Анальний секс – досить популярна, але важкоздійсненна секс-забава, яка приносить величезне задоволення і яскравий оргазм. Проникнення в такі інтимні та табуйовані місця може стати чудовим досвідом для обох партнерів.

Правила підготовки до анального сексу

Багато новачків нехтують елементарними правилами підготовки до процесу. Часто це закінчується або неприємним досвідом або банальними травмами. Важливо розуміти, що анал – це не варіант для раптової пристрасті та непередбачуваного сексу. До нього завжди потрібно готуватися.

Отже, основні правила такі:

  • Тренування. М'язи сфінктера – дуже чутливі та сильні, вони вимагають попередніх тренувань та розтягування. У цьому допоможуть спеціальні тренажери. Розширювати анус необхідно поступово та повільно, не допускаючи больових відчуттів.
  • Гігієна. Перед початком процесу бажано обмежити себе в їжі та зробити підготовчу клізму. Також не завадить гаряча ванна, яка допоможе розслабити м'язи.
  • Правильні анальні мастила. Проникнення без змащення – таке собі задоволення. В анальному отворі немає природного лубриканта, тому потрібно використовувати штучний. Для таких розваг є особлива продукція. Вона підтримує в нормальному стані мікрофлору, пом'якшує проникнення та дозволяє отримати задоволення від процесу.
  • Захист. Не варто забувати про презервативи у процесі анального сексу. Вони також необхідні, як і за стандартного сексу. Презерватив захистить від інфекцій та хвороб. Особливо важливо використовувати його з новими партнерами.
  • Моральна підготовка. Як і перед першим у житті сексом, необхідно розслабитися та підготуватися до процесу морально. У цьому допоможе особлива музика, розслаблююча атмосфера та інше. Тільки за таких умов можна розраховувати на оргазм.

Пам'ятайте, що занадто часті клізми можуть негативно позначитися на стані кишечника, тому регулярний анальний секс – надто велика розкіш. Варто обмежитися одним разом на тиждень – не більше.

Секс-іграшки для підготовки до анального сексу

В якості тренажеру у підготовці до процесу можна використовувати дуже багато різних інтимних іграшок. Наприклад, дуже ефективною буде анальна пробка. Вона допоможе розтягнути м'язи сфінктера, а якщо виріб оснащений вібруючим механізмом - ще й розслабити їх.

Також можна придбати спеціальні кульки. Їх поступово вводять в отвір, а після – просто ходять із ними, бігають чи займаються звичними справами. М'язи поступово розтягуються – безболісно та акуратно.

Непоганим варіантом будуть фалоімітатори. Але новачкам справлятися з ними не так легко. Тим не менш, невеликий штучний фалос теж виявиться корисним у процесі тренувань.

І останній, найбільш ефективний варіант – розширювачі. За допомогою вакуумного регулятора розширювач можна поступово накачувати, збільшувати в розмірах. Таким чином анус розтягується поступово та м'яко.

Всі тренажери та іграшки теж варто використовувати разом із лубрикантом. Важливо дотримуватись гігієни та правильно очищати вироби перед і після тренування.