Навіщо потрібні ітимні мастила?

Секс - це важлива частина життя людини. І від того, наскільки комфортно проходить статевий акт, залежить відчуття від усього інтимного життя!

Ви плануєте романтичну вечерю, яка переходить у пристрасну ніч кохання? Або поїздку на море, і природньо може статися нічне купання із сексом у воді? Або ваш партнер був у тривалому відрядженні і ось ось має повернутися? А можливо, ви придбали нову секс іграшку?

 

Всі ці ситуації поєднує єдине - тривалий пристрасний секс. А для того, щоб враження від інтиму залишилися хвилюючі та незабутні, без додаткового мастила не обійтися. Адже багатьом відомо, що після тривалих любовних утіх часто виникає відчуття печіння, сухості, запалення в області статевих органів.

 

Змащення (гелі, лубриканти) відмінні помічник для незабутнього сексу тому, що їх основна функція - це зволоження та ковзання для найбільшого комфорту та задоволення.

На даний момент секс індустрія пропонує величезну кількість різноманітних мастил. І для того, щоб не "загубитися" при виборі змащення потрібно звернути увагу на такі моменти:

Як правильно вибрати мастило?

По-перше вибір мастила буде залежати від того, який вид сексу ви збираєтеся практикувати: анальний, вагінальний, оральний чи це буде фістинг? В ідеалі, необхідно мати окреме мастило для кожного виду сексу тому, що:

 

 • Вагінальні мастила часто бувають з збуджуючим або розігріваючим ефектом. Такі мастила підвищують сексуальний потяг, чутливість та продовжують статевий акт за рахунок покращення кровообігу та припливу крові до статевих органів обох партнерів. Внаслідок чого у чоловіків покращується ерекція, а у жінок посилюється оргазм.
 • Анальні мастила - у складі мають розслаблюючі та знеболювальні речовини. Але їх не можна використовувати для вагінального сексу.
 • Оральні мастила мають різні смаки та запахи, але непридатні для вагінального та анального сексу.

 

По-друге - чи будете ви використовувати з мастилами секс іграшки чи ні.

 

 • Мастила на водній основі підходять для всіх видів матеріалів, з яких виготовляють інтимні стимулятори (силікон, кібер шкіра, пластик, латекс, метал, скло тощо)
 • Змащення на силіконовій основі ідеально підходять для сексу у воді, але їх не можна використовувати для іграшок з кібершкіри та силікону.
 • Жирові мастила можна використовувати для чоловічої мастурбації, але вони не підходять для секс іграшок і вагінального сексу. У жінок дуже чутлива слизова оболонка піхви. І при використанні мастил на жировій основі, може виникнути роздратування. Також вони протипоказані при використанні презервативів.

 

На що ще варто звернути увагу при виборі мастила перед покупкою:

1. Термін придатності. Після закінчення терміну придатності, мастило буде придатним, але швидко втрачатиме свої властивості. Тому краще купувати лубрикант по-новіше.

2. Густоту мастила - чим густіше, тим тривалішим буде ковзання.

3. Об `єм. Чим більший обсяг - тим привабливіша ціна. Великі обсяги завжди вигідніші купувати

4. Cклад. У мастилі на водній основі не повинно бути гліцерину. Для найбільш чутливих людей випускаються мастила гіпоалергенні гелі з PH нейтральним середовищем.

 

Плюси якісних мастил:

 • легко змиваються водою.
 • не залишають плям на одязі та ліжку.
 • максимально наближені за структурою до мікрофлори піхви та не шкодять їй.
 • дезінфікують, зволожують, дезодорують. Як правило, робляться на основі ефірних олій та екстрактів рослин.
 • містять екстракти лікарських рослин алое віра, женьшеню, ромашки. Сприяють загоєнню мікро-тріщин та натертостей.
 • антибактеріальні.
 • економічні. Достатньо малої кількості для відмінного ковзання і немає ефекту "залипання".

 

Все вищезгадане відноситься до якісних мастил класу люкс.

Як використовувати інтимні мастила:

 • при використанні мастила необхідно нанести невелику його кількість (приблизно з горошину)на необхідну зону обох партнерів;
 • при використанні секс іграшок, на них також необхідно нанести мастило;
 • при використанні презервативів мастило потрібно наносити на презерватив, а не під нього, щоб уникнути зісковзування під час сексу;
 • після сексу залишки змащення необхіднийпро змити теплою водою. Якщо використовувалося силіконове або жирове мастило, потрібно використовувати мило;

 

P.S. Завдяки застосуванню інтимного мастила шкіра та слизова оболонка ваших статевих органів отримуватиме корисні речовини. За рахунок цього вона омолоджуватиметься, розгладжуватиметься, тим самим сповільнюватиметься процес старіння. Статеві органи також потребують догляду та харчування, як і шкіра обличчя та рук.

Тому не варто економити на мастилах.