Ми не ставимо подібні запитання друзям і близьким. Та й наважитися на зраду можна як з волі випадку (перепивши на корпоративі), так і з волі неприборканих емоцій (помста колишньому). Причин для зради може бути безліч, і, мабуть для кожного знайдеться та пастка, виходом з якої стане хтива або ж підла зрада.

Перед тим, як перевіряти на практиці, чи отримаєте ви після зради бажане задоволення, чесно поміркуємо про всілякі причини, які можуть повернути «наліво».

 

Зі своїм чоловіком (дружиною) я сексуально не задовольняюсь

Ось не хоче він так само як і я три-чотири рази на тиждень і неодмінно по вечорам. Йому достатньо зайнятися сексом один раз в суботу і обов'язково вранці, коли без чашечки ароматної кави я навіть душ не здатна прийняти, не те щоб отримати оргазм.

Перші півроку-рік чоловік може насититися вами і стабільним сексуальним життям з таким запалом, що всі подруги будуть мліти при озвученій кількості оргазмів за ніч. Але навіть найбільш вишукана страва з часом набридає, як її не приправляй. Хтиві ночі й яскраві компліменти рано чи пізно залишаються позаду, а ваша сексуальна енергія все ще б'є ключем? А тут ще старий однокурсник трапився і, здається, зовсім не проти записатися в «близькі друзі». Зрада по причині нестачі кохання «ззаду», «збоку» і бажано двічі може спершу і здається цинічною. Але, як правило, судити про те, що все це нездорові «тваринні інстинкти» можна тільки здалеку. Опинившись в подібній ситуації, можна довго метатися між сексологом і психотерапевтом, а знайти заспокоєння душі і тіла в ліжку у засмаглого стриптизера.

Зрада, як філософія полігамії

Навіть найбільш завзяті зрадники мріють про сімейний затишок. І ніяке відчуття вини перед дружиною, вимуштруване численними зрадами, не зможе втримати від походу наліво велелюбного чоловіка. Але, так чи інакше, в причинах періодичних «втеч» варто розібратися. І тут допоможуть чесні відповіді на наступні запитання: «Що я шукаю на стороні?», «Чого такого не може дати моя дружина, від чого мені доводиться зраджувати?». І якщо мова про відчуття новизни або невгавмовний інстинкт завойовника, то виходить, вся проблема у зраднику? Що вам заважає одягнути дружину в костюм стюардеси і попросити проявити акторський талант. найбільш кмітливі коханці готові підключити свою фантазію і зберегти вірність і міцний шлюб. Добре обміркувати образи, зняти номер в готелі і насолоджуватися новими гранями коханої людини. Да яка, тут до біса полігамія?

Зрада, як відволікання (помста)

От де вирують емоції, так це в подібних ситуациіх! Зрадити мерзотникові на зло може бути як скороминущою думкою, так і нав'язливою ідеєю. Моя стара знайома тільки так і протрималась у шлюбі до самого срібного весілля.Чоловік тільки зараз почав задумуватися, як його «благовірна» могла терпіти його нестерпний характер увесь цей довгий час. Насправді ж, коли нерви подруги остаточно здавали, вона брала відпустку та їхала в такі собі «секс-тури». Де-небудь у курортному містечку завжди знаходився бажаючий втішити її змучену душу в міцних чоловічих обіймах. Кожен раз, повертаючись додому, вона шкодувала про зраду, але тепер між її невірністю і нестерпністю чоловіка вона могла поставити знак «дорівнює», а значить вони «квити». Дійсно, метод, можливо, дивний. Не отримуючи ніякого задоволення від самого процесу зради, та і від шлюбу, дівчина просто зрівнювала рахунок.

Зрада, як «нелюбов»

Зраджувати з коханим некоханому – що може бути більш парадоксальним? Кажуть, що чоловік може зробити в житті лише дві помилки: кинути гідну і одружитися з негідною. Але для цього й існують помилки, щоб вчасно їх виправити. А якщо зраджувати легше, ніж прийняти вольове рішення, тоді можна оступитися і в третій раз, назавжди втративши кохану людину, через власну лінь і нерішучість.

Чи варто спробувати зраду на смак? Чи буде вона солодкою, запоморочливою або гіркою з присмаком вини? Відчути себе злочинцем чи переможцем?

«Зраджувати чи не зраджувати?» - зазвичай, таким питанням не задаються щасливі люди. Але й правильним шляхом до щастя «зраду» не назвеш.

стаття є авторською, будь-яке передрукування тільки з обов'язковим активним посиланням на
наш сайт www.intim-fantasia.com.ua