ласкать женскую грудь    Красиві жіночі груди – це те, на що можна дивитися нескінченно. Два пружних горбки на жіночому тілі привертають увагу всіх чоловіків без виключення. На жіночі груди можна не тільки дивитись, ці два теплих і пружних пагорба можна торкатись, масажувати, цілувати, і всіляко пестити на радість подрузі і вашому вірному дружку. Ось тільки юні леді і навіть дівчата старшого віку не завжди у захваті від чоловічих маніпуляцій з їхньою найдорожчою і найбільш ненаглядною частиною тіла. Скарги від жінок можна почути у різному віці. Звичайно, прямо заявити про те, що всі ці п'ять хвилин, поки ти потів над її грудьми, дівчина думала про те, як би швидше це закінчилось насмілиться не кожна.

      Щоб виправити це непорозуміння, яке може відобразитися на якості статевого життя і навіть оцінці вас, як не найкращого коханця, ми вирішили підсумувати і повторити всі найбільш «правильні» ласки грудей.

Де?

Ласки грудей – це особлива схема. У кожної дівчини є своя карта ерогенних зон, по якій потрібно пересуватися особливим маршрутом. Чим менші груди у дівчини, тим більш чутливою вона може виявитися до пестощів. І навпаки, власниці великих грудей менш вибагливі в стимуляції сосків і «довколишніх територій».

У будь-якому випадку пестити груди слід починаючи не з сосків, а в області безпосередньо навколо самих грудей і по спіралі можна опускатися до ореолів сосків. Затримайтесь як можна довше, пестячи груди в міліметрах від сосків – це заведе вашу обраницю по максимуму. І як тільки ви приступите до збудження сосків, дівчина вже буде на межі відчуттів.

Як?

Не поспішайте облизувати губки, як тільки дівчина оголить груди, спочатку пограйте пальчиками з сосками на грудях, а з грудьми долонями. Легкі, ковзні і ніжні дотики руками можуть викликати доволі палкі відчуття у дівчини. Тільки розстебнувши дівчині ліф можна блукати руками по її бюсту, дражнячи і хвилюючи. Можливо, дівчина не витрамає накала відчуттів і сама перейде уже безпосередньо до статевого акту.

Те, що можна робити з сосками дівчини язиком, губами і зубками, так це не тільки лоскотати язичком, але й покусувати, злегка відтягувати і чергуватидуже повільні і ніжні рухи з більш відчутними і швидкими.

Деякі жінки люблять жорсткіше, коли їх бюст стискають сильніше і поводяться більш грубо, особливо за секунди до оргазму. Під час сексу такі ласки заводять дівчину ще більше і примножують приємні відчуття. Але, тим не менш, м'яти і стискати груди слід обережно, а краще заздалегідь дізнатись про подібні переваги.

Облизувати можна не просто соски, а злизувати з них крапельки шампанського або меду. До того ж декілька шматочків льоду, якщо провести ними по соскам, збудять вашу дівчинку і внесуть пікантність в еротичні ігри.

Коли?

Збуджувати дівчину, граючи з її сосками можна до, під час і після сексу. Бути бажаною жінці хочеться завжди. А значить стиснути теплі жіночі грудки можна навіть в якості знака уваги або як вдячність за смачну вечерю.

Жіноча стать любить і старанно підтримує красу своїх грудей, тому що ці старання гідно можуть оцінити чоловіки. Чим більше ви приділяєте уваги красі тіла своєї пасії, тим шикарніше воно буде піднесено вам наступної ночі.

Торкайтеся грудей своєї подруги частішее, пестіть і приділяйте їм час, тоді друга половинка завжди буде відчувати себе жіночною і затребуваною.

 

стаття є авторською, будь-яке передрукування тільки з обов'язковим активним посиланням на
наш сайт www.intim-fantasia.com.ua