Серед секс-іграшок однією з найпопулярніших є анальна пробка. Цей невеликий предмет здатний зробити незабутнє задоволення як при сексуальних іграх з партнером, так і при забавах із самим собою. Однак, втілюючи свої еротичні фантазії в реальність, досить легко припуститися помилок, які не залишать позитивних вражень. Це стосується і новачків, і досвідчених коханців, які практикують анал. Як же починати знайомство з анальною пробкою та експериментувати без шкоди? Ми підкажемо, як завчасно підготуватися до такої насолоди.

Які розміри анальних пробок?

Інструкція щодо вибору правильного розміру

Розрізняють три основні форми анальної пробки. Конічна вважається найзручнішою для введення в попку, краплеподібна – хорошим варіантом для користувачів з досвідом, а втулка з вигином – корисною для простати. Всі вони можуть також відрізнятися своїми параметрами, головними з яких є діаметр (ширина) та довжина.

Визначати потрібний розмір іграшки для введення в анус потрібно без фанатизму: більше не завжди краще. Це особливо стосується тих, хто жодного разу не користувався подібним гаджетом або не пробував анал з партнером.

Звісно, всі подібні товари, які можна побачити у секс-шопі, розраховані на реальні розміри ануса. Серед анальних пробок існують зовсім маленькі моделі від 1 см у діаметрі та гіганти до 10 см. Варто пам'ятати, що в середньому діаметр ерегованого члена близько 6 см, а отже, потрібно відштовхуватися від цієї цифри та наявності власного досвіду.

Як правильно вибрати свій діаметр:

  • 1-2 см ¾ якщо у вас не було аналу та подібні іграшки для вашого організму в новинку;
  • 3-4 см ¾ підійдуть тим, кому цікаво також і фінгерінг.
  • 5-6 см ¾ хороший варіант для тих, хто вже пробував анальні пробки менших розмірів та займається аналом.
  • 7-10 см ¾ анальні пробки, до яких потрібно переходити поступово, сподобаються фанатам фістингу та великих іграшок.

Така ж історія відстежується із довжиною іграшки. Найкоротші – краплевидної форми, інші робляться переважно з урахуванням допустимої цифри для глибини занурення. Проте, слід знати свою межу, купуючи втулку таких параметрів:

  • До 6 см – для старту;
  • 7-8 см – для розгону;
  • 9-10 см – для повної стимуляції;
  • Більше 10 см – для досвідчених у цій справі коханців.

Тонкощі використання лубрикантів з анальними пробками

Які підходять мастила для аналу?

Природного зволоження в районі ануса немає ні у чоловіків, ні у жінок. Тому для проникнення туди сторонніми предметами використовується штучне мастило. Існують спеціальні лінійки подібних товарів для аналу, які сприяють зниженню больового порога, запобігають мікроушкодженню, включають до складу антибактеріальні речовини. Зверніть увагу, що консистенція рідини має бути щільною.

Необхідно брати до уваги і матеріал, з якого виконана анальна пробка, оскільки не всі їхні види належним чином взаємодіють з одним і тим самим лубрикантом. Рекомендації щодо підбору мастила для анального секс-девайсу:

1. Жирова основа ідеально поєднується із ПВХ, пластиком, металом, склом. З нею не можна комбінувати втулки для ануса із TPR, TRE, латексу, кібер-шкіри.

2. Для водної змазки підходять усі види анальних пробок.

3. Силіконовий зволожувач можна застосовувати із металевими, скляними, латексними іграшками. Не рекомендується з виробами із кібер-шкіри, силікону.

Як вводити секс-іграшку і яку позу краще прийняти

У якій позі вводити анальну пробку

Довгоочікуваний момент, в якому не можна вдаватися до поспіху. Для початку потрібно рясно змастити попку та анальну пробку лубрикантом. Якщо він з розслаблюючим впливом, то доведеться потерпіти кілька хвилин, перш ніж вводити секс-гаджет.

Наступним кроком буде поза. Вона повинна бути зручною, щоб допомагала розширюватися вузенькій дірочці, а не навпаки. Сприятливими варіантами для введення анальної пробки є такі розташування тіла:

1. Рачки, відвівши таз назад;

2. Присівши над кінчиком предмета, поставивши його основу на рівну поверхню, наприклад, табурет або підлогу. В останньому випадку доведеться опускатися на колінах;

3. Лежачи спиною на подушці або валику таким чином, щоб нижня частина і попа трохи випирали вгору, а ноги були розсунуті.

Отримати приємні відчуття від проникнення в анус анальної пробки можна і в інших позиціях. Головне – вводити предмет повільно.

Час носіння та частота застосування

Скільки носити анальну пробку?

Забавлятися анальною пробкою можна не тільки під час статевого акту або мастурбації. Її використовують і як збудливий засіб, зануривши в анус на кілька годин і вирушаючи у своїх справах. Плануючи використовувати девайс у повсякденному житті бажано вибирати гнучкі, неважкі, м'якіші та менш довгі моделі, щоб не відчувати дискомфорту та не завдати шкоди сфінктеру.

Однак, треба пам'ятати, що анальна пробка є стороннім тілом і надаватися нестримній насолоді від її присутності в організмі не можна вічно. Тривале використання такого предмета може призвести до наслідків. Прийнятний час носіння секс-іграшки всередині виглядає так:

1. Силікон – не більше 9 годин;

2. Скло, кераміка, метал – не більше 4-х годин;

3. TPR, ПВХ – до 3-х години.

Оптимальний час перебування втулки в анусі від півгодини до двох годин.

Утриматися від повторного занурення секс-гаджета варто лише у випадку дискомфорту після попереднього разу. Організм таким чином подає сигнал, що йому потрібен час відновлення, не ігноруйте його.

Догляд за пробкою

Догляд анальних пробок

Щоб убезпечити свій організм від інфікування, не забувайтее після кожного застосування іграшки ретельно вимивати її. Враховуйте в цей момент специфічність матеріалу виробу та мастила. Не всі дезінфікуючі засоби добре взаємодіють із латексом або кібер-шкірою.

Подбайте про те, щоб в коробку або ящик з іншими девайсами для інтиму, втулка потрапила суха. Слідкуйте за чистотою місця збереження, не допускайте там перевищень вологості та температури, вказаних на коробці або в інструкції.