Пристрасні та яскраві сексуальні стосунки – це не випадковість, а серйозна робота партнерів. Згодом пристрасть може вщухати і потроху йти, поступаючись місцем рутині та вечорам перед телевізором. Зупинити цей процес можна. І роблять це за допомогою спеціальних іграшок.

Іграшки для дорослих можуть дуже сильно урізноманітнити сексуальне життя. Вони буквально відкривають нові межі насолод, нові ерогенні зони на тілі партнера. З такими помічниками легко повернути колишню пристрасть. Навіть звичайнісінькі вироби можуть принести абсолютно нові і незнайомі раніше відчуття.

Які ж способи «освіжити» свій секс існуть? Як вибрати іграшки для дорослих? І як перетворити рутинний секс на яскравий та незабутній досвід?

Набір секс-іграшок для пари

Сучасні виробники виготовляють дуже різноманітні товари для сексу. Кожна людина може знайти щось для себе. Універсального набору просто не існує, оскільки вибір виробів справді величезний. Але в арсеналі завжди можуть бути такі варіанти:

анальна пробка для родзинки в сексуальному житті
  • Віброяйце. Ця іграшка призначена для жіночої стимуляції, але для чутливих точок на чоловічому тілі теж підійде. Віброяйця мають дистанційні пульти керування та кілька різних режимів. З ними можна грати у парі з чоловіком, з жінкою, з кількома партнерами. Можна вручити пульт іншій людині, щоб вона повністю контролювала ваше задоволення.
  • Вібратори. Цю продукцію можна купувати у будь-якому вигляді та у будь-якій формі. Є вироби з різними режимами, з особливою формою та кольором. Вони також відрізняються габаритами. Вібратори можуть стимулювати клітор, вхід у піхву. Існують спеціальні анальні вібратори для яскравого сексу. Невеликий набір різних моделей не буде зайвим. З його допомогою можна порадувати одне одного в будь-якому місці та в будь-який час.
  • Фалоімітатори. Штучні фалоси – окрема тема, про яку можна говорити вічно. Великі та маленькі, прямі та з вигином, тверді та еластичні – існують сотні варіантів задоволення всіх можливих фантазій. Фалоімітатор з кераміки або спеціального скла може стати частиною ігор з температурою. Такі вироби можна розігрівати та охолоджувати. До того ж вони будуть корисні і в парі, і на самоті.
  • Анальна пробка. Ця іграшка знадобиться і жінкам, і чоловікам. У першому випадку вона створюватиме відчуття наповненості і звужуватиме піхву. Завдяки цьому в процесі проникнення всім буде приємно і жінці, і чоловікові. До того ж, за допомогою таких виробів можна поступово тренувати та розтягувати стінки ануса для приємного анального сексу. Чоловікам анальна пробка дозволяє отримати найяскравіший оргазм за допомогою стимулювання нервових закінчень сфінктера.

Також урізноманітнити рутинний секс допоможуть надувні ляльки, страпони, різні БДСМ-товари. Загалом, можна експериментувати з будь-якими моделями та механізмами.

костюми для рольових ігор

Рольові ігри та незвичайні костюми

Ще один спосіб відкрити для себе партнера з нового боку – це рольові ігри. У секс-шопі можна придбати все для таких заходів: костюми, іграшки, косметику. Сексуальна масажна олія та короткий халатик підходять для гри «масажист-маніяк та беззахисна клієнтка». Класика – костюм червоної шапочки та вовка, «розв'язна медсестра», «сексуальний злодій», тощо.

Рольові ігри допомагають втілити у реальність усі незвичайні фантазії партнерів. Під маскою будь-якого персонажа легше висловити всі свої бажання та еротичні уподобання. Саме тому такі секс-ігри роблять партнерів ближчими, вчать їх розпізнавати найдрібніші деталі на тілі один одного.

Якщо поєднати гру з набором секс-іграшок, можна отримати тисячі варіантів для різноманітного сексу.