Жіночий вібратор – чудова іграшка, здатна значно посилити приємні відчуття від мастурбації. Він допомагає самотнім жінкам чи тим, хто може досягти потрібного результату у парі. Іграшки можуть бути різними – і за розмірами, і формою, і навіть за матеріалом. Але всіх їх поєднує одне: без правильного застосування отримати бажане не так просто.

Як правильно використовувати жіночий вібратор?

Багато в мастурбації та сексі залежить від правильного використання іграшок. Жіночі вібратори можуть подарувати яскраві відчуття, але для цього необхідно вміти їх застосовувати. Отримати оргазм допоможуть такі рекомендації:

  • Правильне настроювання. У сексі дуже багато залежить від того, чи людина налаштована на задоволення і чи може вона зосередитися на своїх відчуттях. Допоможуть музика, освітлення, декор. Загалом усе, що допоможе створити правильну атмосферу.
  • Підготовка інтимних зон. Всі чутливі місця можна підготувати вручну перед використанням вібратора. Невеликі погладжування та масаж будуть дуже доречними.
  • Використання лубриканта. Правильне мастило допоможе посилити відчуття і зробити процес набагато приємнішим. Важливо вибрати варіант, який не завдав би шкоди іграшці і підійшов би індивідуально.
  • Вибір режиму та інтенсивності. Багато іграшок мають різні режими. Перед початком мастурбування можна спробувати кілька варіантів і вибрати найкращий варіант для себе.
  • Правильне начало. Варто торкнутися всіх чутливих зон перед тим, як вводити вібратор у піхву.

Важливо також дотримуватись правил гігієни. Перед використанням та після нього важливо очистити виріб згідно з інструкцією до нього. Правильне зберігання та експлуатація іграшок не тільки збільшать їх термін служби, а й захистять від інфекцій та роздратування.

Основні техніки використання вагінальних вібраторів

Звичайно, мастурбація – справа індивідуальна. Кожна людина по-різному відкриває своє тіло та його чутливі точки. Але є кілька технік, які гарантовано посилять відчуття та допоможуть отримати яскравий оргазм.

Перша з них – це максимальне занурення вібратора. Багатьом жінкам приносить задоволення максимально глибоке занурення іграшки. Можна повторювати фрикції у певному темпі, максимально комфортному та приємному. Це стимулює піхву, її вхід та внутрішні стінки. Процес нагадуватиме секс із партнером.

Другий варіант – активна стимуляція входу у піхву. У цій зоні розташована величезна кількість нервових закінчень та чутливих точок. Її можна акуратно масажувати працюючим вібратором, щоб отримати приємні відчуття. Такі ласки можна робити по колу або іншій амплітуді, змінно чергуючи швидкості та режими.

І остання техніка – обробка передньої стінки піхви. Якщо правильно підібрати кут входу вібратора у піхву, можна дістатися до найчутливішої точки. Іграшка певної форми допоможе отримати яскравий оргазм за допомогою стимуляції передньої стінки піхви.