Надійна та якісна секс-іграшка – запорука приємного вечора та міцних сексуальних стосунків. Такі вироби можуть дати нові відчуття, відкрити нові ерогенні зони на тілі партнера.

Гарний секс-шоп в Україні – це скарбниця прекрасних речей, які ніколи не вийдуть із моди та не втратять користі. Але як вибирати найкраще серед цієї різноманітності? І за якими параметрами вибирати?

Матеріали та їх особливості

У сучасних секс-шопах можна знайти іграшки з різних матеріалів. Деякі з них ідеально імітують людську шкіру за всіма параметрами: м'якість, бархатистість, пружність. Інші максимально віддалені від реальності. Загалом, на будь-який смак та колір. У буквальному значенні.

При виборі секс-іграшки в залежності від матеріалу необхідно враховувати такі параметри:

  • Гіпоалергенність. Пластик, вініл або латекс можуть викликати алергію, тому завжди необхідно бути обережними.
  • Пористість. Найкращими варіантами будуть непористі матеріали – медична сталь, силікон, кераміка та ін. Це найгігієнічніша та зручна у догляді сировина.
  • Міцність. Чим більш реалістичний матеріал, тим легше його пошкодити. Кібершкіра, наприклад, вимагає особливого догляду та чіткого дотримання правил експлуатації.

Також варто зазначити, що до кожного матеріалу необхідно вибирати певний лубрикант. Мастило на масляній або силіконовій основі може знищити латекс, наприклад. При підборі іграшки слід уважно прочитати всі рекомендації щодо використання.

 

Тип іграшки та її призначення

різноманітність секс іграшок

Розмаїття – це надійний друг міцних сексуальних відносин. Чим більше іграшок є в арсеналі пари, тим пристрасніший і яскравіший секс. Але різноманітність проявляється не тільки у кольорах та розмірах, а й у призначенні.

Наприклад, існує кілька видів вібраторів. Одні призначені для стимуляції входу в піхву, інші – – «грають» із клітором. Та сама історія з фалоімітаторами. Вони можуть відрізнятися вигином, формою, призначенням. Певні моделі створені виключно для розтягування тих чи інших м'язів.

Індустрія секс-іграшок пропонує людині безліч унікальних виробів, які допоможуть досягти найвищого рівня насолоди. Це можуть бути анальні пробки, вагінальні кульки, помпи для пеніса, штучні вагіни. Виробники створюють максимально реалістичні секс-ляльки, які навіть на дотик, як живі. Чому б не скористатися цим усім?

Для початку можна придбати по одній моделі іграшки різного призначення. Після цього можна буде доповнювати свій набір новими і цікавими моделями. Пробувати новинки завжди приємно та весело.

різні функції секс іграшок

Конструкція та тип живлення

При виборі секс-іграшок варто звертати увагу на їхню конструкцію. Вони можуть відрізнятись потужністю, розмірами, додатковими функціями. Є вібратори, які вібрують із різною частотою та силою. Різні режими призначені для різних розваг та відчуттів.

Велике значення має тип живлення іграшки, якщо вона потребує джерела енергії. Є вироби на батарейках та з портативними акумуляторами, а також моделі зі шнурками живлення від мережі. Загалом все залежить від зручності та побажань користувача.