Скільки разів ми чули про те, що розмір члена ніяк не впливає на якості коханця в ліжку. Але якби про це говорили самі жінки, а не сексологи здається, що сумнівів справді не виникало б.

А поки дівчата, так само, як і чоловіки жартують з цього приводу, слід розібратися в ситуації і грунтовно з'ясувати, чим може здивувати маленький член і чи слід розслаблятися, якщо в тебе в трусах дуже великий агрегат.

Для початку розберемося з вашим розміром члена. І тільке потім поговоримо про те, які неймовірні речі ви можете робити з дівчиною в ліжку з допомогою вашого «інструмента».

Насадки для члена

Отже, перше, що слід знати про член, це те, що в 15 років і в 18 років довжина і ширина пеніса може відрізнятися. Тобто з моменту статевого дозрівання (13-14 років) і до повноліття чоловічий статевий орган може додати 2см. в довжині в спокійному стані і до 6 см. в ерегованому стані.

Тому, до повноліття про розміри пеніса не варто навіть турбуватися. Тим більше, що для юних Джульєт розмір статевого члена її Ромео дійсно менш важливий, ніж для дорослої жінки. І справа не тільки в фізіології, а й психології. Молода дівчина більше зосереджена на новизні відчуттів, пізнанні сексуальних переживань. Та й було б досить дивно вважати, що незаймана мріє позбутися невинності виключно великим статевим чоловічим органом.

Фактор віку ми виключили, тепер перевіримо, чи правильно ви вимірюєте своє достоїнство. Найважливіше, міряти чоловіче достоїнство не після гарячого душа, коли пеніс може додати в довжині і не в прохолодному приміщенні, коли статевий орган зменшується в розмірі. Не ерегований пеніс вимірюють стоячи поверху від основи лобка його кінця. Пеніс в ерегованому стані для точності результатів вимірюють декілька разів. Так як "вставший член, вставшему рознь" і розміри під час різних ерекцій можут варіюватися навіть на 1-2 см., що є дуже важливим.

Практично всі дослідження говорять про те, що середній розмір чоловічого статевого органу в ерегованому стані дорівнює 15 см. Але це ще нічого не означає, так як пеніс довжиною 12 см. але товщий в обхваті, у деяких дівчат готовий викликати більш позитивний настрій, ніж 17-тисантиметровий «хирлявий» чоловічий статевий орган. І навпаки.

Переваги у маленького члена все ж є і вони, скажемо так, значні. наприклад, такі види сексу як анальний і оральний можуть вам принести набагато більше приємних відчуттів, ніж власникам великих пенисів. Детальніше можна зупинитися на техніці глибокого мінету. Ймовірність того, що статева партнерка зможе порадувати вас «глибокою горлянкою» набагато вище, адже невеликий член куди легше ввійде в ротик коханої по самі яєчка и після невеликого досвіду не буде приносити їй дискомфорт. Власникам більш довгих і товстих агрегатів оральний секс по самі яєчка, видається практично недосяжною розкішшю. Ми теж можемо говорити і про анальний секс. Дівчині куди більш простіше і менш травматично прийняти в таке делікатне місце, як анус, невеликий пеніс. И досить логічно, що в парах,де хлопець має великий розмір члена, дівчата відчувають ще більш значний страх перед анальним сексом і тільки іноді погоджуються хоча б спробувати анальне проникнення.

Що ж стосується класичного сексу, то тут в допомогу насадки на пеніс. Якщо статевій партнерці дійсно не вистачає «сантиметрів» або ж сам чоловік відчуває нездоланні комплекси, то чого і думати, треба спробувати насадки на член. Вони бувають різними, в залежності від ефекту, якого ви б хотіли досягнути. Існують подовжуючі насадки на пеніс – звичайні, зі стимуляцією точки G, з вібро ефектом. І звісно, насадки, які потовщуюють статевий член – звичайні і з пупиришками, ребристої форми й іншими стимулюючими ефектами. Більшість насадок вироблені з матеріалів, які дуже схожі на натуральні. А також безліч додаткових функцій – насадки зі стимуляцією клітора і з ерекційними кільцями. Всі ці насадки можна знайти і в нашому секс-шопі, обравши колір і форму собі до душі.

Що ж стосується навичок коханця, то тривала феєрична прелюдія може в повній мірі компенсувати розміри пеніса. І це дійсно так. Добре розігрівши дівчину, можна використовувати в сексі різні пози для більш глибокого або щільного проникнення.

І не слід забувати, що на кожен товар є свій покупець. Хороша техніка сексу, впевненість в собі і високі почуття ні за що не проміняти на велике достоїнство, яке можна купити і в секс-шопі у вигляді штучного члена. Повірте, що жінки згадують не найбільші члени, а найбільш яскраві оргазми, а це не завжди рівнозначні поняття. І незалежно від розмірів члена, жінка в ліжку очікує тандему і яскравих емоцій.