у собі штучні вагіни?

Як і більшість сексуальних імітаторів, вагіни несуть у собі подвійну функцію.

По-перше, «іграшки для чоловіків» можуть надавати любовній грі нові відчуття та вносити різноманітність у сексуальне життя партнерів.

По-друге, вони виконують важливу терапевтичну роль. Багато чоловіків (як і жінки) мають низку проблем у сексуальній сфері. Спектр цих проблем досить широкий - від тимчасової статевої слабкості, спричиненої перевтомою або прийомом алкоголю, до імпотенції, спровокованої психічною травмою. Крім того, значною мірою потенція залежить від стану «другого серця» чоловіка — передміхурової залози. А, між іншим, 40% чоловіків у віці 40 років страждають на простатит, який значною мірою заважає нормальному статевому життю. А штучна вагіна – вірний помічник чоловіка у подоланні подібних слабкостей.

Вагіна може бути використана як самостійно, так і з партнеркою (як спосіб інтенсивної стимуляції статевого члена перед половим актом) – це правильний засіб при зниженні ерекції. Не можна недооцінювати роль вагін і у профілактиці різноманітних застійних явищ і, як наслідок, простатиту та аденоми передміхурової залози. Будь-яке застійне явище призводить до запалення і, відповідно, захворювання того чи іншого органу, в даному випадку йдеться про чоловічу статеву систему. Для того щоб цього уникнути, чоловік до 40 років повинен мати в нормі еякуляцію (сім'явипорскування) не рідше 2-3-х разів на тиждень, а після 40 років - не рідше за 1 раз на тиждень. А специфіка роботи деяких чоловіків (моряки далекого плавання і т.п.) або просто відсутність з якихось причин поруч коханої жінки не дозволяє вести статеве життя подібної інтенсивності, і не рідкісні випадки, коли після тривалої помірності у найвідповідальніший момент довгоочікуваної близькості відбувається збій – недостатня ерекція статевого члена або швидке сім'явипорскування. Погодьтеся, ситуація неприємна. Добре, якщо поряд з Вами чуйна жінка, яка все розуміє, а якщо ні? Найчастіше це перший крок до розпаду сім'ї чи просто тісних стосунків. Але вихід є!

Користуючись вагіною, будь-який чоловік надовго застраховує себе від таких явищ, оскільки не порушується необхідний ритм статевого життя. Крім усього іншого, у цих виробів маса плюсів, і ще один з них – це можливість спробувати нові види сексу, наприклад анальний або оральний контакт. В даний час сучасна секс-індустрія пропонує для чоловіків великий вибір імітаторів вагін, анусів і ротиків різних форм (від найпростіших до суперреалістичних), різних матеріалів (латекс, силікон, cyberskin і т.п.), з вібратором або без нього, але їх поєднує одне – всі вони розроблені для того, щоб доставити чоловікові вищу насолоду та повну гаму відчуттів, порівнянну за відчуттями з близькістю до реальної жінки.

Існує також ще одне, не менш цікаве, використання цього виробу, яке має зацікавити батьків синів-підлітків - це ознайомлення з жіночими статевими органами та «тренування» недосвідчених у сексуальному житті молодих людей. Дуже часто через незнання та невміння перший статевий акт у молодої людини відбувається не дуже вдало і не приносить усієї повноти відчуттів ні йому, ні його дівчині. Звичайно, можна скористатися послугами досвідченої жінки, але практика показує, що їй виявляється звичайнісінька повія, а подібний зв'язок може призвести до не дуже хороших наслідків, наприклад, венеричним захворюванням. Користуючись вагіною і дотримуючись елементарних правил гігієни, Ваша дитина не ризикує підчепити такого роду інфекції. До того ж, «навчаючись» таким чином, підліток, організм якого знаходиться на даному етапі розвитку в стані гіперсексуальності, знімає з себе зайву сексуальну напругу і отримує набагато більше задоволення, ніж ті, хто для цих цілей займається банальною мастурбацією. Отже, максимум насолоди, і жодного ризику - чи не про це мріє кожен чоловік? Різновиди виробів цієї категорії До цієї категорії належать різні пристосування для сексуальних задоволень та стимуляції чоловічого статевого члена, виготовлені з матеріалів, максимально наближених за відчуттям до реальності. Тут присутні як моделі, що реально імітують жіночі статеві органи, так і з додатковими вібруючими пристроями. А також з різними збільшуючими інтенсивність стимуляції *шишечками* та *пальчиками*.

Отже всі вироби цієї категорії можна розділити на 4 основні різновиди:

як виглядає штучна вагіна

Вагіни без вібрації. Ці вагини являють собою зроблені з високоякісних матеріалів (латекс, cyberskin) імітатори жіночих статевих органів в натуральну величину. Як правило, дані моделі поєднують у собі як вагіну, так і анус, даруючи чоловікам подвійне задоволення - і вагінальний і анальний контакт. Деякі моделі вагін-реалістиків зроблені по зліпках з геніталій відомих порно-зірок. Отже, якщо є бажання, а Ваша жінка не хоче або з якихось причин не може зайнятися з Вами сексом, то завжди можна скористатися послугами подруги-вагіни.

Вагіни з ефектом вібрації. Ці вагіни забезпечені спеціальною віброконструкцією, що впливає на нервові закінчення статевого члена, мошонку та зовнішню передміхурову ділянку. Дані моделі є вагінами, в задній отвір яких вставляється спеціальне вібруюче яйце для додаткової стимуляції. Вбудований у вібратор перемикач режимів роботи дозволяє плавно регулювати частоту вібрацій у широкій межі — від ледве чутливою до вкрай інтенсивної. За рахунок комбінованого вібраційного та механічного впливу стимуляція члена відрізняється високою інтенсивністю. Крім того, щільна вхідна манжета перешкоджає відтоку крові, підтримуючи твердий стан статевого члена.

Вагіни, оснащені вакуумно-помповим механізмом. Існують моделі, оснащені, крім вібрації, ще й помпою, що створює так званий ефект посмоктування, що гарантує чоловікові фантастичне задоволення. Конструктивна особливість цієї моделі полягає в тому, що за допомогою груші-насоса (забезпеченого клапаном) повітря з вагіноімітатора або викачується, за рахунок чого створюється розрідження, що сприяє притоку крові в пеніс (тобто ерекції), або навпаки підкачується, забезпечуючи щільний контакт внутрішньої поверхні вагіноімітатора зі статевим членом. Комбінований вплив на пеніс вібрації та чергування надлишкового та негативного тиску здатне викликати не тільки бурю позитивних емоцій, а й стійку ерекцію практично у будь-якого чоловіка.

Вагіна-мастурбатор є імітатором жіночих статевих органів, різних форм (від найпростіших до суперреалістичних), виготовленим з ралістичних матеріалів (латекс, силікон, кіберсилікон тощо), з вібратором або без нього. Може бути цільнолитою або мати основну частину, що імітує зовнішні статеві органи і трубку-мастурбатор, що відходить від цієї частини, що імітує піхву або анус.

При використанні вагіни-мастурбатора пеніс піддається активному масажному впливу за рахунок всіляких м'яких шишечок-збудників, розташованих по всій внутрішній довжині вагіни, і, за наявності спеціального пристрою, вібрації. Деякі вагіни мають ще й імітацію анального отвору.

Вагіна-мастурбатор може комплектуватися вібромасажером, передбаченим для додаткової стимуляції статевих органів під час використання. Вібромасажер може додаватись окремо або бути встроєним, може мати різноманітну форму. Вібромасажер, що додається, в разі необхідності вставляється в передбачені отвори і включається за допомогою вбудованого або виносного пульта управління. Вібромасажер в залежності від складності може мати різні ступені та види вібрації або ротації.

Поради щодо застосування:

  • Виріб, виготовлений з будь-якого матеріалу при першому використанні або при передачі його іншій особі, необхідно обробити засобом для чищення (наприклад мирамістином, хлоргексидином або мастилом, що містить ці речовини) і (або) промити теплою водою з милом.
  • Найбільш гігієнічно використовувати виріб із презервативом.
  • Перед використанням необхідно обробити активно задіяні частини виробу будь-яким інтимним мастилом на водній основі або іншим, сумісним з цим матеріалом, що дозволить уникнути дискомфорту при використанні, а також знизить ймовірність травмування (виникнення потертостей та мікротравм слизової оболонки).
  • Після використання виріб необхідно обробити теплою водою з милом.
  • Вироби, виготовлені з cyberskin (кіберсилікону), після промивання необхідно висушити і зберігати в обробленому тальком вигляді. Уникайте подачі води в гніздо для батарей, якщо виріб оснащений вібромасажером.
  • Не використовуйте як мастило вазелін, а також не призначені спеціально для цієї речовини, це може пошкодити як матеріалу з якого виріб виготовлено, так і Вашому здоров'ю. Обробка спиртовими розчинами та окропом не рекомендується.
  • Не рекомендується передача виробів інтимного призначення для користування іншій особі.