П'ять найчастіших жіночих фантазій аналізують французький психотерапевт Софі КАДАЛЕН та гінеколог Сільван МІМУН. Перша нещодавно написала книгу «Чи варто піддаватися фантазіям?», а другий щойно випустив у світ працю «Секс і почуття».

Французькі психологи досліджували таємні значення жіночих сексуальних фантазій «І фантазії входять у лоно кохання сильніше, ніж усі ті, хто впізнає її» - співав колись В'ячеслав Бутусов про панянку, закохану в Олена Делона. Мабуть, до цього моменту сама наявність сексуальних фантазій у жінки вважалася ознакою зіпсованості. Які там еротичні картинки? Це наші мачо можуть порнушку подивитися та себе у ліжку з кінозіркою уявити. У них такий темперамент. А якщо у жінок подібне спостерігається, то ми маємо справу з розпусною бабьонкою.

Однак і жінки мріють, і селянки любити вміють (як ще казав Карамзін). Навіть тиха бібліотекарка, червоніючи, цілком може у дозвіллі уявляти дику оргію. І зовсім не обов'язково жіночі сексуальні фантазії повинні втілюватися в реальність - іноді вони служать чудовим пальним для стосунків без усіляких "збочень". Треба просто правильно розуміти, через що дама крутить у голові те чи інше еротичне кіно із собою у головній ролі. Чого їй не вистачає? А далі вже справа чоловіка надати необхідне у стосунках тет-а-тет, не вдаючись до крайнощів на кшталт запрошення стриптизерів додому.

Фантазія перша: Гра в чотири руки

Гра в чотири руки

Еротичне кіно:
Вона опиняється у ліжку одразу з двома чоловіками. Чотири руки пестять її, два роти цілують, про решту взагалі краще промовчати.

Що б це означало?

Уявляючи себе з двома чоловіками відразу, ця дама мріє про ситуацію, коли «двоє з скриньки» «обробляють» її без попиту та завдяки, так би мовити, збільшенню площі охоплення всі інтимні бажання виконуються автоматично, без натяків із її боку

Протиотрута:

«Добре» та «багато» - це все ж таки не синоніми. Автоматизм досягається лише тренуваннями, спитайте будь-якого спортсмена. Якщо всерйоз думати, що насправді все буде так само красиво, як на еротичних картинках, то треба уявити собі, як двоє чоловіків, пихкаючи, перетягують диван. Тільки наївна дама після такої протиотрути думатиме, що з її тілом мужики обійдуться, виявивши більше грації в рухах.

Фантазія друга: Ви підневольна рабиня.

Підневільна рабиня

Еротичне кіно:
Вона кохається зі зв'язаними руками. Та які там, пов'язані - в кайданках! Очі закриті чорною атласною стрічкою, і тіло наосліп віддається невідомості.

Що б це означало?
Дама знову хоче бути абсолютно пасивною. Уся ініціатива віддана партнеру. Жінка ніби каже: «Добре, я підкоряюся. Роби зі мною все, що хочеш, я тут ні до чого. Так вона знімає всю відповідальність за вступ на заборонену територію.

Протиотрута:
Такі ігри можна собі дозволити лише з людиною, якій повністю довіряєш. В іншому випадку це просто небезпечно. Якщо ж займатися подібним до старого випробуваного супутника, то існує інша небезпека: померти зі сміху, так безглуздо виглядатимуть усі кіношні садомазоштучки у вашій затишній постільці.

Фантазія третя: Ваша дама серця

Вона займається сексом з жінкою

Еротичне кіно:
Вона займається сексом з жінкою - ніжною, лагідною, сліпуче красивою.

Що б це означало?
Ну, існує проста відповідь на запитання – ми маємо справу з лесбіянкою. Однак яким би шокуючим це не здалося чоловікам, подібні сексуальні фантазії бувають у дуже багатьох жінок, які завжди ставилися до розряду жінок, яким не вистачає попередніх ласок. Їхні партнери занадто швидко переходять до «справи». Уявляючи собі жінку-партнерку, про «справу» саме думають найменше, віддаючи перевагу фінальній грубій точці довгій історії ніжності.

На думку ж психолога Софі Кадален, так жінка шукає себе саму, свого двійника - єдина істота на світі, яка знає "всі її тріщини".

Протиотрута:

Все ж знайти двійника - це утопія. Набагато реальніше потрапити в ситуацію, подібну до тієї, коли жінки ревниво оглядають одна одну десь у роздягальні басейну і відзначають зловтішно: ага, який целюліт! О, що за хирляві груди... Навіть якщо партнерка за експериментом і виявить такт, тільки найвпевненіша в собі жінка зможе не думати про зайві кілограми. Для гетеросексуалки інша особина цієї ж статі - перш за все суперниця, а суперницям товсті ноги не показують.

Фантазія четверта: Виступ на публіці

Секс у громадському місці

Еротичне кіно:
Секс у поїзді, коли може увійти провідник, у громадському туалеті, у будь-якому публічному місці. Вона і він зраджує пристрасті, не звертаючи уваги на шоковану громадськість.

Що б це означало?
Дамі необхідно, щоб її бачили в той момент, коли вона бажана, обожнювана, затребувана. Це - мрія самоствердитись шляхом епатування оточуючих. Так жінка намагається довести свою значущість, а також наявність сексуальних відносин у її житті. Можливо, в глибині душі вона не впевнена, що може утримати свого коханого: вона ревнує його до іншої, роботи, його друзів. І уявлення сексу з ним на зло всьому світу і на очах у всього світу дає їй душевний спокій: вони бачили, з ним - тільки Я! Протиотрута: Ображати громадськість накладно – можна і до міліції потрапити. Але якщо вже дамі не дає спокою цей фантазм, треба запропонувати їй, наприклад, секс на пустельному пляжі – для початку. А там, дивишся, неприємне відчуття від піску, що забився всюди, зробить свою "жовту" справу.

Фантазія п'ята. Привіт, чудовий принц!

Секс із незнайомим принцом

Еротичне кіно:
Жінка сидить, гарно потягує мартіні. Чарівний незнайомець перекидається з нею парою дотепних фраз, каже кілька компліментів, а потім захоплює за собою в готельний номер, де вона і він довго і гарно займаються сексом, не питаючи один одного. На ранок незнайомець зникає, залишивши на її подушці червону троянду.

Що б це означало?
Це найчастіша жіноча мрія про Прекрасного Принца. Або, точніше, про Джеймса Бонда. Принц - це назавжди, а Джеймс Бонд випаровується одразу після прекрасної ночі. Ця ніч, як не дивно, зовсім не асоціюється з принизливим словом "одноразовий": дама мріє про романтику, але романтику без наслідків. «Незнайомець - це хтось без голови», - каже Софі Кадален. «Хтось, заради кого ми не питаємо, чи правильно ми поводилися в ліжку. Хтось, хто дозволяє просто отримати чисте задоволення без жодного соціального «хвоста» на ранок.

Протиотрута:
Насправді таке може бути під час курортного роману або після випадкової зустрічі в кафе. Небезпека в тому, що у незнайомця все ж таки є не тільки тіло, яке подарує насолоду. Є ще й голова, і дама цілком може зіткнутися ніс до носа зі своєю прекрасною пригодою. Тоді вона раптом мимоволі відчує, що на ній бовтається ярлик «легкодоступності». Другий момент: використовуйте контрацептиви, жінки, та щастя вам!