Більшість з нас має досить неправильне уявлення про те, як слід використовувати штучний статевий член. Підглянута з "дорослих" фільмів інформація, м'яко кажучи, не зовсім відповідає дійсності.
правильне використання вібратора

Але якщо Ви відвідали наш інтим-магазин і придбали вібратор або фалоімітатор ця стаття допоможе відповісти на деякі питання, більш професійні консультації Ви можете отримати у наших продавців. І так ближче до справи.

Дуже багатьом, перш ніж зважитися на перше застосування в сексі фалоімітатора, потрібно морально підготуватися. Тому для жінок, не знайомих із подібними пристроями, ми рекомендуємо помірність та поступовість. Навіть якщо ви любите будь-які ризиковані експерименти в ліжку, у цьому випадку не варто поспішати.

Спробуйте створити відповідний психологічний настрій. Для цього ми рекомендуємо налаштувати себе на відповідний лад за допомогою сексуальних фантазій.

На початку, поки ви ще не впевнені у своїх реакціях, краще користуватися не дуже великими за розміром м'якими латексними реалістичними статевими членами зі ковзною поверхнею. А ще краще фалоімітатором з матеріалу "кібершкіра", який швидко набере потрібну температуру від ваших рук завдяки унікальним властивостям цього матеріалу.

Перед використанням фалоімітатора або вібратора не забудьте ретельно змастити статеві органи та вібратор любрикантом. Змастіть великі та малі статеві губи, клітор, вхід у піхву і навіть трішки всередині. Змастіть промежину - область шкіри між нижнім краєм губ та анусом. Подібна велика кількість мастила вбереже вашу ніжну слизову оболонку від потертостей та мікротравм при інтенсивному використанні вібратора.

Спочатку знайдіть області ваших статевих органів, дотики яких викликають приємні відчуття. Потім спробуйте запустити фалоімітатор усередину.

Якщо ви застосовуєте фалоімітатор спільно з партнером – ще краще. Це буде справді чудовим доповненням до традиційного сексу. Однак для першої проби, коли ви ще не знаєте своїх можливостей, порекомендуємо найпростішу позу: у колінно-ліктьовому положенні жінка тримається за спинку ліжка і, рухаючи задом, насаджує піхву до упору в матку на фалоімітатор, який утримується партнером.

В іншому випадку жінка стоїть спиною до сидіння стільця, а потім, злегка розводячи ноги і присідаючи, починає ковзати піхвою фалоімітатором, який може бути укріплений нерухомо на стільці головкою вгору або утримуватися чоловіком. Якщо ваша "іграшка" досить довга, то жінка може сама утримувати фалоімітатор за вільний кінець і рухами рук на свій смак збуджувати органи в будь-якому положенні тіла.

Правильно підібраний розмір і можливість змінювати кут нахилу фалоімітатора, а також розгортати його по осі дозволяють заповнити їм всю піхву та забезпечити щільний контакт з шийною частиною матки, що практично неможливо досягти при введенні члена. Якщо ж використовуються моделі з відводами для стимуляції клітора та ануса, з яєчками (дотик яких багато жінок інстинктивно очікують), то задоволення, що доставляється жінці, по інтенсивності не може зрівнятися зі звичайним статевим актом.

Тільки неодноразово випробувавши інтим-секс із використанням різного роду "іграшок для дорослих", жінка раптом помічає, що її статеві відчуття навіть при звичайному інтимі стають яскравішими та приємнішими.

Підсумовуючи сказане, узагальним унікальні властивості використання імітаторів тіла для сексу.

  • По-перше, при статевому акті із застосуванням штучного статевого члена відбувається глибокий і водночас ніжний масаж внутрішніх органів жінки. Це пов'язано з тим, що тиск фалоімітатора регулюється рукою, і його рух можна розраховувати з точністю до міліметра.
  • По-друге, правильне застосування фалоімітатора супроводжується дуже корисними для організму (особливо у разі масажу передміхурової залози у чоловіків) припливами і відливами крові до органів малого тазу, що запобігає застійним явищам і захворюванням, що викликаються ними.
  • По-третє, використання імітатора статевого члена викликає розрядку високої концентрації статевих гормонів у крові.
  • По-четверте, покращується фізичний тонус м'язів, у тому числі й тих, які не задіяні у повсякденному житті. Також покращується загальний та локальний лімфо - та кровообіг.
  • По-п'яте, від фалоімітаторів неможливо завагітніти або заразитися якоюсь хворобою (звісно, при дотриманні гігієнічних норм).
  • По-шосте, якщо Ви підбираєте штучний член за допомогою досвідченого консультанта-сексолога, імітатор матиме розміри Вашої піхви.
  • По-сьоме, жінка чи чоловік не відчувають жодних хвилювань щодо відсутності або дуже швидкого оргазму. Коли людина не боїться завдати незручності своєму партнеру, вона здатна повністю розслабитися та зосередитися на своїх відчуттях.

Нарешті, іграшки для інтиму дозволяють випробувати найвищу фізичну та психологічну насолоду, яка не завжди можлива при звичайному інтимі.