Ця вічна боротьба статей начебто практично нерозв'язна. Але є прекрасний метод згладити гострі кути ваших відносин - підкоритися чи панувати. І не обов'язково робити вибір на роки, кожну ніч ви маєте право змінити своє рішення. Варто врахувати, що ми говоритимемо про жорсткий секс, можливо навіть з елементами грубості, але лише за взаємною згодою. І лише так. Ну що ж, давайте почнемо.

Кому підкорятися, а кому панувати в житті зазвичай ця суперечка вирішується на користь одного з партнерів. У сексі, яке б взаємне рішення ви не обрали, кожен виграє не менше не більше. Як правило, підкорятися в ліжку вирішують жінки, чоловіки ж із задоволенням беруть участь лідера. Щодо атрибутів такого сексу, то відчуття неодмінно доповнять різноманітні аксесуари.

Я хочу бути твоєю…
секс де підпорядковується дівчина

Пов'язати неслухняну дівчинку і гарненько відшльопати, а може жадібно полюбити у всі рожеві містечка? Таку фантазію таять у собі не тільки чоловіки, а можливо і їхні кохані жінки. Якщо ви з другою половинкою вирішили пограти в таку еротичну гру, вам неодмінно припадуть до смаку різні наручники та кайдани

Для ніжних ігор можна взяти прості наручники з хутром. Цей милий аксесуар, прикрашаючи ручки, викликає шквал емоцій у кожного з партнерів.

Для більш пристрасних та жорстких сексуальних ігор можна вибрати шкіряні пута. Такі пута можуть бути виконані на присосках, що вимагає «особливого підходу» та цікавого еротичного сюжету.

Здійснити бажання бути наложницею свого коханого можна за допомогою багатофункціональних фіксаторів. Варіантів багато, від нашийника можуть йти ланцюжки до наручників, або кайдани на руках і ногах можуть бути фіксовані між собою.

Любительку жорсткого сексу порадують металеві затискачі для сосків, статевих губ і клітора. Такі іграшки приваблюють жінок не тільки своїм вмістом, але і винятковою привабливою формою. Використання таких затискачів здатне збільшити насичені відчуття від пристрасного дикого сексу.

Ти будеш моїм…
секс де підкоряється чоловік

Зміна ролей також потрібна. Як кажуть жінки: «А що б ти зробив на моєму місці!» Чому б не приручити неслухняного самця і виявити свою пристрасну натуру? Дівчина, яка сама керує таким делікатним процесом, як секс, досить цікавий і бажаний персонаж для чоловіків. Звичайно не завжди, але зрідка і чоловікам хочеться виявити слабкість та беззахисність. Та й часом втома змушує ухилятися від сексуальних обов'язків, але якщо жінка готова сама приносити задоволення, що не вимагає від чоловіка особливих фізичних зусиль, то чому б і ні?

Вжитися в образ покровительки легко за допомогою маски та шкіряних батогів. А якщо ваш хлопчик поводиться неподобаєче, утихомирити його амбіції допоможе повідець для пеніса. Ці аксесуари вражають коханого не менше, ніж ваша рішучість та несподіваний образ.

Для чоловіків, готових до експериментів, існує безліч секс-іграшок. Якщо коханий не проти таких витівок запропонуйте випробувати вакуумну помпу. Вона сприяє швидкому припливу крові до статевого члена, що зробить його твердим та пружним значно швидше, а також покращить ерекцію.

В арсеналі рішучої жриці кохання можуть бути насадки на пеніс для чоловіка, випробувати які у грі «покровителька» доведеться милому заради жіночого задоволення.

Як для чоловіків, так і для жінок образ підлеглого в еротичних іграх можна доповнити шкіряними кляпами різного дизайну.

Жорсткий секс як вид еротичної гри розслаблює кожного з партнерів. Приміряти на себе незвичну роль виявляється дуже корисним заняттям, адже у житті змінити свою поведінку не обіцяє настільки легкі і приємні зміни. Змінивши свою роль у ліжку, ви можете не лише позбутися психологічної напруги, але й отримати справжню гаму сексуальних почуттів.

Стаття є авторською, будь-який передрук лише з обов'язковим активним посиланням на наш сайт www.intim-fantasia.com.ua